Aromax

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. július 10.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

Javasolt alkalmazás: párologtatásra, aromafürdő, bedörzsölő olaj készítéséhez, hajápolásra.Más illóolajokkal és növényi kivonatokkal együtt fontos alkotórésze lehet például az akne és egyéb bőrbántalmak kezelésére szánt készítményeknek, bőrvörösítő (a bőr és a bőr alatti szövetek vérkeringését fokozó, bőrhőmérsékletet emelő).

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

timeej

2014. július 1.

Most kezdtem el ezt is használni, pár alkalom után amit tudok nyilatkozni:
- nagyon friss érzés a samponban, tetszik az illata is,
- nem irritál,
- a zsírosodást is jól kitolja, ha nem állna hülyén a hajam, szerintem 4-5 naponta is elég lenne hajat mosnom.
Remélem hosszútávon is beválik, és kicsit meggyorsítja a hajnövesztést. Én személy szerint 4-5 cseppet teszek a samponba (Sunfleur, hajhullás elleni), ezt teszem fel második mosásként, jól bemasszírozom, és pár percig rajta hagyom, utána jöhet egy kis balzsamozás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

Most kezdtem el ezt is használni, pár alkalom után amit tudok nyilatkozni:
- nagyon friss érzés a samponban, tetszik az illata is,
- nem irritál,

Ginyw

2014. június 26.

Kb. 2-2,5 hete használom, nem ezt a márkát, egy kicsit drágább változatát, de ma reggel majdnem elsírtam magam a fürdőben.25 éves vagyok, és kb. 3 éve nagyon hullik a hajam, és elöl a homlokomon nagyon meg is ritkult. De ez az olaj majdnem teljesen visszanövesztette a kihullotakat. Egy csomó babahajam van az egész fejemen, és már nem is hullik szinte (persze ezt köszönhetem a krauteröl 110-nek is). De ez a két cucc együtt nagyon jó!!!! Mindenkinek ajánlom, aki hasonló bajokkal küzd, mint én. Samponban szoktam keverni, meg olivaolajos -karuteröl 110-es - rozmaringolajos pakolást szoktam feltenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

Elen

2014. június 17.

Azóta is használom, most már samponba keverve, és igazán jó hatású, a hajam gyorsabban nő tőle és én is tele vagyok babahajakkal :) Abszolút csodaszer. Ja, és pár cseppet használok csak, szóval igazán kiadós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 17.

Esther

2014. június 4.

A sok pozitív vélemény engem is meggyőzött, a ricinusolajat váltottam le erre, mivel elég macerás és hosszadalmas volt használni. Nagyon meg vagyok elégedve vele, minden második nap mosom a hajam, kiváló a haj zsírosodásának mérséklésére is, viszont engem elsősorban a hajnövesztő hatása érdekel. Egy hónap után tele vagyok babahajjal, egy kis üveg nekem még ilyen gyakori hajmosás mellett is jó darabig elég (a samponomba szoktam keverni). 900 Ft-ért sikerült beszereznem, véleményem szerint abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

Ljudmilla

2014. április 8.

Hajnövesztésre használom ezt az illóolajat, ha expressz eljárásra van szükségem :) Ha van időm, forró vízbe egy kanál rozmaringot teszek és hagyom benne kihűlni, majd azzal öblítem le a hajamat. Kevésbé zsírosodik a hajam és gyorsabban nő. Nekem egyenlőre csodaszer :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

harmonia93

2014. január 5.

Szerintem az enyém most pont nem aromax, de volt már ilyenem is. A hajápoló olajamba teszem, és gyanús, hogy van valami köze a babahajaimhoz :D Csípőig érő hajam van, nem is kifejezetten kevés, de ha egyszer az lesz alul ami az elmúlt hónapokban kinőtt, akkor rengeteg lesz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

beautifullife

2013. március 31.

Én a kókuszolajba keverem hajpakolás révén hajmosás előtt és csodás. :)Hajnövesztő hatása miatt vettem meg,de csökkenti a zsírosodást,korpásodást és hihetetlen jó állagú lesz tőle a haj.Első használatok után egész nap tapogattam a hajamat. :)(Igaz,nekem nem Aromax márkájú van) Az illata üde,frissítő,tovább erős,mert az egész lakás érzi,ha hajápolok. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Sly27

2013. február 18.

A legközelebbi Dm-ben szereztem be és testápoló olajba vegyítve masszíroztam be, ill. a samponomba csepegtettem. Én is döbbenten vettem észre, hogy az amúgy is gyorsan növő, de vékony szálú hajam dúsabb lett, ráadásul még soha nem volt ennyi és ilyen hosszú 'babahajam'. :-) Én is Naturol-t használok és tényleg csak azt lehet rá mondani, amit az előttem véleményező, hogy igazán szuper! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 18.

Odil

2012. szeptember 4.

Brutál hajnövesztő, öntöm samponba, balzsamba, pakolásba, és egy hónapban háromszor van hajtövem. O.O

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

azursatellite

2012. július 10.

Samponba is raktam már (korpára, zsírosodásra, serkentheti a hajnövekedést is), meg kókuszolajba visszérkrém helyett, leginkább csak megelőzésnek meg fáradt lábra. Szerintem jó minőségű. Átható illata van, mikor éjszakára használtam az egész ágy, az ágy által az egész szoba is ilyen illatú volt :)

(Auchanban vettem, de nálunk a bioboltokban is kapni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

(Auchanban vettem, de nálunk a bioboltokban is kapni)