Best of Beauty 2019

Artdeco

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Eple, Módosítva: 2016. december 20.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Áttetsző, speciális porpúder kétféle kiszerelésben. Használatával a Camouflage krém víz- és dörzsálló lesz. Alkalmazható bármely Artdeco alapozó fixálásához is, főként kombinált és zsíros bőrre. Ajakrúzs rögzítésére is használhatjuk. Alkalmazás: Vigyük fel több rétegben az alapozóra púderecsettel vagy pamaccsal. 5-10 perc elteltével púderecsettel távolítsuk el a felesleget. Tipp: Ha a szemek sminkelésekor félhold alakban fixáló púdert hintünk a szemek alá, a smink befejeztével könnyedén eltávolítható az esetlegesen lepergett szemhéjpúder.

dorabora

2015. június 20.

Soha többé nem veszek mást! :) Szerintem a szokványos színezett púdereket be is kéne tiltani, csak a baj van velük. Viszont ennek ugyebár nem tud elütni a színe, nem maszatol, nem fog be semmit, nem lehet vele elrontani egy sminket. A kiszerelés szuper, nem bántam meg, hogy a kompakt verzió helyett a képen szereplőt vettem, mert ígyis-úgyis ecsettel vinném fel, azoktól a púderező pamacsoktól sikítófrászt kapok, szóval ez a kis kiszerelés és egy púderecset bárhova elfér. Egyébként az essence-nek van hasonló terméke, de az nem por állagú, hanem préselt, és mikor már félig van a kis tartója, összetörik a púder, és kiszóródik, szóval pénzkidobás. Ezt egyszer kell kifizetni, és soha semmi gond nincs vele, az ember az utolsó szemcséjéig kihasználhatja, és nem kell félni, nem fogy ki hamar, én 4 hónapja használom heti 6 nap, és szerintem a fele meglehet még. Mattít, fixál, a nyári hőségben főleg alapdarab. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 20.

irislove

2015. február 21.

Nagyon tartós, szinte levakarhatatlan lesz tőle a sminkem (délután háromtól hajnali ötig simán bírta a bálozást). Személy szerint én egész arcra használom ha használom, mert nem mindig kell a brutál mattság. Én a Müllerben vettem, ott kb 2500 Ft, de még így is szuper az ára. Szerintem örök barátok leszünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 21.

Silmaril

2014. március 12.

Imádom! Három éve mindennapos társam. Pici kiszerelés, így mindig nálam lehet. Rengeteg ideig elég. Az ára olcsó a tudásához képest. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 12.

kukkancs

2013. szeptember 21.

Én is csak pozitívat tudok róla írni. Évek óta őt használom, alapozó és camuflage fixálására. Szeretem hogy áttetsző, hogy kicsi kell belőle, mattít. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

noisette

2013. június 8.

Mindent tud, amit egy fixálópúdertől elvárok. Teljesen áttetsző, fedése 0, de nem is arra lett kitalálva, cserébe úgy mattít és fixál, hogy nem tudok sehol belekötni . A camouflage korrektorral együtt használva lerobbanthatatlan a végeredmény, csak akkor mozdul meg, ha lemosóval esünk neki. Pici mennyiség, de sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

nussz

2013. február 21.

Az extra hamar zsírosodó T-vonalam csodaszere. Egyben az egyetlen termék, ami helyén tartja az alapozóm egész nap. Még mindennapos használat mellett is nagyon lassan fogy, hiszen egy icipici elég belőle (és nem mellesleg 2500 Ft). Szóval nálam ez az abszolút kedvenc sminktermék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

Alkoholok: Lanolin Alcohol
Emolliensek: Hydroxylated Lanolin, Acetylated Lanolin Alcohol, Isopropyl Lanolate, Lanolin Alcohol
Emulgeálószerek: Hydroxylated Lanolin, Acetylated Lanolin Alcohol, Isopropyl Lanolate, Lanolin Alcohol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499