Aromax

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 4375 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: berni88, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2023. június 21.

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Aromax, 4375 Ft

Teafa illóolaj.

Javasolt alkalmazás: Párologtatás, inhalálás, aromafürdő, bedörzsölő olaj, ápoló olaj orr környékére megfázás idején (5 éves kor felett), illóolajos fürdő lábgombásodás megelőzésére, bőrápoló olaj felszíni bőrsérülés, rovarcsípés esetén.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Aromax

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

janvidia

2016. augusztus 22.

2 üvegcsét vettem. 1et el ia használtam, de a bőröm nem bírja töményen, hiszen a pattanásokra és mitesazerekre vettem. Nem vettem észre akkor változást és inkább ártott, mint használt. Allergiás reakciót váltott ki (viszketett, piros volt a bőröm és égett az egész) A második üvegem a felénél besűrüsödött és sehog nem lehet kiszedni...valószínűleg megromlott. Nen veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

3velin

2016. augusztus 17.

Főként a pattanásaim leszárítására használom, vagy hígítatlanul rájuk cseppentve, vagy hígítva tonikként. De most nyáron volt, hogy fájóan leégtem a napon és fürdés után elkevertem pár cseppet a testápolómmal és bekentem az érintett területet vele. Nagyon jó hatással volt a bőrömre, elmúlt a pirosság és nem is hámlottam le. :) Párszor meg lehet ismételni, de egy használat után is működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

snowyfairy

2016. július 30.

Nincsen pattanásom, de néha 1-2 óriási kijön az arcomon. Miután kinyomom majd cseppentek a pattira egy kicsit a teafaolajból másnapra visszahúzódik és gyönyörűen, pirosodás és heg nélkül 3 napon belül leszárad. Szúnyogcsípésre és viszketésre is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

jemelja

2016. július 24.

Pattanásokra kenve hatékony baktériumölő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 24.

Pattanásokra kenve hatékony baktériumölő.

kebkeb

2016. július 10.

Rendkívül érdekelne, hogy van-e olyan Armomax termék, ami működőképes esetemben. Évekkel ezelőtt tiltólistára tettem a céget, mert semmijük nem működött, mind pénzkidobásnak bizonyult. Az utóbbi időben két termékük is az utamba került: a lábápoló olaj pixiben érkezett, a teafaolajat meg vettem, mert elfogyott a Tebamol teafaolajam, és a gyógyszertárban csak aromax volt, gondoltam, egy teafaolajon nem nagyon tudnak mit elszúrni. Hát de, valamit sikerül: ameddig a Tebamol szépen visszahúzta, leszárította az induló pattanásaimat, na ennek két óra alatt sikerült háromszoros méretűre növesztenie őket. El kell kezdenem komolyabban venni a saját tiltólistámat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 10.

orybea

2016. július 5.

Lábfürdőhöz és mellékhelyiség illatosítására használom higítva. Így jó hasznát vezsem a baktériumölő és szagtalanító hatásának. Közvetlen a bőrömre nem csepegtetem, mert éget, szárít, stb., mint minden erős olaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

Vanília&Fahéj

2016. június 25.

Nagy reményekkel vettem meg, főként vállon előbújó pattik ellen. Mióta kenem, azóta olyan ronda a bőröm, mint még soha, negyven fokban sem tudok trikót venni, annyira ragyás lett :( Érdekes, mert ha viszont lábra használom, tökéletesen puha, bársonyos bőröm lesz. Úgyhogy elhasználtam, de kizárólag lábápolásra. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 25.

vixca

2016. május 19.

Nagyon imádom, pattanásokra, kipattogzásra csodálatos!!!! Mindig van belőle, bár kicsit drágának tartom, dehát a jó cuccnak ára van!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

nashko77

2016. május 9.

Hűha! Az én pattanásaimat egy éjszaka alatt leszárította. Nem semmi. Az illata elég erős, de engem az eukaliptuszra emlékeztet, azért meg oda-meg vissza vagyok. Jó kis holmi ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Roxuska

2016. május 7.

A kozmetikusom ajánlotta pattanások ellen, így vettem is egyet, mert minél előbb megakartam szabadulni egy krém által okozott pattanások halmazától. Pár nap alatt nagyon szépen leszárította a pattanásaimat és a kibújni akarókat is meggátolta. Mivel eléggé szárít, ezért természetesen kell mellette hidratáló krémet használni. Az illata meg bár nagyon intenzív, de nem volt számomra zavaró, mert a hajamat is teafaolajos samponnal mosom. Nagyon jó kis csodaszer ez a teafaolaj, hiszen teafaolajos szappannal is mosakszom, hogy a hátamon levő pattanásokat is leszárítsa. Tehát az illatához hozzá lehet szokni, ha a hatása szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 7.

Ausztrál teafa cserje leveléből kivont olaj. A teafa olajnak fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen. Ezen tulajdonságának köszönhetően a teafa olaj természetes alternatívája lehet a benzoyl peroxidnak (BP). Egy 119 beteg részvételével készült tanulmány 5% BP és 5% teafa olaj pattanások elleni hatékonyságát vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy mindkettő hatásos a pattanások kezelésében, de azért a BP számottevően hatásosabb, viszont a BP esetén a szárító, irritáló hatás is jelentősebb. A pattanások hatékony kezelésére 5-10% teafaolajat tartalmazó készítmény ajánlott. A legtöbb illatos növényi olajhoz hasonlóan a teafaolaj is tartalmaz illékony összetevőket (például linaloolt, limonént és eukaliptolt), amelyek szenzibilizáló hatásúak lehetnek, különösen, ha 100%-os tisztaságú teafaolajat alkalmazunk.