Artdeco

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2018. november 10.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Áttetsző, speciális porpúder, melynek használatával a camouflage krém teljesen víz- és dörzsölésálló lesz. Minden bőrtípusra ajánlott.  Alkalmas bármilyen alapozó fixálásához is.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

tedy

2013. január 11.

Nagyon szeretem!Tényleg tartós,nem csillog a bőröm és könnyű.Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 11.

Nagyon szeretem!Tényleg tartós,nem csillog a bőröm és könnyű.Imádom!

lokodilaura

2012. december 10.

Nagyon szeretem, tényleg fixál, könnyű, szép. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 10.

Nagyon szeretem, tényleg fixál, könnyű, szép. :)

Adriemil

2012. április 29.

Szerintem nagyon jó, én sima alapozóra használom áttetsző, fedése nincs de tényleg tartós a sminkem tőle. Igaz a t vonalamon kicsit átfényesedik de minden a helyén marad. Én mondjuk a pamaccsal nem szeretem használni, ecsettel viszem fel. Konkrétan a vízállóságát még nem teszteltem, de 30 fokban tűző napon izzadás után is bírta reggeltől estig. Nagyon örülök ennek a terméknek végre nem félek a nyártól:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 29.

Alkoholok: Lanolin Alcohol
Emolliensek: Hydroxylated Lanolin, Acetylated Lanolin Alcohol, Isopropyl Lanolate, Lanolin Alcohol
Emulgeálószerek: Hydroxylated Lanolin, Acetylated Lanolin Alcohol, Isopropyl Lanolate, Lanolin Alcohol
Illatanyagok: Methylparaben
Parabének: Methylparaben, Propylparaben