Aromax

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: berni88, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2023. június 21.

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Aromax, 1990 Ft

Teafa illóolaj.

Javasolt alkalmazás: Párologtatás, inhalálás, aromafürdő, bedörzsölő olaj, ápoló olaj orr környékére megfázás idején (5 éves kor felett), illóolajos fürdő lábgombásodás megelőzésére, bőrápoló olaj felszíni bőrsérülés, rovarcsípés esetén.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Aromax
10 ml
Ár: 4375 Ft , Eladó: Aromax
50 ml

ponydogcat

2013. augusztus 11.

Többször hasznos volt pattanásoknál, de ma reggelre annyira kiszárította a bőrömet a pattanások körül, hogy sebes és vörös lett a bőröm.
Különben megfázásnál, légfrissítéshez, csípésekre jó volt eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Különben megfázásnál, légfrissítéshez, csípésekre jó volt eddig.

médea

2013. augusztus 11.

Pattanásokra teszem töményen és hihetetlenül hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Pattanásokra teszem töményen és hihetetlenül hatékony.

Teo

2013. június 29.

Én is pattanásra kenem,és másnapra elveszi a pirosságot és pár nap alatt elmulasztja.Ezen kívül rovarcsípésre is használom,elmulasztja a viszketést és gyorsabban meggyógyítja a csípést.Az ára szerintem nem vészes,mert sokáig elég(nekem 1éve van meg és a fele még mindig megvan,lassan a szavatossága jár le).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

kissbarbara1990

2013. június 25.

Valóban szépen nyugtatja és fertőtleníti a kinyomott pattanásokat. Pedikűrözéskor mindig csepegtetek belőle az áztató vízbe. Orrduguláskor is hatalmas segítség. Most a szúnyoginvázió idején is sokszor használom, fertőtleníti a csípéseket és megszünteti a viszketést. Szinte mindennapi használatban van, az adagolója borzalmas,sokszor megszalad és fölöslegesen kicsöpög pár csepp, így elég húzósnak tartom az árát, de mindenféleképpen csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

FaerieQueene

2013. június 17.

Arckrémbe szoktam tenni a fertőtlenítő hatása miatt. Az illatával nincs semmi bajom. Pattanásra töményen kenve gyorsan leszárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 17.

Habchók

2013. június 12.

kellemes illatú, bőrradírba teszem általában, jót tesz a bőrömnek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

kellemes illatú, bőrradírba teszem általában, jót tesz a bőrömnek

kivina

2013. június 12.

Krém alá szoktam tenni ha gyulladt a bőröm, pakolásba, intim lemosóba mindig teszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 12.

NiDDA

2013. június 11.

Én simán cseppentettem a bőrradíromra, és egy picit elkevertem a krémemben is. Elsőre annyit, hogy csíp egy picit, de remekül mattít. Fura, hogy valami úgy tud mattítani, hogy közben az arcbőröm nem sikít vízért, és nem húzódik. Hát kíváncsi leszek... Majd update. Egyelőre megjegyzésbe teszem.
Még annyit, hogy elképesztően BÜDÖS.
upd. Most érett meg véleményre :) Mióta használom, reggel a Dodo is túlságosan mattnak tűnik az arcomon, pedig eddig viszonylag zsíros bőröm volt. Pattanásnak jele sincs, habár eddig sem volt sok, havonta 1-2. Túladagolni sajnos elég könnyű, napi használatra szerintem csak extra zsíros bőrre ajánlott.
Ennek hála nem mattító alapozót kell keresnem már, hanem normál bőrre valót :)

Vissza minden. Hosszú távon, rendszeres használat mellett random pöttyökben hámlottam. Talán heti 1x használom majd, de még egyelőre félretettem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

Még annyit, hogy elképesztően BÜDÖS.
Ennek hála nem mattító alapozót kell keresnem már, hanem normál bőrre valót :)

szreka

2013. június 11.

Sokáig nem tudtam, hogy leírjam-e a véleményemet, de hátha valaki még járt úgy, mint én. Szinte minden kozmetikumra allergiás vagyok, legyen az natúr vagy nem natúr. Nagyon nehezen találtam meg azokat a készítményeket, amiket használni tudok. Már elég régóta használok teafaolaj szappant, utóbbi időben ecsetelőként is használtam és úgy vettem észre gyógyította a néha kijövő pattanásaimat. Ezért gondoltam beszerzek egy 100%-os teafaolajt is. Pár napja használtam, akkor semmilyen változást nem vettem észre, de nagyon csípte a szememet és mintha égett volna a bőröm tőle. De lemostam, nem változott semmi, gondoltam nem vagyok rá allergiás (pl. a körömvirágra is az vagyok, feldagadt tőle a fél arcom). Aztán idővel fejtette ki a "hatását", jelenleg 6 óriási pattanás van az arcomon, mind körül hatalmas piros terület, konkrétan lemarta az arcomat, ott ahol beecseteltem. Még púderrel/korrektorral sem tudok kimenni itthonról. Utána olvastam és ez nagyon ritka jelenség, ilyen 50/49 ember nem tapasztal allergiás reakciót és nem is szeretném lepontozni e miatt. Sajnálom, hogy a mi barátságunk nem sikerült és most szívhatok, hogy mikor gyógyul meg, mert jövő héten randim lesz :D Örülök, hogy ennyi emberrel csodátt tett, sajnos én csak peches vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

beautifullife

2013. május 13.

Ezt vettem meg végül..nem mertem beszerezni a Rossmann vagy dm saját márkását,mert az egyikükre azt írták,hogy minimum 39%-ban tartalmaz teafaolajat..kösz nem..igaz 6-szor annyi van benne,de így nem kell. Kozmetikázás után rendszeresen lesz egy-két seb az orromon ,így azonnal bekentem vele az arcomat este egy kis vizes vattakorongra csepegtetve.Másnapra csak nagyon halványan látszott a seb,és a bőröm tapintása,külseje is sokkal szebb volt,pedig nem vagyok problémás bőrű. :) Nagyon örülök neki,mert igaz,nincs zsíros bőröm,de nyáron nem szeretem még este se krémezni az arcomat,mert kicsapja és zsíros lesz..nem hogy még nappal.Aztán kipróbáltam ezután az én saját házi készítésű,olajokban gazdag krémemet,és meg se kottyant. :) Reggelre nem lett csupa zsír a bőröm,beszívódott és nappalra is feltehettem a körömvirágkrémemet. :) Elmondhatatlanul imádom,az illatát meg ismertem már a régi higított olajok által,tehát megszokható,akár még frissítő is. :)Megaötcsillag. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

Ausztrál teafa cserje leveléből kivont olaj. A teafa olajnak fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen. Ezen tulajdonságának köszönhetően a teafa olaj természetes alternatívája lehet a benzoyl peroxidnak (BP). Egy 119 beteg részvételével készült tanulmány 5% BP és 5% teafa olaj pattanások elleni hatékonyságát vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy mindkettő hatásos a pattanások kezelésében, de azért a BP számottevően hatásosabb, viszont a BP esetén a szárító, irritáló hatás is jelentősebb. A pattanások hatékony kezelésére 5-10% teafaolajat tartalmazó készítmény ajánlott. A legtöbb illatos növényi olajhoz hasonlóan a teafaolaj is tartalmaz illékony összetevőket (például linaloolt, limonént és eukaliptolt), amelyek szenzibilizáló hatásúak lehetnek, különösen, ha 100%-os tisztaságú teafaolajat alkalmazunk.