Aromax

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. július 10.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

Javasolt alkalmazás: párologtatásra, aromafürdő, bedörzsölő olaj készítéséhez, hajápolásra.Más illóolajokkal és növényi kivonatokkal együtt fontos alkotórésze lehet például az akne és egyéb bőrbántalmak kezelésére szánt készítményeknek, bőrvörösítő (a bőr és a bőr alatti szövetek vérkeringését fokozó, bőrhőmérsékletet emelő).

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

jzsofi

2015. július 9.

Húúúú, hogy ezt én mennyire szeretem. Megmosott, még vizes hajamat öblítem le vele. Kb 2 literes a kancsó amit használok, jól megborítok bele ilyen olajat, felengedem vízzel és mehet a hajöblítés. Rengeteg babahajam van amióta használom, puha tőle a hajam, nem zsírosítja egyáltalán. Pici borsmentával is vegyítem így nyáron, olyan jól le tudja hűteni a fejbőrt, nagyon kellemes és szintén hajnövesztő hatással bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

zsofbar77

2015. május 28.

A Rival de Loopos arcpakolásomba csepegtettem belőle 3-4 cseppet. Isteni a hatása, remekül összehúzza a pórusokat! Biztosan újraveszem. :) Samponba is használom, és nem tudom, hogy ettől, vagy más hajhullás elleni termékeltől, de mostanában kevesebbet hullik a hajam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 28.

Fanni97

2015. április 21.

Ez egy csoda. Én is samponba csepegtetek belőle, esetleg ricinusolajos pakolásba, de hihetetlen amit művel a hajammal. Nagyon gyorsan nő tőle, és tele vagyok hosszú babahajakkal :) ha elfogy a borsmentaolajat fogom kipróbálni, elvileg annak is hasonló a hatása, de aztán mindenképp visszatérek erre :) <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

pántika

2015. február 3.

Hajmosásnál használom. A samponomba csepegtetek belőle, majd bemasszírozom és hagyom hatni 1-2 percet. Imádom! A hajam később zsírosodik, és sokkal fényesebb..és persze a babahajak:) Végre úgy érzem, hogy van HAJAM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Zsül

2015. január 4.

Én inhalálásra használtam, mikor náthás voltam, forró vízbe csepegtetve...kitisztította a légutaimat! Még munkahelyen is segít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 4.

ingrid0411

2014. december 23.

Hajnövesztés céljából vettem és nagyon jól teljesít. Sok új babahajam lett tőle és a teljes hossza is nőtt. Második samponozáskor rakok hozzá 6 cseppet vagy teafaolajjal felezve és láss csodát. Az érzékeny fejbőrömet sem irritálja, sőt mióta használom nem viszket és kevésbé zsírosodik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 23.

manitia

2014. december 22.

Én hajhullás ellen használom pakolásba (ricinushoz, teafával és egy 110 féle gyógynövényes olajkeverékkel, amiben pont rozmaring nincs :D), és samponba is. Jó rég óta küzdök a hajhullással, de most először lettek babahajaim. :D Ilyet még nem láttam magamon, és erősek, nőnek! Maga a hajhullásom már nem vészes, azt sikerült úgymond megállítani, de most már új hajszálak is társulnak hozzá. :) 1100,-ért vettem a Rossmannban, és újra fogom venni, ha lefogy az tuti. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

eventually

2014. december 1.

nőttek babahajaim, de hogy ettől nőttek-e, vagy az 500 féle más hajnövesztést-dúsítást elősegítő kenceficétől, azt nem tudom... :D de ártani biztos nem ártott, szerintem hozzá kellett, hogy segítsen ehhez, hogy szép dús most a hajam, úgyhogy újra fogom venni, ha elfogy ;) egyébként hajpakolást és sampont szoktam vele felturbózni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

siss

2014. november 13.

Második üvegcsével használom már,diónyi samponba csepegtetek olyan 5-6 cseppet,mikor mennyi sikerül és másodjára ezzel samponozok,majd rajta hagyom a habot a fejemen kis időre.Nagyon jól frissít,én szeretem az illatát ,vannak babahajak is mióta használom és a hossza is nőtt azért.A nagy hűha hatás elmarad nálam,de nekem amúgy is gondok vannak a hajammal,szóval ez nem szempont.Mindenesetre szeretem használni.
Viszont az ára miatt áttérek a Naturolra,mert ez rohadt drága.Az itteni bioboltban közel 1400 ft-ért vesztegetik.Az ára miatt nem kap 5 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 13.

Strangetoxic

2014. október 1.

Kiváló termék! :) Frissítő hatású, nem zsírosodik tőle a hajam, és nem lapul le. Heti 2x használom 2-3 cseppet rakok bele a samponomba, majd leöblítem. Hajnövesztés céljából vettem, kíváncsi leszek ott mennyire állja meg a helyét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.