Aromax

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. július 10.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

Javasolt alkalmazás: párologtatásra, aromafürdő, bedörzsölő olaj készítéséhez, hajápolásra.Más illóolajokkal és növényi kivonatokkal együtt fontos alkotórésze lehet például az akne és egyéb bőrbántalmak kezelésére szánt készítményeknek, bőrvörösítő (a bőr és a bőr alatti szövetek vérkeringését fokozó, bőrhőmérsékletet emelő).

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

b0rzi

2017. március 31.

Általában minden 4. éjszaka mosok hajat, így amikor fodrászhoz mentem, is úgy kalkuláltam, hogy addigra már 3 éjszakája nem mostam hajat. Ő pedig befújta a hajam hajlakkal, mert "túl friss" volt, "nem tapadt volna meg rajta a festék". :D nem akarta elhinni, hogy már több mint 3 napja nem mostam hajat, és hogy olajos öblítés miatt ilyen. :D

Különböző időközönként használom újra meg újra, most és legutóbb pl pár csepp mentaolajjal (dm sajátmárkás) használtam - nagy mennyiségben a mentaolaj borzasztóan irritál, de az a pár csepp sok vízben nekem kellemesen hűsíti az amúgy sokat viszkető fejem). A hajam általában szebb ettől a párostól, most jön a tavaszi vedlés de amúgy keveset hullik tőle, és amíg csak ezt használtam magában is sokat nőtt a hajam, most szerencsére jól van befestve, így nem feltűnő... ;) néha rakok samponba is.
(Ezt az "öblítést" mondjuk úgy szoktam, hogy sampon után meglocsolom jól a fejbőröm, majd törölközővel kicsit felitatom a nedvességet, aztán felrakom a garnieres hajmaszkot, és együtt kimosom.)

Már többet is elhasználtam belőle, szerintem állandó tag lesz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Már többet is elhasználtam belőle, szerintem állandó tag lesz :)

Lilium

2017. február 3.

Kb. 1 hónapja már, hogy minden hajmosásnál a samponomba keverem. Nem kell sok, én csak 3-4 pici cseppet szoktam, és hiába használom mindig, szinte nem is fogyott belőle, szóval sokáig ki fog tartani. Nem nagy munka (nem úgy mit egy ricinus olajas pakolás), de ez is szépen meghozza az eredményét. Már most is sok-sok babahajat látok, kíváncsian várom, hogy mi lesz pl. fél év múlva. Az illata nem lett a kedvencem, de ezt a hiper-szuper illatú samponom teljesen elnyomja. Nagyon tetszik, a hajtöveim mióta használom sokkal erősebbek, talán nem is lapulnak le olyan hamar. Mindenkinek ajánlom, nyilván nem nőtt 10 centit a hajam, de 4-5-öt igen. Talán nem is fog olyan hamar ráunni, és sokáig tartjuk még ezt a szép eredményt, de ez majd később kiderül, pár hónap múlva megint jelentkezem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

tothbernadett

2016. október 19.

A halántékomnál úgy vettem észre, mintha babahajaim nőttek volna. A meglévőek pedig a tarkómnál is beindultak. Ezt a hatást ennek az illóolajnak tulajdonítom. Samponba keverve használtam. Most úgy próbálkozom vele, hogy csepegtetek belőle pár cseppet kb. egy liter vízbe, és azzal öblítem le a hajamat a hajmosás végén. Az biztos, hogy nagyon puha, könnyen kezelhető lesz tőle a loboncom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 19.

Timike0814

2016. május 1.

Samponba szoktam csepegtetni minden hajmosásnál.Kb.fél éve használom,rengeteg babahajam lett tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

LathatatlanOzike

2016. március 27.

Így használom: heti 2-szer hajon borítom magam 4-5 csepp rozmaringolajjal, amit sima vízbe teszek bele. :) Kicsit rajta hagyom, hogy kifejthesse hatását, utána pedig jöhet a samponozás.
Eredmény: puha és egészséges haj. Hajnövesztő hatását ilyen rövid idő alatt nem lehet tapasztalni, de várom, hogy megmutassa mit tud még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

valaholmessze

2016. március 24.

Hajnövesztés céljából vettem, én is samponba szoktam csepegtetni 5-6 cseppet. Kúraszerűen használom már egy ideje, egy évben elhasználok néhány üveggel. Hogy a hajam többet nőtt volna az átlagosnál azt nem vettem észre viszont gyönyörű selymes, fényes, csillogó, minden lett a hajam, amire nagyon sok dicséretet kaptam! :D Ezért jár az 5*!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

Prnr

2016. február 28.

Samponba szoktam én is pár cseppet tenni, és én is tapasztaltam a babahajak megjelenését, illetve az illatát is szeretem, sokáig érződik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

littlek

2015. november 1.

Az őszi-téli hajvedlésem alkalmával szoktam használni, általában vagy csak este bedörzsölni a fejbőrbe, vagy kókuszolajba, ricinusba vagy amla olajba keverve (esetleg szőlőmag olajba). A pakolást egész éjszakára fent szoktam hagyni, aztán reggel kétszer samponozva kimosni. Az eredmény magáért beszél, ráadásul a kétszeri samponozás ellenére is megmarad a fincsi rozmaringos illat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 1.

Barabella

2015. november 1.

A samponba csepegtetek 5-6 cseppet, körülbelül fél éve használom és annyi babahajam van hogy nem hiszem el, sőt mások is megjegyezték, hogy mennyire megnőtt a hajam :O sőt kimaradt az őszi hajhullásom is, ez egy csoda!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

kisenikoke

2015. október 25.

Hajnövesztés céljából kezdtem el használni, egy üvegcse nekem kb 2hónapig tartott.
Növesztő hatását ilyen rövid időn belül nem tapasztaltam, de abban biztos vagyok, hogy mivel természetes olajról révén szó, jót tesz a fejbőrnek és a hajnak egyaránt. Az illata is kellemes, olyan wellneszezős érzésem volt, mikor használtam:)
Nem fogom egyelőre újra venni, mert nekem hamar kifogyott és 1000ft-ot sokallok érte.

Update: elhasználtam még egyet, de nem folyamatosan, csak hébe-hóba. Most hatását nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.