Aromax

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 4375 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: berni88, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2023. június 21.

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Aromax, 4375 Ft

Teafa illóolaj.

Javasolt alkalmazás: Párologtatás, inhalálás, aromafürdő, bedörzsölő olaj, ápoló olaj orr környékére megfázás idején (5 éves kor felett), illóolajos fürdő lábgombásodás megelőzésére, bőrápoló olaj felszíni bőrsérülés, rovarcsípés esetén.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Aromax

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

krisztie

2015. december 4.

Nekem nagyon bevált pattanásos zsíros bőrömre, tonikként és helyileg is csoda :D jobb mint a dm-es!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 4.

mivett

2015. november 13.

Abszolút csodaszer kategória. Elengedhetetlen kellék, mindig van itthon a polcomon. Szépen lehúzza a gyulladást a pattanásokról, hamarabb eltűnnek a kezelésével. Az illatát utálom, mert iszonyú tömény és egy napig is érezni rajtam, de ezért nem pontozom le. Sajnos a természet így tervezte, és a hatása mellőz az illatáért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

KrisztianKruppa

2015. november 4.

1. használatnál leszárította amit akartam volt egy pattanásom amire már több mint 10 ezreket költötem, egy hosszú szőrszál gyulad egyébkén be és végre kiszabatította,és ki is húztam gyorsan. De sajnos harmadik nap alergiás lettem rá, kipirosodot az egész arcom még a szemem alatt is pedik csak egy fülpiszkálóra tettem, és csak a pattanásra próbálkoztam háthane de a próba akezen is piroslett így sajnos nekem nem jó,de hatásos lehet másnak.
Ja és ténleg elégbődős mivel illó olaj egyben így nem meglepő és nem 100%-os mivel a dobozán és a szagán is érezhető hogy ebben van valmi fenyő olaj is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 4.

Katie

2015. október 6.

Jó erős teafaillata van. Először meglepett, hogy nem 10ml-es, mint a többi, hanem csak 5, de aztán beleszagoltam, és hát tényleg elég kevés fog kelleni belőle mindenbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

murczinodett

2015. szeptember 23.

Nagyon jó büdi lábakra! Amióta kipróbáltam még 4050272 fokban is friss illatú a lábam egésznap!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

babyface

2015. szeptember 21.

eddig még csak a dm sajátmárkás teafaolaját próbáltam, az sajnos nem jött be, de ha jól tudom az nem 100% tiszta illóolaj ez pedig igen. az utóbbi időben sajnos valami eléggé taccsra vágta a bőrömet nem tudom, hogy az új koreai kencéim vagy a táplálkozásom a ludas, mindenesetre bármivel próbálkoztam kudarcot vallottam, végső kétségbeesésemben vettem meg őt. csodásan helyrehozta a bőrömet! én az aloe bha-s tonikhoz cseppentek a vattára 2-3 cseppet és úgy viszem fel az egész arcomra, krémezés után a kritikus területeket még bedörzsölöm vele egy fülpiszkálóval. büdös is, csíp is, de megéri a szenvedést, mert látványosan javult a bőrképem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

nika117

2015. augusztus 25.

A legjobb teafaolaj! Már a sokadik üveggel használom el. Pattanásokra kiváló! Visszahúzza és leszárítja őket. Fürdővízbe is szoktam belőle csepegtetni, relaxáló hatása van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

sztinke

2015. június 27.

Hirtelen ötlettől vezérelve megvettem néhány héttel ezelőtt. A bőröm vegyes, vízhiányos, tág pórusú, alapvetően nem pattanásos, de azért néhány gyulladás elő-előfordul, és elég érzékeny is vagyok a kencékre. A kozmetikusom mondta, hogy elég erős a tiszta teafa, úgyhogy hígítatlanul semmiképp ne használjam. Jelenleg úgy használom, hogy a hidratáló hatású, kamillás tonikommal átitatok egy vattakorongot és egyetlen cseppet teszek a teafaolajból rá. Így törlöm át az arcom este, sminklemosás és tisztítás után. Így is csak néhány naponta kenem, mert hajlamos a bőröm a száradásra, és a teafa egyetlen cseppel is érezhetően szárít. Viszont nagyon kellemesen hűsít, látványosan csökkenti az irritációt és a gyulladást. :) Csodaszernek nem tartom, de ismét egy jó dolog, ami gyulladásra és irritációra hatékony és természetes megoldást nyújt.
Ki fogom próbálni más módokon is, pl. lábáztatáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 27.

Ki fogom próbálni más módokon is, pl. lábáztatáshoz.

ukrisz

2015. június 15.

Pattanásos arcra és hátra használom, eleinte naponta, most már csak hetente 2-3 alkalommal. Kicsit szárítja a bőrt, ezért amikor gyakrabban használtam krémmel keverve vittem fel az arcomra, mostanában csak magában használom, vattapamaccsal vagy kézzel elkenve.
Az illata erős, de elég gyorsan be is szívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

Az illata erős, de elég gyorsan be is szívódik.

lysza1985

2015. június 4.

Én régen még gombásodásra vettem, de azóta folyton újraveszem, inhalálásra, pattanások ellen, sőt még a sminkecsetek tisztításakor is cseppentek a vízbe fertőtlenítésként.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 4.

Ausztrál teafa cserje leveléből kivont olaj. A teafa olajnak fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen. Ezen tulajdonságának köszönhetően a teafa olaj természetes alternatívája lehet a benzoyl peroxidnak (BP). Egy 119 beteg részvételével készült tanulmány 5% BP és 5% teafa olaj pattanások elleni hatékonyságát vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy mindkettő hatásos a pattanások kezelésében, de azért a BP számottevően hatásosabb, viszont a BP esetén a szárító, irritáló hatás is jelentősebb. A pattanások hatékony kezelésére 5-10% teafaolajat tartalmazó készítmény ajánlott. A legtöbb illatos növényi olajhoz hasonlóan a teafaolaj is tartalmaz illékony összetevőket (például linaloolt, limonént és eukaliptolt), amelyek szenzibilizáló hatásúak lehetnek, különösen, ha 100%-os tisztaságú teafaolajat alkalmazunk.