Aromax

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 4375 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: berni88, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2023. június 21.

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Aromax, 4375 Ft

Teafa illóolaj.

Javasolt alkalmazás: Párologtatás, inhalálás, aromafürdő, bedörzsölő olaj, ápoló olaj orr környékére megfázás idején (5 éves kor felett), illóolajos fürdő lábgombásodás megelőzésére, bőrápoló olaj felszíni bőrsérülés, rovarcsípés esetén.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Aromax

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Clenccy

2014. június 24.

eléggé zsíros és pattanános a bőröm.
két napja vettem a pattanasok kezelésére, nagy reményeket fűzvén hozzá... hát mit mondjak eléggé csalódtam, nem is szárította le őket és a pirosságot sem húzta le. az illata engem kulonosebben nem zavart, csak lett volna hatásosabb :-(
nem tudom, lehet ha rendszeres nasználat mellett, hosszú távon lesz láthatóbb eredmény :-)

nos már több mint egy hete használom rendszeresen és szemmel látható az eredmény, sokkal kevesebb pattanásom van és a böröm is hozzászokott ehhez a csodaszerhez :DDD

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

eléggé zsíros és pattanános a bőröm.

Annette

2014. június 19.

Nekem sok hormonális pattanás jött ki az arcomon nagyjából egyik napról a másikra :/ mivel nem akartam erősen alkoholos tonikkal letámadni az arcom ezt kentem csak a pattanasokra. Kb 10 perc alatt múlt a pirosság, távolabbról szinte alig látszanak az addig vörös pöttyök. Persze ennyitől nem fognak teljesen elmúlni és leszáradni de nekem meglepően sokat segített :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

naturalgirl

2014. június 1.

Pattanásokra tényleg kiváló. Leviszi a gyulladást se perc alatt :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

Pattanásokra tényleg kiváló. Leviszi a gyulladást se perc alatt :)

ingrid0411

2014. május 12.

Esténként egy vizes vattapamacsra 3-4 cseppet teszek és ezzel törlöm át a tiszta arcbőröm. A hatása tényleg azonnal érezhető, szépen leszárítja a pattanásokat. 10-15 percig hagyom hatni és csak utána hidratálok ami viszont tényleg szükséges
Mikor megvettem már előre felkészültem a szagára de kellemes csalódás volt mert nekem tetszik. :)
Másra még nem használtam de ami késik nem múlik. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Másra még nem használtam de ami késik nem múlik. :)

fatime05070

2014. május 12.

Pattanásokra tökéletes! Ma használtam először, egy vattára cseppentettem (naturlandos) teafaolajból és bekentem vele a pattis részeket. 5 perc alatt elmúlt a pirosság! Csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

ectuc

2014. május 10.

S.O.S. szer a pattanásos bőrre!

Felnőtt létemre, olykor gyulladt pattanások jelentek meg az arcomon. Az utóbbi vizsgaidőszakban rengeteg gyulladt patti jött ki rajtam, és mindent kipróbáltam, hogy változtassak a helyzeten. Először kizártam az étrendemből a tejet, nem segített... aztán a glutént és a cukrot is kerültem, ez sem vezetett eredményre. Utolsó elkeseredettségemben kipróbáltam a teafa olajat, ami csodákat művelt. Azóta tiszta a bőröm és nagyon nagyon ritkán bukkan fel 1-2 patti az arcomon. Elhagytam a mindenféle "csodát ígérő" szereket... Az arcápolási rutinom alapos tisztításból (fekete iszapos szappannal), heti 1-2 arcradírozásból és tonizálásból áll, amihez nem használok mást, mint tiszta vízben feloldott teafaolajat. Minden reggel és este ezzel törlöm át az arcomat és figyelek rá, hogy lefekvés előtt soha ne maradjon el a smink eltávolítása. Hidratáláshoz csupán arctejet használok... szemmel látható az eredmény!!! Csak ajánlani tudom mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

S.O.S. szer a pattanásos bőrre!

Ginabebi

2014. április 15.

Én is pattanásokra vettem, remélve ha ki is jön egy kicsi, akkor azt eltünteti, illetve heti egyszer áttörlöm vele az egész arcom, és talán nem szárít úgy ki. Hát a kis pattikból nagyot csinált, ahol nem volt, oda meg tett :))
Azóta ott áll a szekrénybe, várja a sorsát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

Azóta ott áll a szekrénybe, várja a sorsát...

Kiki7

2014. április 14.

Hát őőő...hümm. Pattanásokra vettem, de többszöri használat után sem volt látható javulás. Mivel számtalan felhasználási területe van amire még nem próbáltam, így nem húzom le, de sajnos amiért vettem, arra nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

anonimia

2014. április 2.

Szeretem ezt a fura kellemetlen illatát :D eleinte nagyon nem, de mostmár annál inkább, de felkenés után nem olyan sokkal el is illan az erőssége.
Pattanásokra sebekre kenem néha, nem tudom, h placebo-e de mintha hasznánla :P
De azért nem tesz csodát... Lehet én is kipróbálom a levedulát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 2.

Pattanásokra sebekre kenem néha, nem tudom, h placebo-e de mintha hasznánla :P
De azért nem tesz csodát... Lehet én is kipróbálom a levedulát :)

masnis

2014. április 2.

Elhasználtam egyet ebből is pattanásokra, de aztán felfedeztem a levendula olajat, és rájöttem, hogy mind illatában, mind hatásában sokkal inkább nekem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Ausztrál teafa cserje leveléből kivont olaj. A teafa olajnak fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen. Ezen tulajdonságának köszönhetően a teafa olaj természetes alternatívája lehet a benzoyl peroxidnak (BP). Egy 119 beteg részvételével készült tanulmány 5% BP és 5% teafa olaj pattanások elleni hatékonyságát vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy mindkettő hatásos a pattanások kezelésében, de azért a BP számottevően hatásosabb, viszont a BP esetén a szárító, irritáló hatás is jelentősebb. A pattanások hatékony kezelésére 5-10% teafaolajat tartalmazó készítmény ajánlott. A legtöbb illatos növényi olajhoz hasonlóan a teafaolaj is tartalmaz illékony összetevőket (például linaloolt, limonént és eukaliptolt), amelyek szenzibilizáló hatásúak lehetnek, különösen, ha 100%-os tisztaságú teafaolajat alkalmazunk.