Aromax

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 4375 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: berni88, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2023. június 21.

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Aromax, 4375 Ft

Teafa illóolaj.

Javasolt alkalmazás: Párologtatás, inhalálás, aromafürdő, bedörzsölő olaj, ápoló olaj orr környékére megfázás idején (5 éves kor felett), illóolajos fürdő lábgombásodás megelőzésére, bőrápoló olaj felszíni bőrsérülés, rovarcsípés esetén.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Aromax
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, foxpost

Enne

2018. július 16.

Update:
Igazi csodaszer!!! Rájöttem már, hogy nem érdemes a drogériák és katalógusok által forgalmazott és túlárazott teafaolaj tartalmú termékeket venni, amikor alig található meg bennük az értékes olaj, cserébe viszont tele vannak nyomva szintetikus anyagokkal. Ez az én kis kincsem, használom testápolóba, bőrradírba és töményen pattanásokra, gyulladásokra, gyantázástól piros pöttyökre.
Na ezt aztán lehetne reklámozni úgy, hogy fél nap alatt leviszi a csúnya, gyulladt pattanást, mert így igaz! De tényleg, igény szerint bármibe lehet keverni belőle, és sokáig elég, mert tömény, csak pár csepp kell belőle. Kiváltja azt a 15-féle terméket, amit ilyen-olyan igényekre vennél. 100 CSillag!

Tegnap vettem egyet, mert azt olvastam, hogy begyulladt szőrtüszőkre is jó. Nos, mivel évek óta gyantázom, időnként előfordulnak gyulladások a lábamon, főleg nyáron, a nagy melegben. Eddig mindent kipróbáltam rá, Natura Vita szőrtüszőgyulladást csökkentő krémet, levendulaolajas testápolót, körömvirágkrémet, de igazán egyik sem segített. Tegnap ecseteltem teafaolajjal a piros pöttyöket (vizes vattakorongra csepegtettem 2-t), és határozottan látom, hogy szárítja a gyulladt területet, és összehúzza a sebeket. Ma újra bekentem, kicsit bizsergeti a bőrt, gondolom, a túl gyakori használat nem jó rá, de úgy látom, segít. Körömvirág krémmel együtt alkalmazom, így együtt tonizáló, fertőtlenítő és hidratáló, nyugtató hatást is el lehet érni. Eddig elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

Update:

Debko

2018. június 25.

Ez a márka a kedvencem a teafaolajat tekintve. Nagyon jól tisztítja az arcot, pattanásokra használom. Este bekenem egy cseppel az arcom. Illata elég erős, de kellemes. Ne essünk túlzásba használatával, mert szárító hatása lehet. Hasznos termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Timo

2018. június 10.

Sok teafaolajat kipróbáltam,az összes közül ez volt a legrosszabb.Nagyon fel van valamivel higítva,ereje semmi.Herpeszre szoktam használni,de csak egy fokkal jobb mint a semmi.Ez mellett ugyanúgy felerősödik.max annyit csinál,hogy ha már fel van hólyagosodva,azt szintentartja.De csak nagyon sűrű kenegetés mellett(értsd 20-30percenként)..Csak azért kapja meg a 2 csillagot,mert vésztartaléknak elmegy.De ha elfogy,soha többet ilyet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

exhocmomento

2018. június 7.

Kicsi csoda. :) Tonikként (zöld tea, citromlé, teafaolaj), lábápolásra (lábápoló gélbe keverve), pattanások kezelésére helyileg, fertőtlenítőként (intim lemosóba keverve) egyaránt használom. Mindenhogyan csodaszer.
Az arcomat nem szárította túlságosan, és más egyéb irritációt sem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Az arcomat nem szárította túlságosan, és más egyéb irritációt sem okozott.

Sztellaaaaa

2018. május 12.

Töményebb mint eddig bármely teafa olaj amit használtam, azonban fertőtleníteni és tisztítani is olyan jól tud.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

ilonikaa

2018. április 29.

Pattanásokra tökéletes! Nagyon szeretem! :) 1 cseppnyit kenek szét az egész arcomon! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

boni

2018. március 7.

Micsoda szag te jó ég! :D Elsősorban a fejbőrömre vettem, mert sajnos egy hajfesték borzalmas allergiát váltott ki rajta és tiszta seb lett az egész fejem. Kókuszolajba fogok belekeverni, 4-5 cseppet és majd bekenem vele. Kijött egy nagy pattanás az arcomon, az az igazi jó gyulladt. Felkentem rá, úgy látom már húzódott is vissza. Majd jövök updatelni, de ahogy elnézem jó lesz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 7.

FPiro

2018. február 21.

Tini lányom pattanásos bőrét kezeljük vele, azóta sokkal tisztább. Már egyszeri bekenés után is úgy érezte, hogy tisztul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 21.

detti23

2018. február 20.

Évek óta ő hozzá fordulok, ha pattanásosabb a bőröm. Egy bevizezett vattakorongra szoktam 1-2 cseppet tenni és így törlöm át az arcom. Egyébként elég durván szárít, úgyhogy nem szabad túlzásba vinni a használatát. Ezenkívül pedikűrözésnél szoktam a vízbe tenni pár cseppet a fertőtlenítő hatása miatt.Az illata elég erős ugyan, de kibírható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

csipkebogyo63

2018. február 7.

Nagyon nagyon hatásos gyulladásra, gombára! Tökéletes, szinte azonnal elmulasztja!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 7.

Ausztrál teafa cserje leveléből kivont olaj. A teafa olajnak fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen. Ezen tulajdonságának köszönhetően a teafa olaj természetes alternatívája lehet a benzoyl peroxidnak (BP). Egy 119 beteg részvételével készült tanulmány 5% BP és 5% teafa olaj pattanások elleni hatékonyságát vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy mindkettő hatásos a pattanások kezelésében, de azért a BP számottevően hatásosabb, viszont a BP esetén a szárító, irritáló hatás is jelentősebb. A pattanások hatékony kezelésére 5-10% teafaolajat tartalmazó készítmény ajánlott. A legtöbb illatos növényi olajhoz hasonlóan a teafaolaj is tartalmaz illékony összetevőket (például linaloolt, limonént és eukaliptolt), amelyek szenzibilizáló hatásúak lehetnek, különösen, ha 100%-os tisztaságú teafaolajat alkalmazunk.