Aromax

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 4375 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: berni88, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2023. június 21.

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Aromax, 4375 Ft

Teafa illóolaj.

Javasolt alkalmazás: Párologtatás, inhalálás, aromafürdő, bedörzsölő olaj, ápoló olaj orr környékére megfázás idején (5 éves kor felett), illóolajos fürdő lábgombásodás megelőzésére, bőrápoló olaj felszíni bőrsérülés, rovarcsípés esetén.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Aromax
10 ml
Ár: 4375 Ft , Eladó: Aromax
50 ml
Ár: 800 Ft , Eladó: mariska6
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, foxpost

juditkaa70

2018. január 16.

Kiváló fertőtlenítő hatású és csillapítja a bőr herpesznél a viszketést. Nagyon jó termék,és csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 16.

heva1991

2018. január 8.

Több márkától vettem már teafa olajat, de szerintem az Aromax-os a legjobb. Mind illatban, mind hatásban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

marlu

2017. december 29.

Én is pattanásokra használom, hatásos is, viszont nekem vízzel kell higítanom, mert különben kipattog és nagyon hámlik a bőröm tőle. Így akinek érzékenyebb, vagy eleve száraz/vízhiányos bőre van, az inkább higítva használja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Feketemacska

2017. december 26.

Pattanásokra vettem, ez a mennyiség bőven elég lessz egy ideig. Fültisztító pálcikára teszek egy cseppet és azzal kenem át a pattikat. Az illata igen erős, néha már annyira hogy csípi a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

p1th0n

2017. szeptember 29.

Almaecetes tonikomba (fele almaecet, fele víz) szoktam egy pár cseppet csöppenteni. Nagyon jó fertőtlenítő és gyulladás csökkentő!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

bubilany

2017. augusztus 29.

Pattanásokra és gyulladásokra nagyon jó!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Pattanásokra és gyulladásokra nagyon jó!!

Zs08

2017. július 26.

Nagy kedvenc! Kellemes az illata, és csökkenti a gyulladást, fertőtlenít. Vízzel hígítva frissíti a bőrt és eltűnteti a pattanásokat(ha nagyon makacs, hígítás nélkül kenem rá). Zsíros hajra is jó, samponhoz pár csepp elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 26.

kucire

2017. július 26.

Imádom! A pattanásaimba szoktam egy fültisztító pálcikával bemasszírozni. Este bekenem és reggelre láthatóan javul az állapotuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

vadvirag919

2017. július 11.

Bevallom én ezt néha önmagában használom az arcom teljes felületére, ha több a pattanás v kicsit zsírosabb a bőröm. Lehúzza a gyulladást, hosszú távon mérsékli a zsírosodást és leszárít mindent, de közben nem szárad ki a bőröm. A hátamra és a gyulladt szőrtüszőkre is jó használom. Több üvegcse elfogyott már az évek során.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

halasiedit78

2017. május 30.

Régóta használom, szeretem az illatát. Fertőtlenít, és náthás időszakban ezzel párologtatok. Pattanásokra is kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 30.

Ausztrál teafa cserje leveléből kivont olaj. A teafa olajnak fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen. Ezen tulajdonságának köszönhetően a teafa olaj természetes alternatívája lehet a benzoyl peroxidnak (BP). Egy 119 beteg részvételével készült tanulmány 5% BP és 5% teafa olaj pattanások elleni hatékonyságát vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy mindkettő hatásos a pattanások kezelésében, de azért a BP számottevően hatásosabb, viszont a BP esetén a szárító, irritáló hatás is jelentősebb. A pattanások hatékony kezelésére 5-10% teafaolajat tartalmazó készítmény ajánlott. A legtöbb illatos növényi olajhoz hasonlóan a teafaolaj is tartalmaz illékony összetevőket (például linaloolt, limonént és eukaliptolt), amelyek szenzibilizáló hatásúak lehetnek, különösen, ha 100%-os tisztaságú teafaolajat alkalmazunk.