Aromax

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 4375 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: berni88, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2023. június 21.

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Aromax, 4375 Ft

Teafa illóolaj.

Javasolt alkalmazás: Párologtatás, inhalálás, aromafürdő, bedörzsölő olaj, ápoló olaj orr környékére megfázás idején (5 éves kor felett), illóolajos fürdő lábgombásodás megelőzésére, bőrápoló olaj felszíni bőrsérülés, rovarcsípés esetén.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Aromax

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

svivko

2012. október 31.

Másfajtát vettem patikában -mindjárt fel is töltöm-, kozmetikus ajánlására (gyulladáscsökkentő hatása miatt, begorombult patikra ;) ) . Ennek a leírásában benne van, hogy fél deci meleg vízbe 10-15 csepp teafaolajat kell rakni, és csak így szabad alkalmazni arcbőrre.

(Emellett száj-, és fogínygyulladás esetén 5-10 cseppet 1 deci vízbe, ezzel öblögetni. És anyukám szerint torokgyulladásra is jó gargalizálni vele - bár az íze valami rettenetes.)
Vigyázzatok, töményen allergiás bőrgyulladást okozhat!
Számomra természetes csodaszer. Mother of nature <3 :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

Vigyázzatok, töményen allergiás bőrgyulladást okozhat!
Számomra természetes csodaszer. Mother of nature <3 :)

Sparklepony

2012. október 25.

Ha néhanapján kijön egy bibi a fejemen és nem tudom megállni, hogy ne birizgáljam, az csúnyán meglátszik a világos bőrömön. Most hétvégén is ez történt, és egy hirtelen ötlettől vezérelve összekevertem egy kis teafaolajat némi sheával a tenyeremben, majd felkentem az arcomra. Önmagában a sheavaj is nagyon szépen rendbe szokta hozni az ilyesmit, de most csak ámultam-bámultam :) 4-5 óra alatt szépen megnyugodott a bőröm. Az illata valóban iszonyú, de ennyit elnézek neki, inkább így legyen büdi, mint művi úton :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 25.

amatar

2012. július 29.

Ezt a márkát szoktam venni, rendszeresen használom mindenfélére, pattanásra, almaecetes hajöblítőhöz, hajpakoláshoz, felmosáshoz, párologtatáshoz, öblítő helyett ecettel, plusz még ami nem jutott eszembe. Szerintem a világ egyik legnagyszerűbb dolga, én az illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

csodaorszag.inwonderland

2012. július 21.

Jó ideje használom , lábfürdőhöz teljesen megnyugtat az illata . Próbáltam pattanásra is egy éjszaka alatt látványosan lehúzta a "gyönyörűséget". A minap olvastam, ajánlják samponhoz csepegtetve is, mérsékli a zsírosodást és a korpásodást azt hiszem legközelebb ilyen területen is kipróbálom. A párom viccesen beazonosította az illatot idézem "WD 40 univerzális kenő anyag szaga van :/ " szóval azt hiszem csak akkor érdemes használnom ha nincs a közelben, de ettől függetlenül maximálisan 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

kicsikiszi

2012. május 21.

Én is pattanásokra használom. Az itteni tapasztalatok alapján kevertem pár cseppet az arckrémembe és nagyon jó lett az eredmény! Szépen lehúzta a pattikat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

EniNails

2012. május 15.

Körömápolásra szoktam használni. Antibakteriális, gombaölő hatású ápoló olaj. Pattanásokra is nagyon jó, de sajnos a párom ki nem állhatja az illatát, úgyhogy arcra ritkábban használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 15.

chowhound90

2012. április 13.

Nekem pattanásokra ajánlották, arra is használom. Ha érzem, hogy valami undormány fog kinőni az arcomon azonnal fültisztítópálcikára csepegtetem és azzal bekenem, és másnapra volt-nincs gyulladt pattanás kezdemény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

bandita

2012. április 7.

Kedves quinnie, örülj ennek a szagnak, ilyennek kell lenni a teafaolajnak. Ha más tafaolajos cuccot használtál és az nem volt ilyen szagú, nyilván nem is volt benne annyi a hatóanyagból. Ezt a terméket én imádom, ugyanis télen, amikor időnként benő a lábkörmöm, vékony pamutszálat átitatok vele és a benőtt rész alá behúzom. a két kilógó végét levágom, egy éjszaka alatt varázslatot művel. Gyulladást megszüntet, benőtt részt kiemel ez a módszer, kíméletesen. Csak ajánlani tudom.Manikűrözési sérülésnél, gyulladt körömágynál is kiválóan működik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 7.

quinnie0715

2012. április 7.

Pattanásokra szoktam kenni, talán valamivel hamarabb múlnak el tőle, de annyira nem győzött meg, bár lelkesen használom. Viszont rettentően büdös, más márka teafaolaja azért ennyire nem volt szagos..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 7.

ur.isten.ne.mar

2012. március 14.

Azt sikerült kitalálnom, hogy pár cseppel belekeverek az arckrémembe. Még csak most kentem fel először, úgyhogy csillagokkal csak pár nap múlva fogom értékelni a hatást, de az már most is tuti, hogy ennél borzasztóbb szagot még sosem éreztem, és ez bezzeg tartós :D
Remélem, meg fogja érni :)

UPDATE: megérett a csillagos véleményem, bár sokat nem kellett rajta gondolkoznom :) amióta így használom az arckrémemet, összesen 2 pattanásom jött ki, és mindkettő elmúlt 1-1 nap alatt, szóval teljesíti a küldetését :) a szagát majd kibírom valahogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 14.

Remélem, meg fogja érni :)

Ausztrál teafa cserje leveléből kivont olaj. A teafa olajnak fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen. Ezen tulajdonságának köszönhetően a teafa olaj természetes alternatívája lehet a benzoyl peroxidnak (BP). Egy 119 beteg részvételével készült tanulmány 5% BP és 5% teafa olaj pattanások elleni hatékonyságát vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy mindkettő hatásos a pattanások kezelésében, de azért a BP számottevően hatásosabb, viszont a BP esetén a szárító, irritáló hatás is jelentősebb. A pattanások hatékony kezelésére 5-10% teafaolajat tartalmazó készítmény ajánlott. A legtöbb illatos növényi olajhoz hasonlóan a teafaolaj is tartalmaz illékony összetevőket (például linaloolt, limonént és eukaliptolt), amelyek szenzibilizáló hatásúak lehetnek, különösen, ha 100%-os tisztaságú teafaolajat alkalmazunk.