Artdeco

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2018. november 10.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Áttetsző, speciális porpúder, melynek használatával a camouflage krém teljesen víz- és dörzsölésálló lesz. Minden bőrtípusra ajánlott.  Alkalmas bármilyen alapozó fixálásához is.

körtevirág

2017. április 17.

Sokáig elég, jól fixál, kevés is elég belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

Sokáig elég, jól fixál, kevés is elég belőle

PSophiee

2017. január 29.

A szem alatti korrektor fixálására tökéletes, nekem ott nap végéig a helyén tartja a sminkem. A mattító hatásával is elégedett vagyok, bár az arcom nap végére azért így is átfényesedik, s a sminkem sem marad azért olyan, mint amikor feltettem, de azért valószínű, hogy újrafogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

hklau12

2016. július 28.

Legjobb puder. En is mindig kopudert hasznaltam, amig ra nem talaltam erre a kis gyongyszemre. Nagyon sokaig eleg nekem. Tenyleg nagyon jol fixalja a sminket. Amig masik pudert hasznaltam nap vegere ossze-vissza volt a sminkem, nem egyenletesen kopott. Ezzel a puderrel viszont le sem kopik konnyen. Tokeletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

beauty7

2015. december 7.

Eddigi legjobb púderem! Mindig kőpúdert használtam, nem is értem miért... Ez az első porpúderem és első amiben biztos vagyok hogy ha elfogy újraveszem :) Tökéletesen tartós egész nap, nem fényesedik át, pedig rohangálok én össze-vissza. Mattít, de mégis egészséges hatású marad az arcom és mindent tökéletesen a helyén tart :) Csak ajánlani tudom mindenkinek, teljesen megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

dorabora

2015. június 20.

Én inkább a másik kiszerelést ajánlom, amiben nincs ilyen kis szivacs, mert ígyis-úgyis ecsettel jobb felvinni, az pedig kevesebb helyet foglal, olcsóbb is, és szerintem a csomagolása praktikusabb :) Egyébként tökéletes, a másik kiszerelés KM oldalán már leírtam a véleményem, csak gondoltam ide is jövök, hátha valaki épp vásárlás előtt áll, és vacilál a kiszerelések között. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

manobeka

2015. március 23.

Tökéletes termék, egész nap kitart, azóta,mióta megvettem, nem használok púdert a rögzítésre, csak ezt. Kicsit macerásnak tartom kiütögetni a tégelyből, mert általában mindig a kezemről leszóródik a fele, szóval nagyon kell vele ügyeskedni sajnos és egy táskában sem biztos, hogy annyira praktikusan elfér..túl nagy. Tudom, választhattam volna a kisebbet is, de az másfajta és az drágább volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 23.

irislove

2015. február 21.

Már egy jó ideje használom és még mindig van benne. Szépen mattít, csak a nap végére fényesedik át a bőröm valamint az alapozót is a helyén tartja. Az ára szerintem több, mint ami fel van itt tüntetve, de még úgy is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

nettics

2014. május 2.

Imádom! Fixál, könnyű, nem fényes, szuper!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 2.

Imádom! Fixál, könnyű, nem fényes, szuper!!

Zsazsaci

2014. január 12.

Az itt olvasott vélemények alapján választottam, és nem bántam meg. Gyönyörűen mattosít, tartós. Maga a púderréteg nem látszik, csak az,hogy szép, egyenletes a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 12.

hnhenna

2013. április 4.

A Clinique Superbalanced alapozóm fölé kerestem valami könnyű fixálópúdert, lehetőleg átlátszót, és őt ajánlották. Tökéletesen elégedett vagyok vele, semmi súlya, nem csillog, nem nehéz, nem fehéríti el a bőröm, nem szárít, hanem csak egy egyenletes felszínt és mattságot biztosít, miközben rögzíti az alapozóm. Az ára sem borsos, pontosan azt kaptam, amit szerettem volna. Csodaszernek nem csodaszer, de öt csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

Alkoholok: Lanolin Alcohol
Emolliensek: Hydroxylated Lanolin, Acetylated Lanolin Alcohol, Isopropyl Lanolate, Lanolin Alcohol
Emulgeálószerek: Hydroxylated Lanolin, Acetylated Lanolin Alcohol, Isopropyl Lanolate, Lanolin Alcohol
Illatanyagok: Methylparaben
Parabének: Methylparaben, Propylparaben