Artdeco

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Eple, Módosítva: 2016. december 20.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Áttetsző, speciális porpúder kétféle kiszerelésben. Használatával a Camouflage krém víz- és dörzsálló lesz. Alkalmazható bármely Artdeco alapozó fixálásához is, főként kombinált és zsíros bőrre. Ajakrúzs rögzítésére is használhatjuk. Alkalmazás: Vigyük fel több rétegben az alapozóra púderecsettel vagy pamaccsal. 5-10 perc elteltével púderecsettel távolítsuk el a felesleget. Tipp: Ha a szemek sminkelésekor félhold alakban fixáló púdert hintünk a szemek alá, a smink befejeztével könnyedén eltávolítható az esetlegesen lepergett szemhéjpúder.

szmelinda01

2017. július 19.

Imádom! :D . A legjobb púder amit használtam. Szeretem benne, hogy átlátszó, és tényleg tartóssá teszi a sminket ,nem csak rá van írva. T-vonalban eléggé hamar átfénylik a bőröm, de ezzel birja 4-5 órát is, ami nálam már nagy dolog :) Praktikus a csomagolása is, könnyen hordozható , kis helyet foglal. kb 4hónapot nálam simán kibir napi használat mellett. Az ára sem vészes főleg így, hogy ennyire jó kis termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Dorci1987

2017. május 3.

Update: Egy hónapnyi kísérletezés után jöttem rá a tökéletes alkalmazásra: szokásos archidratálást követően korrektorecsettel viszem fel a camofulage korrektort (Artdeco, mert közben hát ezt is beszereztem, véleményt is írtam róla :-) ), bőségesen, majd nedves Beauty Blenderrel dolgozok rá egy picit, tényleg nem túl sokat, csak érzéssel. Ezután pedig jöhet a fixáló púder, amiből szintén nem szabad túlzásba esni. Így tökéletes, szinte nem is látható, egész napos (tényleg!), csodásan természetes és alapos fedése van :-) A ráncocskákba nem ül bele egy átdolgozott nap után sem, és nem kopik, nem maszatolódik, este is ugyanolyan, mint reggel. Csodás! Imádom, újravevős, teljesen! :-) A csomágolását nem szeretem csak, mert mostmár szóródik rendesen, de majd átöntöm másik dobozkába, és emiatt pontot sem vonok le, mert csodásan teljesít :-)

Eléggé karikásak a szemeim, és a sok mosolygástól a mimikai ráncaim is kezdenek mélyülni. Emiatt folyamatosan alapozózom, de sajnos fél órán belül már bele is ül mindenféle krém a kis ráncocskáimba, ami egyre jobban zavar. Emiatt kerestem egy olyan púdert, ami fixál, de nem maszkszerű, és nem ad nagyon száraz hatást. Az itteni jó vélemények miatt esett erre a választásom :-) Mindenképpen színtelent kerestem, mert nem akartam még bajlódni a megfelelő árnyalat kiválasztásával, ugyanis mivel máshol nem sminkelek, csak a szememen, nincs túl sok gyakorlatom benne :D Tegnap vettem, eddig csillagos ötös. Szépen helyén tartja a korrektor+alapozót (mert akkor már gyorsan kipróbáltam ezt a kombót is :D természetesen bőséges aláhidratálással), és nagyon szépen beleolvad a bőrbe, még az alapozó színén is úgy korrigál, hogy tökélesen illeszkedik a bőröm színéhez. A krémeket nagyon szépen a helyén tartja, már ma is sokat mosolyogtam, de még mindig minden teljesen a helyén van :D Pedig most korrektor is van alatta, nem is csak alapozó, mint egyébként. Szóval csillagos ötös, a béna csomagolás miatt sem vonok le egyet sem, mert gyönyörűen teljesít. Pici ecsettel viszem fel, és egész egyszerűen kiveszem a kis fehér, lyukacsos tetőt, és belenyúlok a cuccért :D Alapdarab! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Amrita

2016. november 4.

