Aromax

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: berni88, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2023. június 21.

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Aromax, 1990 Ft

Teafa illóolaj.

Javasolt alkalmazás: Párologtatás, inhalálás, aromafürdő, bedörzsölő olaj, ápoló olaj orr környékére megfázás idején (5 éves kor felett), illóolajos fürdő lábgombásodás megelőzésére, bőrápoló olaj felszíni bőrsérülés, rovarcsípés esetén.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Aromax
10 ml
Ár: 4375 Ft , Eladó: Aromax
50 ml

kalmaniki

2014. március 21.

Én is a pattanások kezelésére, kialakulásuk megelőzésére használom közvetlenül a problémás bőrterületeken alkalmazva, illetve a samponomba cseppentek egy keveset. Hatásos mindkét területen, viszont kissé szárítja a bőrt és nagyon büdös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

Démonka91

2014. március 20.

Pattanásokra kezdtem el használni a napokban, nagyon jól mattítja az arcom és meglepően gyorsan leviszi a pattanásokat.Egy bevizezett pamacsra 2 cseppet cseppentek, majd a megtisztított arcomat teljesen áttörlöm vele.Annyi a hibája hogy iszonyatosan szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

Dönci

2014. március 1.

A pattanásokra használom, éjszakára. Elég bénácska a csöpögtetője, először nem jön ki belőle semmi, majd elkezd folyni belőle. Ezért én úgy használom, hogy egy keveset teszek belőle a tenyerembe, majd azt ujjammal fölpötyögtetem a pattanásokra (természetesen megtisztított, hidratálóval bekent bőrre). Picit bizserget, de egyáltalán nem zavaróan, csak annyira, hogy érezzük, hogy csinál valamit. Nem szárítja a bőrömet, de gondolom egész arcra használva szárítaná. 2 napja kijött egy csúnya, piros, gyulladt pattanás az arcomon, ma reggelre a teljesen eltűnt, semmi heg, csomó, vagy ilyesmi nem maradt utána. Hatásos, olcsó, természetes, és ez az, amit keresek egy termékben. Nekem sokkal hatásosabb, mint a cink-oxid paszta (és mellesleg ennek az összetevői is jobbak), mindenképpen jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

vanessa_19

2013. december 19.

Elég sokszor szenvedek az ajakherpesztől, egyszerűen ha csak rá gondolok már az is elég és ki jön. Egyik barátnőm ajánlotta a teafaolajat, nem fűztem hozzá sok reményt, de gondoltam hátha, ezért el is mentem a rossmannba ahol 900ft-ért vettem ezt a fajtát. Tegnap jött ki és ma már szinte nem is látszik. Erősen ajánlom! Miután megjelent a hólyag rá pár órára már kentem is vele úgy, hogy fülpiszkálóra cseppentettem vagy papírzsepi szélére, vigyázni kell viszont mert nagyon szárít szóval csak oda kell kenni ahol a hólyag van. Napjában többször is lekentem, volt hogy óránként. Igaz, hogy büdös de ez egy igazi csodaszer, ilyet még soha nem tapasztaltam, hogy 2nap alatt elmúlna egy herpeszem, sőt még nem is hallottam róla, hogy ilyen lett volna!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Evelyyn

2013. november 6.

Nagyon nagy reményeim voltak vele kapcsolatban, de nem használt. Sem magában, sem úgy, hogy arclemosót készítettem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Babooca

2013. október 27.

2013.05.10
Kezdjük ott h nagyon hasznos, csodaolaj számomra, és rendkívül büdös. Marja a szemem szabályosan. De! a hatása eszméletlen, ahogyan mattít, ahogyan lehúzza a gyulladást, a viszketést, a hűsítő érzés, amit maga után hagy, egyszóval 5*. Amire lehet bevetem:)

2013.10.27.
Update:
Nagyon hamar elfogyott, még talán hónap vége sem volt... Igaz mindenre használtam. Júliusban leváltottam a DM-es Das Gesunde Plus-os teafaolajra. (50 ml - 900 Ft) Sokkal jobban megéri, mint ez, nekem ugyanazt tudja az is. Ez pedig a mennyiséghez képest nagyon drága.(5ml- 900 v 1000 Ft) A cseppentője rossz, az üvegcse vége felé már le kellett feszítenem egy késsel a műanyagot, mert nem volt képes kiadni magából az olajat. Nagyon rövid a pipetta része. Kedves a szagát sem bírta, sőt a családom sem, a DM-esre is fújnak, de arra kevésbé. Ennek még a kupakját sem vehettem le, mert megsértődtek. Amíg használtam, addig jó volt, de csak egyszeri alkalommal történt, mert véleményem szerint az olcsóbb is tud ugyanennyit, és azért nem elhanyagolható ennek az Aromax olajnak a kiszerelési mennyisége. -1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

2013.05.10

2013.10.27.
Update:

tara95

2013. szeptember 26.

