Aromax

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 4375 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: berni88, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2023. június 21.

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Aromax, 4375 Ft

Teafa illóolaj.

Javasolt alkalmazás: Párologtatás, inhalálás, aromafürdő, bedörzsölő olaj, ápoló olaj orr környékére megfázás idején (5 éves kor felett), illóolajos fürdő lábgombásodás megelőzésére, bőrápoló olaj felszíni bőrsérülés, rovarcsípés esetén.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Aromax

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Floraline

2013. április 30.

Nekem ez a CSODASZER! A pattanásaimmal egyszerűen hihetetlen amit művel! A szemem előtt szárad le a csúfság. Persze az elején nagy lelkesen kentem ha kellett, ha nem, így durván kiszárította a bőröm, de azóta lecsillapodtam és már remekül ki tudom használni ezt a kis csodaszert. Jó minden sebre, illetve elfertőződés-gyanús bőrbajra. Benőtt, begyulladt körmöt is helyreteszi. Próbáltam ásványvízzel hígítva tonikként, minden nap nem jó, mert szárít, de egy nyomkodás után szépen lehúzza a pirosságot. Arckrémben elkeverve is használom, sokkal tovább matt marad a bőröm, és kevesebb a patti is olyankor. Emellett a tavaszi kutyaól takarításban is partner. Inkább ezzel mosom ki kutyuskám házát, mint valami durva fertőtlenítővel. Annyi mindenre jó még, mindent ki fogok próbálni.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

lefteye

2013. április 28.

Végre egy teljesen 100%-os illóolaj! pattanásokra használom, szépen lehúzza a gyulladást, lábfürdőnek is szoktam és sebekre is, az egyetlen bajom, hogy nagyon fogy (jó én tényleg mindenre használom, amire csak tudom) de tök jó lenne egy 10ml-s kiszerelés, mint a naturland illóolajoknál van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

elizabett85

2013. április 7.

Nagyon szeretem! Pattanásra, herpeszre gyorssegély. Az intim lemosómat is tuningoltam vele, így végképp elkerülnek a gombák és egyéb fertőzések.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 7.

liljaa

2013. március 28.

Néha teszek pár cseppet a samponomba és pattanásokra is próbáltam már, tényleg nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

SlecckelMarine

2013. március 27.

Az összes 1000 Ft körüli illó/aroma olajban 100 %-os tisztaságú cucc van, csak ezekben higítva. Ami ugyanez csak 2000-3000Ft -ért(és nem mindegy a ml-sem) azok is tiszták, csak higítatlanok. Na azokat kell higítani, és azokat nem szabad higítatlanul bőrre kenni, mert annyira erősen koncentráltak. Olvasni itt-ott hogy ebbe-abba tettek 1 cseppet.. na az nem ez, mert ebből akármibe teszel egy csepp nem elég. Mindegy.
Jó termék, nincs vele gond, lehúzza a gyulladást, hajon korpára is jó, fertőtlenítő, gombaölő..meg gondolom még sok ezer dolgot tud amit még nem próbáltam, de fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

Lotheg

2013. március 2.

teljesen elégedett vagyok vele.. ugyan kicsit drága, de alig használ belőle az ember lánya belőle... én csak pattikra használom... illetve deoba néhány cseppet, de azt se magamnak... meg intim lemosóba ... de csak 1-2 cseoo igy alig fogy... nem szeretem még mindig az "illatát" szerintem kifejezetten büdös, irigylem akinek tetszik .. de komolyan, de a dolgát azt jól teszi és tiszta illó tehát szuper.... és azért nem a legdrágább vannak ennél sokkal drágábbak is ....
Én jojoba olajba szoktam egy cseppet rakni ... az úgy jó :) ... most hogy nincs BP készítményem ezzel pótlom, miután kipróbáltam anélkül élni és jelentem ment .... szóval azért szerintem szinten tartásnak egy pattis bőrt hamár sikerült letisztítani és nem nagyon van érdemes esetleg váltani teafára :)) ... shea-val is működős ... csakhát nah az zsírossabb ... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

PaperMama

2013. február 27.

Sikerült megkedvelnem. Hál'istennek csak ritkán történik ilyesmi, de tegnap előtt kijött az államra egy nagy ragya...az a fájós, kitisztíthatatlan fajta. Egy fültisztító pálcikára csepegtettem egy keveset ebből a teafaolajból, bekentem vele a dudort 2 estére, és mára hűlt helye:) pedig korábban ezek a "szépségek" akár hetekig díszelegtek az arcomon...egyértelműen csodaszer:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Sly27

2013. február 18.

Még mindig büdinek érzem, de nagyon bevált. Shea vajba cseppentek és úgy kenem be az arcom. Reggelre még T vonalban sem zsírosodik a bőröm. :-) A szaga meg viszonylag gyorsan elpárolog

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 18.

unicole

2013. január 21.

A munkám miatt is kell, hogy legyen nálam, de különben is sokféleképpen felhasználható. Nagyon jó kis csodaszer! Mindenkinek kellenne az otthonába. Nekem érzékeny a bőröm, mégis ha jönne egy pattanás, csak töményen rákenem és másnpra volt-nincs. Körömgombától kezdve, fertőtlenítésre is kiváló, amit én ki is használok. Maximálisan *5!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 21.

st79

2013. január 21.

Csodaszer. mikor elkezdtem használni, megfázás miatt pont irritálódott, sebes, száraz volt a bőr a nózim alatt, teljesen rendbe hozta másnapra. arckrémbe (l'oreal triple activ fresh) keverve használom minden este ( a pár mogyorónyi adagba 1-2 csepp ), ragya hegeket begyógyítottam, ha esetleg ki akar jönni vmi csúnyaság, másnapra lehúzza. már nem is tudnék élni nélküle azt hiszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

Ausztrál teafa cserje leveléből kivont olaj. A teafa olajnak fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen. Ezen tulajdonságának köszönhetően a teafa olaj természetes alternatívája lehet a benzoyl peroxidnak (BP). Egy 119 beteg részvételével készült tanulmány 5% BP és 5% teafa olaj pattanások elleni hatékonyságát vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy mindkettő hatásos a pattanások kezelésében, de azért a BP számottevően hatásosabb, viszont a BP esetén a szárító, irritáló hatás is jelentősebb. A pattanások hatékony kezelésére 5-10% teafaolajat tartalmazó készítmény ajánlott. A legtöbb illatos növényi olajhoz hasonlóan a teafaolaj is tartalmaz illékony összetevőket (például linaloolt, limonént és eukaliptolt), amelyek szenzibilizáló hatásúak lehetnek, különösen, ha 100%-os tisztaságú teafaolajat alkalmazunk.