Esküvő előtt néztem utána, mivel tehetném tartóssá a természet adta brutálisan fekete karikás szemem alá felhalmozandó krémpúdert/korrektort/alapozót. Végül ezt vettem meg (Douglasben) és nem bántam meg, pedig nem nagyon sminkelek, úgyhogy a 3000 Ft egy ilyen kis töpszli adagért elég foghúzós kiadásnak tűnt akkor. Artdeco camouflage korrektort szoktam a szemem alá kenni és egy pici ecsettel ebből viszek fel rá egy réteget fixálni. Ha van rajtam valami pattanás, amit le kell kenni korrektorral, annak a tetejére is ez kerül. Nagyon szép, természetes hatást ad, ha nem nyúlkálok az arcomhoz, akkor tényleg egész nap kitart. Több mint egy éve használom hetente kb. 4-szer és még mindig van belőle. Ha elfogy, biztosan veszek újat.
Amúgy azt figyeltem meg, hogy ha felkenem a BB krémemet egy pattanásra és ráteszem ezt a púdert, akkor simán gyorsítja a gyulladás elmúlását. Persze magában a BB krémem is, de ez a púder nagyon "együttműködő".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

dnelli

2016. október 1.

Eddigi legjobb, de egyben legdrágább púderem is. Douglasban vettem 2990,-ért, szerencsére pont volt még belőle egy. A tesztert amúgy nem ajánlom kinyitni az üzletben, mert a sok vevő felrázza, és konkrétan rámrobbant a boltban a sok fehér por. A dobozkája amúgy nagyon kicsi, mindössze 5 centi magas, az átmérője pedig körülbelül 2,5 centi, szóval senki ne számítson valami nagy tubusra. Már egy hete használom, és eddig maximálisan meg vagyok vele elégedve. Régóta szándékoztam venni egy átlátszó porpúdert, ennek pedig sikerült meggyőzni afelől, hogy a színezett púderekkel csak a baj van. Mivel átlátszó, ezért nincs fedése, olyan mintha rajtad sem lenne, viszont ha tükörbe nézel, akkor ugyanazt az arcot látod délután négykor, mint reggel hatkor. Ecsettel szoktam felvinni, egy kis adag port szórok a már félig kifogyott Catrice All Matt Plus púderemre és onnan szedem fel, valahova muszáj kiönteni belőle egy kicsit, mert a kupakja túl kicsi lenne ilyenekre. Astor 24 órás alapozót fixálok vele, ami alapból egy "fogós" alapozó, de ez a helyén tartja, és ha véletlenül hozzáérek az arcomhoz, vagy kifújom az orrom, akkor sem fogja be a zsepkendőt. Amúgy volt már velem kirándulni is, egyáltalán nem sérült, nagyon jól elvolt a táskámban. Végszónak annyit, hogy nekem a 3000Ft viszonylag sok pénz, de szerettem volna kipróbálni valami majdnem-highend terméket, és az az igazság, hogy nem szívesen váltanék vissza olcsóbbra/gyengébb minőségűre, úgyhogy biztos vagyok benne, hogyha elfogy, újraveszem.

Ui.: A nagyobb kiszerelés csak méretileg nagyobb, valójában abban is csak 10 g púder van, viszont jár hozzá szivacs, és nagyobb doboz. A kicsi sokkal jobban megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 1.

svekits

2016. szeptember 1.

update: Na, szóval arcra csak nem olyan szuper, nekem elég cake-face lesz tőle a végeredmény, maradok hű rajongója a szem alatt. A kis semmirekellő kupakja pár hónap után megrepedt, nagyon gagyi, celluxszal tartom egyben. Amúgy áprilisban vettem, most van szeptember, nem tudom, mennyi van benne, mert átlátszatlan, de nem gondoltam volna, hogy négy hónapot kibír ez a kis kiszerelés. A csomagolását még mindig utálom egyébként. Maradunk a 4 csillagnál, de csak azért, mert szem alatt nagyon szeretem használni.

