Aromax

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 4375 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: berni88, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2023. június 21.

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Aromax, 4375 Ft

Teafa illóolaj.

Javasolt alkalmazás: Párologtatás, inhalálás, aromafürdő, bedörzsölő olaj, ápoló olaj orr környékére megfázás idején (5 éves kor felett), illóolajos fürdő lábgombásodás megelőzésére, bőrápoló olaj felszíni bőrsérülés, rovarcsípés esetén.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Aromax

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

kneva

2017. április 29.

Szeretem az illatát, de tény, hogy erős és ez megosztó lehet. Náthás időszakokban inhalálunk vele, és ilyenkor a gyerekek fürdővizébe cseppentek pár cseppet. Arcüreg gyulladásra kiváló. Közvetlenül a bőrre nem szoktam kenni.
Ha jól tudom, ez a fajta gyógyszerkönyvi minőségű, ezért nem szoktam olcsóbb fajtát venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

roxana1120

2017. április 26.

Nekem az illata tetszik, csak úgy töményen mikor az arcomon a patikra rákenem akkor lesz egy kicsit fejfájós tőle az ember. Viszont a pattanást pár nap alatt leszárította. A gyulladást első használat után megszüntette. Elkezdtem használni tonikként is, egy vizes vattára EGY csepp belőle átdörgölöm a vattát és azzal tisztítom meg az arcom. Egyszer véletlenül 2 csepp ment rá és égette az arcom. Azóta nagyon figyelek erre :) Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

klarimari91

2017. március 23.

Imádom az illatát. Illatosítónak is használom otthon:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Imádom az illatát. Illatosítónak is használom otthon:)

Debreczeni

2017. március 23.

Nagyon erős az illata, amikor nagyon pattanásos vagyok vattakorongot bevizezek és 1! csepp teafaolajat teszek rá. 2 nap alatt eltünteti. Ha már 2 csepp megy rá, nagyon csípi az arcom olyan erős, ezért vigyázni kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

VBr

2017. március 20.

Pattanásra használom, és szépen leviszi a pirosságot, illetve hamarabb is meggyógyul a bőröm azon a területen, és sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

kovacsicsflora

2017. március 8.

Nem jellemző rám a pattanásosság, de ritkán amikor kijön ez a csodafegyverem. Szerintem ennek van a leginkább kellemes teafa illata a piacon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 8.

Linuxo

2017. március 1.

Iszonyat szörnyű szaga van, de a hatása érdekében én ettől eltekintek. Mondjuk pont emiatt, csak esténként tudom használni . Na, úszik is a hálószoba ettől az erőteljes illattól. A férjem mindig tudja mikor használom...
Súlyosan pattanásos, tág pórusú bőrre használtam el egy üvegcsével, és azonnal újra is veszem, mert tényleg csodákra képes. Nem használtam más márkáktól teafaolajat, így nincs jó viszonyítási alapom, de szerintem az Aromax megérte a pénzét, igaz akciósan vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.

Molli200

2017. február 16.

Én speciel szeretem az illatát. :) De ennél a márkánál már próbáltam jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Én speciel szeretem az illatát. :) De ennél a márkánál már próbáltam jobbat.

Mariliisa

2017. január 24.

Pattanások SOS kezelésére kiváló. Régen gyakran volt gyulladt az állam, azt is szépen rendbe tudta hozni. Rovarcsípésekre is működik, bár arra a célra jobban kedvelem az aloe vera gélt. Párologtatni is jó vele, friss, tiszta érzete lesz tőle a szoba levegőjének. Náthás időszakban nekem orrdugulás ellen is bevált, olyankor egy apró cseppnyit szoktam az orrom alá tenni. Az illatát én kimondottan szeretem, viszont, ahogy előttem is írták, ennél a márkánál vannak olcsóbbak, amik ugyanolyan hatásosak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

guppi666

2017. január 24.

Up:ár-érték arányban nemjó, mert borzasztó hamar elfogy, ezért váltottam másra

Tényleg csodaszer pattanásokra. Nekem írtó büdös, de a hatása miatt nem érdekel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Up:ár-érték arányban nemjó, mert borzasztó hamar elfogy, ezért váltottam másra

Ausztrál teafa cserje leveléből kivont olaj. A teafa olajnak fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen. Ezen tulajdonságának köszönhetően a teafa olaj természetes alternatívája lehet a benzoyl peroxidnak (BP). Egy 119 beteg részvételével készült tanulmány 5% BP és 5% teafa olaj pattanások elleni hatékonyságát vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy mindkettő hatásos a pattanások kezelésében, de azért a BP számottevően hatásosabb, viszont a BP esetén a szárító, irritáló hatás is jelentősebb. A pattanások hatékony kezelésére 5-10% teafaolajat tartalmazó készítmény ajánlott. A legtöbb illatos növényi olajhoz hasonlóan a teafaolaj is tartalmaz illékony összetevőket (például linaloolt, limonént és eukaliptolt), amelyek szenzibilizáló hatásúak lehetnek, különösen, ha 100%-os tisztaságú teafaolajat alkalmazunk.