Aromax

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 4375 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: berni88, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2023. június 21.

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Aromax, 4375 Ft

Teafa illóolaj.

Javasolt alkalmazás: Párologtatás, inhalálás, aromafürdő, bedörzsölő olaj, ápoló olaj orr környékére megfázás idején (5 éves kor felett), illóolajos fürdő lábgombásodás megelőzésére, bőrápoló olaj felszíni bőrsérülés, rovarcsípés esetén.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Aromax

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Valentine

2019. január 6.

Fodrászom tanácsára elkezdtem pár cseppet samponhoz adagolni. Természetesen 400ml-es flakonhoz pár csepp. Nekem ez is hozzájárult ahhoz, hogy a hajam kicsit kevésbé zsírosodik. Páromnak ez is sokat segített azon, hogy hámlott a fejbőre.
Ezen kívűl mosáshoz is szoktam adagolni belőle.
Illata nagyon tömény, de számomra nem zavaró.
Biztos, hogy még másképp is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

Ezen kívűl mosáshoz is szoktam adagolni belőle.
Illata nagyon tömény, de számomra nem zavaró.
Biztos, hogy még másképp is ki fogom próbálni.

Bradshaw

2018. december 14.

Gombás bőrre is nagyon hatásos. A viszkető égő piros bőr 2 nap alatt teljesen rendbe jön. De rovar csípésre is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

veronka052194

2018. november 13.

Szinte alig jött elő a herpeszem mikor ezzel kentem. Öblítő helyett is nagyon jó. Patikat hamarabb rendbe teszi...én az éjszakai krémembe kevertem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

aesthete

2018. október 5.

Valóban csodaszer, felhasználása sokrétű. Szinte azonnal leviszi a pattanásokat, de nagyon jó herpeszre, kisebb gyulladásokra és a lábápolásnál is nagyon hasznos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

RarityRose

2018. szeptember 22.

Imádom a teafaolajat, de 5ml nagyon kevés és ahhoz képest drága is. 2000ezerért már 20ml veszek, ami 2 hétig elég. 5ml nekem 5 napig tartott. Szerintem nem éri meg. Persze a hatásával nincs bajom, nagyon jó csak nem éri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

PixieCat

2018. szeptember 15.

Pattanásokra szoktam használni, évek óta, nagyon jó, de csak pöttyökben szoktam, mert csípni tuja az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Dorina257

2018. szeptember 5.

herpeszemre szoktam használni és hat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

herpeszemre szoktam használni és hat :)

Kalarika

2018. augusztus 22.

Lehet csak én vagyok ennyire elégedetlen ezzel a termékkel, meg úgy általában a teafaolajjal. Tény: eddig csak pattanásra használtam és nekem nagyon nem vált be! Megrekesztette a pattanásomat azon a szinten, ahol volt és totál betokosodott tőle, itt éktelenkedik az arcomon napok óta egy nagy darab száraz dudor. Még mielőtt lett volna bármi gyorsan kezelni szerettem volna a pattanást, emiatt lett olyan nagy darab, amilyen akkor volt, amikor rákentem. Ezzel szemben a kezelő oldat, amit előtte használtam - és amit ezután is fogok szinte visszafordítja az állapotot, amennyiben pedig már kidugta a kis bugris a fejét leszárítja szépen, nem ilyen agresszív módon, mint a teafaolaj.
Többetektől olvastam, hogy mennyire mindenre használjátok, keresek neki én is más funkciót és majd frissítem a bejegyzést, de mint pattanáskezelő oldat szerintem egyes :-o
Mivel másról még nem tudok nyilatkozni így kap egy hármast.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Mivel másról még nem tudok nyilatkozni így kap egy hármast.

pottompanna57

2018. augusztus 18.

Pattanásokra használom, szerintem hatásos, és az illata is nagyon tetszik. Tisztának és felfrissültnek érzem az arcom tőle, illetve huzamosabb ideig ki is tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 18.

nyuszo

2018. augusztus 3.

A kis házipatika egy személyben... szinte felsorolni sem tudom, annyi mindenre használjuk! És érdemes belegondolni, hogy ezzel milyen sok felesleges terméktől kíméljük meg magunkat, úgyhogy abszolút helytakarékos, pénztakarékos és nem utolsósorban teljesen természetes....

Akkor lássuk csak....mosáshoz fertőtlenítésre, felmosáshoz, lábáztatáshoz / pedikűrözéshez (a végén ezzel fertőtlenítem az ollót is tisztán!), cipők szagsemlegesítésére, téli időszakban párologtatásra, megfázásnál fürdővízbe, bőrgombánál ecsetelésre (tisztán!), herpeszre, gyulladt pattanásra.....és mindezt egy 10ml-es kis üvegcséből!!! Én imádom az illatát is....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Ausztrál teafa cserje leveléből kivont olaj. A teafa olajnak fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen. Ezen tulajdonságának köszönhetően a teafa olaj természetes alternatívája lehet a benzoyl peroxidnak (BP). Egy 119 beteg részvételével készült tanulmány 5% BP és 5% teafa olaj pattanások elleni hatékonyságát vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy mindkettő hatásos a pattanások kezelésében, de azért a BP számottevően hatásosabb, viszont a BP esetén a szárító, irritáló hatás is jelentősebb. A pattanások hatékony kezelésére 5-10% teafaolajat tartalmazó készítmény ajánlott. A legtöbb illatos növényi olajhoz hasonlóan a teafaolaj is tartalmaz illékony összetevőket (például linaloolt, limonént és eukaliptolt), amelyek szenzibilizáló hatásúak lehetnek, különösen, ha 100%-os tisztaságú teafaolajat alkalmazunk.