Én leginkább a szem alatti korrektor fixálására vettem, mert eddig bármilyen púdert használtam oda, a korrektor ugyanúgy beleült az apró ráncaimba. Ebből abszolút nem kell sok, és simán megtartja, fixálja nap végéig. Arcra nekem viszont nem vált be, bőrhibákat korrektorozva, és ezzel lefixálva nem tűnt fel, hogy tartósabb lenne, mint máskor, viszont amiért megvettem, szem alá nekem tökéletes, és kötve hiszem, hogy valaha mást felporolnék oda ezek után, de azért még kísérletezek vele arcra is, mert látom, sokan nagyon jó véleménnyel vannak róla. A használata nekem elég macerás, mivelhogy elég kicsi kiszerelés; ha a kupakba öntöm ki a púdert, akkor nagy ecset nem megy bele, kicsivel meg nyilván sokáig tartana az egész arcot lekenni (bár a kicsi szem alá szuper), illetve könnyen kiszóródik, mindig keresnem kell neki egy külön tégelyt, amibe bele tudom rendesen tenni a púderecsetet - ez pedig általában egy nagyobb kiszerelésű kompakt púder teteje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

emcuscicus666

2016. június 30.

Nagyon jol fixalja a sminket, am nalam a mattitas 4-5 oranal tovabb nem tart. Ez eleg zavaro, mivel nem extran zsiros a borom. Azonban nem is ezert vasaroltam, hanem a sminkfixalo tudasa miatt, igy nem pontozom le. Nagyon jo termek, honapok ota csak ezt hasznalom, es meg rengeteg van benne.
Tetszik a kiszerelese is, mert nagyon pici, igy nehany napos kiruccanasokra is csak o johet szoba a puderek kozul.
En a tenyerembol veszem fel ecsettel minden problema nelkul. Higienikus vagy sem... a sminkelest amugy is egy alapos kezmosassal kell kezdeni minden nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

kicsiliba

2016. június 12.

Már nézegettem egy ideje,de féltem tőle,hogy majd bénázni fogok vele a kiszerelése miatt,végül Dorabora véleménye volt a döntő,hogy mégis csak megveszem és nem bántam meg,tényleg nagyon jó kis fixáló!
A nap végére is úgy áll a pofimon az alapozó,pirosító,ahogy reggel feltettem,nem kapok sikítófrászt,ha a tükörbe nézek,ez már megérte+spórolok a drága alapozómmal,tehát gazdaságos is!Biztos újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Bendora

2016. május 5.

Jó kis púder. Miután nem szinezett, nagyon természetes a végeredmény. Az én bőröm szerencsére elég egyenletes, az akinek esetleg vannak bőrhibái, nem tudom mennyire válik be.
Nem poros hatású, nem maszkszerű, egyszóval jó kis termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 5.

Nem poros hatású, nem maszkszerű, egyszóval jó kis termék

diaben

2016. február 9.

Többféle alapozóhoz használtam már. Nagyon bevált. Mattít, szépen fixál. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

Karola21

2015. december 7.

Nagyon szeretem ezt a púdert. A zsíros, fénylő arcbőrömet nagyon szépen mattítja és nagyon tartóssá teszi a sminkem. A púder alá általában Estee Lauder DW vagy Pupa made to last alapozót használok, és egész nap tartós marad a sminkem. Nagyon sok púdert kipróbáltam már (Lancome, 3W, Make Up Factory, Manhattan), de eddig ez a legjobb! Nagyon szépen fixálja a sminket és kevésbé fényesedik át a nap folyamán.
Nekem ez a kiszerelés van meg, szerintem ez jobban megéri, olcsóbb és ugyanolyan jó minőség, mint a lapos tégelyes szivacsos változata. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

Alkoholok: Lanolin Alcohol
Emolliensek: Hydroxylated Lanolin, Acetylated Lanolin Alcohol, Isopropyl Lanolate, Lanolin Alcohol
Emulgeálószerek: Hydroxylated Lanolin, Acetylated Lanolin Alcohol, Isopropyl Lanolate, Lanolin Alcohol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499