Aromax

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. július 10.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

Javasolt alkalmazás: párologtatásra, aromafürdő, bedörzsölő olaj készítéséhez, hajápolásra.Más illóolajokkal és növényi kivonatokkal együtt fontos alkotórésze lehet például az akne és egyéb bőrbántalmak kezelésére szánt készítményeknek, bőrvörösítő (a bőr és a bőr alatti szövetek vérkeringését fokozó, bőrhőmérsékletet emelő).

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

CsillaCecilia

2019. április 18.

Röviden: IMÁDOM!! :D
Hosszabban: Samponba csepegtettem belőle, nagyon fincsi illata van, és a hajam is sokkal puhább tőle, a balzsamozást is elhagytam, mert szerintem az olaj nagyon jól helyettesíti azt. Hajhullás ellen, illetve hajnövesztés érdekében kezdtem el használni, és bátran állítom, hogy mindkettőre nagyon jó. Látványosan kevesebb haj marad a fésűben vagy hullik ki hajmosás közben. Valamint szemmel láthatóan sokat nőtt a hajam, mióta használom (kb. 1 hónapja). Biztos vagyok benne, hogy újra fogok venni. Nekem nagyon megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Röviden: IMÁDOM!! :D

Enne

2019. január 1.

Szintén a Naturol márkájút vettem, a drogériában azt találtam meg. Igaz, hogy még csak egyszer használtam, de nem bírom ki, hogy ne osszam meg az első benyomásaimat, félek, hogy elillan későbbre.
Na szóval: a szokásos samponomba csepegtettem belőle (kb. 4-5 cseppet), és azt gondoltam, hogy ilyen kis mennyiségben nem is fogok érezni semmit belőle. Hát dehogynem! Az illata nagyon karakteres, gyógynövényes, a samponban is dominált, és felvitelkor is. A sampon érdekes módon felhabzott (eddig ez a fajta sosem csinált ilyet), és hajmosás közben hihetetlen frissítő élményt nyújtott, mert tényleg hűsítő hatású, nagyon szuper élmény volt! Jó alaposan bedörzsöltem, és hagytam néhány percig hatni, majd leöblítettem. Egyáltalán nem irritált és nem is viszket tőle a fejbőröm.
A szokásos módon folytattam a hajápolást. Egyelőre más tapasztalatom nincs, a hajnövekedés, serkenés később jelenik meg, a mérséklődő zsírosodás pedig gondolom, ha jó a szer, már a hét végén látszódni fog. Nagyon bízom benne, hogy mindkettőre gyógyír lesz, mert évek óta használok hajcseppeket, és mégsem érzem azt, hogy sokkal sűrűbb volna a hajam tőle. Talán majd ezzel kombinálva.
Amint tudok újat mondani, jövök update-elni! Eddig 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

Amint tudok újat mondani, jövök update-elni! Eddig 5*!

dzsungelszem

2018. december 28.

Annyira jó! Nem is értem korábban miért nem használtam! Alig zsírisodig a hajam mióta ezt használom, előtte 3-4 naponta mostam, most 6-7! Plusz nagyon puha lett tőle a hajam és dúsult is! Viszont elég gyorsan fogy, lehet megpróbálok olcsóbbat keresni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

sziberi

2018. december 22.

Aki hajhullással küzd, mindenképp próbálja ki. Nekem mondhatni teljesen megszüntette. Sokat kísérleteztem a használatával, és nekem így vált be leginkabb: az egész üvegcsével beleöntöttem egy előtte hatástalan hajszeszbe (kevés hiányzott belőle), majd éjszakára vagy hajmosás előtt fél-1 órával bedörzsöltem a fejbőrömet hetente 1 alkalommal. Így már pár alkalom után megszűnt a hajhullásom. Azóta mindig van itthon:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 22.

Nikolaj

2018. október 18.

Samponba keverve használom. Imádom, frissíti a fejbőröm és tovább marad tiszta a hajtövem. Sokkal több a babahajam mióta használom. A dm sajátmárkás samponjaiba teszel 25 cseppet, nagyon intenzív az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Emeske98

2018. augusztus 13.

Eredetileg hajnövesztésre vettem,de mivel szinte mindent rákenek a hajamra,így nemtudom hogy ettől indult e be,de az biztos,hogy sokkal tovább marad friss a hajam,mikor ezzel mosom,samponba csepegtettem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Nizza

2017. december 23.

Szilikonmentes samponomba keverve használom. Nagyon jó illata van, a fejbőrömet egyáltalán nem irritálja, viszont érzem, ahogy felpezsdíti a vérkeringést. A második üveggel használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

Sztellaaaaa

2017. november 2.

Én is samponba keverve használom, nagyon jól frissíti a fejbőrömet és persze tisztítja, az illata is mennyei. Elsősorban a fejbőröm faggyútermelésének csökkentésére vettem de remélem nekem is segít majd a hajnövekedésben mert elég sok hajszál kihullott az utóbbi időszakban ami nyugtalanít. (Fogok updatelni majd a közeljövőben!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Ragdoll

2017. augusztus 21.

400ml samponba szoktam tenni ebből kb 20 cseppet. A hajam kibír négy napot míg korábban kettőt is alig mosás nélkül☺️
Nem tudom a hajnövekedés mértékét mennyiben befolyásolja, de én azt vettem észre hogy szebb, egészségesebb lett🙂 Úgy másfél éve használom.

Ja, és nagyon fontos hogy a samon illata kompatibilis legyen az olajéval! Érdemesebb vmi gyógynövényeset venni, mert a parfümös, vaníliás, gyümölcsös illatúakkal borzalmas szaga lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Bea888

2017. július 19.

Már fél éve használom ezt az olajat minden hajmosásnál. 5- 6 cseppet szoktam a samponomhoz adni. Rengeteget nőtt azóta a hajam(sokan megjegyezték :-)) . Sok babahajam lett,nem zsírosodik a hajam mint régen és iszonyatosan puha. Mindenkinek ajánlom mert abszolút megéri. Jaa és nagyon sokáig elég mert most vagyok a 2.üvegcse felénél. Igaz én egy SOLARIS-osat használok de kiszerelésben egyformák.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.