Artdeco

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: lucacica, az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2014. június 5.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kiemeli az arc vonalait, kellemes színt és természetes ragyogást kölcsönöz. Ideális PH értékű. A Beauty Boxba helyezhető kompakt pirosító a tökéletes smink elengedhetetlen része.

mintberry.crunch

2019. július 31.

Nem sok reményt fűztem hozzá, de hatalmas volt a meglepetés! Két színt használok, a 30-ast és 70-est, mindkettő nagyon jól teljesít. Szuper tartós, még este is olyan, mintha nemrég vittem volna fel. A színek intenzívek, ezért tényleg óvatosan kell felvinni, de szerencsére jól építhetők. Rajtam sokkal tartósabbak, mint a mac pirosítók és fele annyiba kerülnek. Nincs felesleges csomagolás, tükör, ecset, kicsi és pillekönnyű. Egyedül azt sajnálom, hogy nincs nagyobb állandó színválaszték.

Update: Az Artdeco termékei közül egyedül a pirosítók jöttek be, de azok nagyon! Időnként elcsábultam más márkák pirosítóihoz, de egyik sem volt jobb. Évek óta használom több árnyalatban, nagyon szép, természetes hatást lehet vele elérni, pont kellően pigmentált, könnyen eldolgozható és tartós. Természetes szőrű pirosítóecsettel a legjobb felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 31.

Merlotwine

2018. február 5.

Minden nap használom, nagyon szeretem!
Nagy színválaszték, pigmentált, és sikerült egy olyan rózsaszínes színt választanom, ami teljesen passzol a bőrszínemhez (23).
Viszont rámsózta az eladó a tartókáját is, ami annyiba került, mint maga a kis pirosító, és hamar el is kezdett kattogni, mielőtt a pirosító még elfogyott volna. Szóval legközelebb csak magát a színt veszem meg, teljesen felesleges volt a tok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Minden nap használom, nagyon szeretem!

skin

2018. január 26.

Az utóbbi időben nagyon megszerettem az Artdeco termékeit persze volt egy két melléfogásom is ,de zömében jók a tapasztalataim. Ezek a pirosító lapocskák is szuperül használhatóak úgy tapasztaltam. Csodás a színválaszték és baráti az ára. Én a 18-as árnyalatú boldog tulaja vagyok igaz sokáig vadásztam rá mert mindenütt kifogyott,de sikerült egyet elcsípnem és jóideje használom már. Tényleg ahogy sokan írtátok roppant pigmentált,de egy jó ecset választással nagyon szép eredményt kapunk elkerülhető a túladagolás .Erős anyag 8 órát biztos kibír és alig veszít az intenzitásából . Ezenkívül még a 30-as és 35-ös szín is nagyon csábít ,de azt hiszem nem sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 26.

bugeyes

2017. november 25.

Anno, még hostesskedés során kaptam ajándékba szemhéjpúderrel, és szájfénnyel együtt, ennek ellenére nem vagyok elfogult a márkával. A pirosító bevált, mert szép, pigmentált, nem kell belőle sokat használni, így a viszonylag kis kiszerelés ellenére sem fogy el hamar. Ha viszont nem beauty boxban tárolja az ember, nagyon kell vigyázni rá, mert a többi sminkcucc között hánykolódva könnyen eltörhet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

Hoaithu

2017. november 18.

Eloszor az ara miatt nem akartam megvenni, de utolag jo dontesnek bizonyult, mert nagyon tartos, es nekem egesz nap fent marad. Hasznalata ecsettel nagyon konnyu, es nem is kell sok belole, igy bizonyara meg sokaig eleg lesz meg. Megerdemlo az 5csillagot reszemrol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

saraanna

2017. november 16.

Kellemes a színe, árához képest azonban gyorsan kopik, valami jobbat vártam. Nem könnyű eloszlatni sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

Clara

2017. szeptember 7.

Kb. egy éve használom, most lett a kedvencem.
Nekem a 31-es van meg, kicsit babarózsaszín, de nem gond, nagyon szépen eldolgozható, könnyen. tartósnak azért mégsem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Kb. egy éve használom, most lett a kedvencem.

szmelinda01

2017. július 19.

Az eddigi legtartósabb amit használtam. A nap végére is a helyén marad. Nagyon pigmentált, vigyázni kell vele, nehogy sokat vigyünk fel belőle. Nagyon sokáig elég, megéri az árát. Ha elfogy biztos, hogy újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. június 15.

04: Tapasztalatom szerint sokkal jobb minőségűek az Artdeco pirosítói, mint a szemfestékei. Megfelelő pirosító ecsettel könnyedén nagyon szép eredmény érhető el, tartóssága pedig kiváló, nap végéig igazítás nélkül tartja magát. Megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 15.

Esa44

2017. március 22.

Nagyon pigmentált (eléggé világos bőröm van), viszont nem annyira tartós sajnos. De így igen sokáig elég lesz, mivel leheletvékonyan próbálom meg felvinni. Sokszor nem sikerül, akkor kicsit le kell törölgetni, mert brutál pigmentált.

Update: Nekem bejött, a színe nagyon szép, tartósabb, mint az előző Etude House vagy az Astor pirosítóm. Rájöttem, hogy egy hosszú szálú, laza ecsettel kell használnom és akkor pont jól oszlik el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Emolliensek: Isopropyl Lanolate, Cetyl Acetate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Acetylated Lanolin Alcohol, Cyclohexasiloxane, Lanolin Oil
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate, Acetylated Lanolin Alcohol, Lanolin Oil
Szilikonok: Cyclohexasiloxane
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 12085, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Red 28 Lake / CI 45410, Carmine / CI 75470, Ultramarines, CI 77491, CI 77491, CI 77499, Ferric Ferrocyanide, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.