Aromax

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: berni88, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2023. június 21.

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Aromax, 1990 Ft

Teafa illóolaj.

Javasolt alkalmazás: Párologtatás, inhalálás, aromafürdő, bedörzsölő olaj, ápoló olaj orr környékére megfázás idején (5 éves kor felett), illóolajos fürdő lábgombásodás megelőzésére, bőrápoló olaj felszíni bőrsérülés, rovarcsípés esetén.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Aromax
10 ml
Ár: 4375 Ft , Eladó: Aromax
50 ml
Ár: 800 Ft , Eladó: mariska6
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, foxpost

jnrita95

2019. november 12.

Csúnya acnéimra szerettem volna teafaolajat, gondoltam megnézem Tescoban is, ha már ott voltam (amúgy dm-ben akartam), és hát ugye ez a fajta volt. Szeretem. Illata nagyon erős, de kb 10 perc után már nem is érződik. Kizárólag a pattanásokra használom fülpiszkálóval. Szerintem nem engedi, hogy a pattanásom elérje a csúcspontot, lejjebb húzza a gyulladást.
Ui: facebookos csoportban olvastam, hogy női fertőzésekre is használják a bugyira vagy tisztasági betétre cseppentve 1 cseppet. Nagyon kellemes frissítő érzést ad, bátran próbáljátok ki. Belsőleg mondjuk nem próbálnám ki, de hát ki hogy gondolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

BenkeFanni

2019. október 22.

Pattanásokra vettem, de nekem túl erős, levendula sokkal jobban bevált. :)
Valamire azért el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Pattanásokra vettem, de nekem túl erős, levendula sokkal jobban bevált. :)
Valamire azért el fogom használni.

kabocika

2019. július 25.

Kezdődő pattanások, mitesszerek ellen tökéletes gyulladáscsökkentő. Az illatát is megszoktuk a tini lányommal, akivel közösen használjuk az előbb említett gyulladáscsökkentő és fertőtlenítő hatása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 25.

enadas

2019. július 17.

Kezdődő herpeszt kezdtem el kenegetni vele, másnapra (általában éjjel durvul el a helyzet nálam), csak egy picit meg volt duzzadva a szám azon része, ahol a herpesz lett volna, de ezt kívülálló észre sem vette, annyira minimális volt. Szóval tökéletesen megelőzte, hogy kialakuljon a herpesz, nem szárította ki a számat. Az íze és a szaga rettenetes, de ennyit megér, cserébe a sebmentes szájért :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 17.

Effi

2019. július 2.

A pattanásokra nálam túl agresszív, ezért többnyire takarításkor-mosáskor használom. Például ágyneműk, törülközők mosásakor egy pár csepp megy a mosógépbe, illetve felmosóvízbe szintén egy-kettő.
Még lábápoláshoz tervezem kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Még lábápoláshoz tervezem kipróbálni.

Dana1983

2019. június 19.

Nekem nem jött be se pattanásra, se samponba - pedig ezért vettem. Na mindegy, el fog fogyni, mert felmosóvízbe és nedves portörlőrongyra téve jó. Éljen a poratka-allergia. :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

ViRaG003

2019. május 27.

Nekem nagyon tetszik en az ecetes leontesbe szoktam kb 5cseppet bele tenni,szepen teszi a dolgat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Anna1009

2019. május 6.

A teafaolaj az egyik legjobb csodaszer a pattanásokra. Mindenkinek bártan ajánlom. Használata előtt mindenképp érdemes hidratálót használni, mivel nagyon szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

BelleDeJour

2019. március 29.

Azt leszámítva, hogy én kifejezetten nem szeretem az illatát, pattanásokra nekem csak ez vált be. Legyen bármilyen stádiumban, másnapra teljesen leszárítja/ lelappasztja a pattanást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Vivi05

2019. január 24.

Sziasztok!
Ezt a teafaolajat már egyszer kipróbáltam pár hónappal ezelőtt, és akkor jó volt. Most viszont katasztrófa. Semmit nem használt, és olyan mintha teljesen más lenne az üvegében. De a fő kérdésem az az, hogy másnál fordult már olyan elő, hogy lejön tőle az üvegen levő címkének a festéke? Pár cseppet a kezembe szoktam csöpögtetni, és az egyik ujjammal bekenem vele néhány helyen az arcom, és megfogtam az üveget, és szó szerint zöld, stb színű lett a kezem tőle, és a címkén meg el volt mosódva, és teljesen elszíneződött. Ez normális dolog? Régebben olyan mintha ezt nem csinálta volna..
De a lényeg, hogy amint elfogyott, többet biztos nem ezt a fajtát fogom megvenni..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

Sziasztok!

Ausztrál teafa cserje leveléből kivont olaj. A teafa olajnak fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen. Ezen tulajdonságának köszönhetően a teafa olaj természetes alternatívája lehet a benzoyl peroxidnak (BP). Egy 119 beteg részvételével készült tanulmány 5% BP és 5% teafa olaj pattanások elleni hatékonyságát vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy mindkettő hatásos a pattanások kezelésében, de azért a BP számottevően hatásosabb, viszont a BP esetén a szárító, irritáló hatás is jelentősebb. A pattanások hatékony kezelésére 5-10% teafaolajat tartalmazó készítmény ajánlott. A legtöbb illatos növényi olajhoz hasonlóan a teafaolaj is tartalmaz illékony összetevőket (például linaloolt, limonént és eukaliptolt), amelyek szenzibilizáló hatásúak lehetnek, különösen, ha 100%-os tisztaságú teafaolajat alkalmazunk.