Megvettem és nem bántam meg :) én a már kinyomott pattira teszek belőle és nem vicc a sebet egy fél órán belül teljesen összehúzza és el is tűnik egy napon belül. Az arckrémembe is kevertem mert először pattis lettem tőle / második összetevő komedóképző remek/ de ez a kis olaj teljesen megszűntette a problémát. viszont egyszer sikerült túladagolni..gyerekek NAGYON óvatosan az államat cserepesre, foltosra, hámlóra szóval hiperszárazra sikerült kicsinálnia amit ha nem ápolok rendszeresen újra meg újra előjön. Hát ez az én hibám így jártam de ettől függetlenül csodaszer bár az adagolója kapufa de át is tettem egy másik üvegbe. Mértékkel használva mindenkinek kötelező akinek problémás a bőre :D ja és kirepedt a szám tettem rá csípett mint a veszedelem és pár órán belül el is múlt :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Gwendoline

2013. szeptember 17.

Pattanásokra kentem. Állítólag milyen szuper rá... hát nekem az amúgy is piros pattanás még pirosabb lett, miután bekentem vele azt a pár pattit, ami a fejemen volt, addigra a háromszorosára pirosodtak... mindenki megijedt mit csináltam az arcommal mindig, miután bekentem a teafaolajjal. Úgyhogy gyanítom nekem nem jó... nem is kísérletezem tovább vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Októberi Lány

2013. szeptember 6.

Eddig csak a Naturlandosat használtam. Arról azt gondoltam, jó-jó, de lehet, hogy van jobb minőségű is. Ezért gondoltam, teszek ezzel is egy próbát. Hááát....
1. Az üvegcse kritikán aluli. A csepegtetős adagoló konkrétan. Összevetve a Naturlandéval, látom is miért folyik, mint az őrült: ez sokkal rövidebb szárú (ami az üveg belsejébe vezet), és nem lassítja le a csöpögést, így aztán elég nehézkes az adagolás, a másikhoz képest mindenképp.
2. Eszelősen büdös. Félreértés ne essék: nem a gyógynövényes szagokra vagyok finnyás, azt gondolom, a hatás kedvéért el lehet viselni bizonyos növények ízét-szagát. De ennek kifejezetten petróleumos, vagy még inkább festék vagy festékhigító szaga van, ezek jutnak róla eszembe. A másiknak nem volt ilyen "mellékszaga", ha lehet ezt mondani. Szóval, kicsit megcsappant a bizodalmam az Aromaxban, és ennek a várható hatásában. Ha elfogyott, még jövök vissza, addig is a legnagyobb jóindulattal is 2 csillag!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

mariib

2013. szeptember 6.

Bar szerencsere nem vagyok pattanasos fajta, de ha megis kijon egy-ket darab, ejszakara bekenem egy kis teafaolajjal, es masnapra le is szarad szepen. Valodi csodaszer, ha gyorsan meg akarunk szabadulni a hirtelen kijott pattanasoktol egy-egy fontos esemeny elott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Ausztrál teafa cserje leveléből kivont olaj. A teafa olajnak fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen. Ezen tulajdonságának köszönhetően a teafa olaj természetes alternatívája lehet a benzoyl peroxidnak (BP). Egy 119 beteg részvételével készült tanulmány 5% BP és 5% teafa olaj pattanások elleni hatékonyságát vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy mindkettő hatásos a pattanások kezelésében, de azért a BP számottevően hatásosabb, viszont a BP esetén a szárító, irritáló hatás is jelentősebb. A pattanások hatékony kezelésére 5-10% teafaolajat tartalmazó készítmény ajánlott. A legtöbb illatos növényi olajhoz hasonlóan a teafaolaj is tartalmaz illékony összetevőket (például linaloolt, limonént és eukaliptolt), amelyek szenzibilizáló hatásúak lehetnek, különösen, ha 100%-os tisztaságú teafaolajat alkalmazunk.