Artdeco

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: lucacica, az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2014. június 5.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kiemeli az arc vonalait, kellemes színt és természetes ragyogást kölcsönöz. Ideális PH értékű. A Beauty Boxba helyezhető kompakt pirosító a tökéletes smink elengedhetetlen része.

Artdeco Kompakt Pirosító 29; selyemsállal
Ár: 1.500,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Egyszer kipróbált állapotban, új selyemsállal, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
morvaieszter

2017. február 22.

nagyon kevés elég belőle, sajnos azthiszem a kelleténél sötétebb árnyalatot választottam, de ettől függetlenül rendben van, viszonylag tartós, és szép színei vannak

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Valentine

2017. január 9.

10-es árnyalat van meg belőle. Nagyon szép színt ad az arcnak, kiemeli azt. Nem porzik, kevés elég belőle. Óvatosan kell bánni vele, mert annyira intenzív színe van, ha többet visz fel valaki az arcra, az már könnyen "bohóc effektust" eredményezhet. Eleinte pont emiatt tartottam tőle. Viszont éppen ebből kifolyólag sokáig elég ez a kis tégelynyi mennyiség. Kifejezetten tartós, nap végén is szépen tart a szín. Szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Madi

2017. január 8.

Semmi világrengető. Természetes, szép színe van, nem porzik, de rajtam nem volt annyira tartós, a MAC pirosítók sokkal jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Rencsi93

2016. október 22.

Nekem is egy nagyon szép színem van meg, imádom az Artdeco termékeit, de ez a pirosító jó ha egy reggelt kibír nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

borb.biaa

2016. június 20.

Múlt héten vettem meg a 32-es árnyalatot, ami egy matt, sötét rózsaszín árnyalat.
Ez az első márkásabb pirosítóm, már pár napi használat után érzékelni lehet a különbséget közte, és az olcsóbb, drogériás pirosítók között. Nagyon pigmentált, elég csak épp beleérinteni az ecsetet, nem porol, és sokkal tartósabb, mint az általam eddig használt pirosítók. 7-8 órát simán kibír az arcomon, pedig én is archoz nyúlkálós típus vagyok. Összességében nagyon meg vagyok vele elégedve, biztos, hogy sokáig jó barátok leszünk. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 20.

kato17

2016. április 26.

3 szín birtokosa vagyok, megvan a 13-as, a 18-as és a 62-es árnyalat.
Ezek közül a 18-as a kedvencem, Ő egy matt, mély rózsaszín, a 13-as egy szintén matt, nagyon natúr, barackos-narancsos szín, a 62-es pedig egy világos, hideg fényű babarózsaszín. A 18-as állaga kiváló, a 13-as kicsit porol, a 62-es nagyon porol.
A pigmentáltságra, az eldolgozhatóságra és a tartósságra nem lehet panasz, rajtam ezek a pirosítók simán kibírnak egy napot. (Vegyes bőröm van egyébként.)
Jó cucc, akcióban érdemes megvenni, de a különböző színek minősége eltérő lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

3 szín birtokosa vagyok, megvan a 13-as, a 18-as és a 62-es árnyalat.

carriebradshaw

2015. október 15.

Valószínűleg velem van a baj (mármint tényleg, mert archoz nyúlkálós típus vagyok, bad habits die hard -.-) de rajtam ez se tart egész nap:( Egy fél napot lehúz, délután már felszívódik. 1 fokkal azért jobb, mint a drogériás pirosítók, természetesebb- 16-os árnyalatot vettem - nincs telerakva csillámokkal. Jó, de még nem az igazi! 4* mert tényleg könnyű eldolgozni, nem porol, sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Krisz003

2015. augusztus 18.

Egyszerű, annyit tud, amennyit kell, tartós, szép színei vannak, könnyen eldolgozható, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Catlover

2015. június 26.

Szuper kis pirosító. Gyönyörű színek, könnyen eldolgozható, nagyon tartós és sokáig elég. Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 26.

goldgirl

2015. április 14.

Ilyen pirosítót kerestem már mióta: kellemes selyemfényű, csodaszép rózsás árnyalat(35-ös). Egyszerűen maga a tökély....ráadásul most teljesen jutányos áron sikerült hozzájutnom a glamour napok jóvoltából, de bőven megéri az eredeti árát is. És úgy érzem elég sokáig elég lesz, nagyon kevés elég belőle és nem porzik. Szóval tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

Emolliensek: Isopropyl Lanolate, Cetyl Acetate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Acetylated Lanolin Alcohol, Cyclohexasiloxane, Lanolin Oil
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate, Acetylated Lanolin Alcohol, Lanolin Oil
Szilikonok: Cyclohexasiloxane
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 12085, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Red 28 Lake / CI 45410, Carmine / CI 75470, Ultramarines, CI 77491, CI 77491, CI 77499, Ferric Ferrocyanide, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.