Best of Beauty 2019

Artdeco

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: lucacica, az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2014. június 5.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kiemeli az arc vonalait, kellemes színt és természetes ragyogást kölcsönöz. Ideális PH értékű. A Beauty Boxba helyezhető kompakt pirosító a tökéletes smink elengedhetetlen része.

Ár: 799 , Eladó: Alexia
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Blahánál, vagy II. János Pál Pápa téren, vagy foxpost előre utalás után (vevőt terheli)
Artdeco Kompakt Pirosító 29; selyemsállal
Ár: 1.500,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Egyszer kipróbált állapotban, új selyemsállal, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
illesjulia

2015. március 11.

Persze, a megfelelö szín kiválasztása kulcsfontosságú, de általánosságban elmondható, hogy tartós, csodás az állaga, intenzív a színe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

nikkike

2014. december 9.

Nagyon sokat számít, hogy megtaláljuk a megfelelő árnyalatot, hiszen egy pirosító lehet akármilyen jó minőségű, ha nem jól választunk. Én is kiválasztottam egy árnyalatot, mire a sminkes javasolt egy teljesen másikat. Rá hallgattam, és nem bántam meg, sőt! A 35-ös árnyalat mellett kötöttem ki, és már egy éve használom ezt a színt. Minden alkalomra megfelel. De hangsúlyozom, másnak más lehet a tökéletes árnyalat, ezért nem szégyen segítséget kérni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

claudia.nyilas

2014. július 11.

Két színem van meg a Dita kollekcióból, beszereztem hozzá azt a szuper tükrös, mágneses Ditás palettát is, amit persze leejtettem, így pont a kinyitó gombaja letört...... Na de a pirosítók szerintem nagyon jók, csak a világosabb színü (09-es színű) eléggé tud porolni sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

La-Fee

2014. június 19.

Nagyon szép pirosító a 30-as árnyalat van meg, kellemes selyemfényü, üde pink. Tartós, nem tudom meddig elég, kb. nekem 3 évig biztos. Bár mellette párhuzamban van egy Clinique is, az is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 19.

Melda

2014. június 19.

Az Artdeco szemhéjpúdereivel ellentétben a pirosítójukra nem mondhatok egy rossz szót sem. Tartós, és nagyon sokáig elég, mivel intenzív a pigmentáltsága, ezért kis mennyiségben ajánlott felvinni, és azután építeni, ha még szükséges. 32-es árnyalatban birtoklom, ami egy nagyon szép természetes élénk, meleg rózsaszín, nincs telerakva csillámokkal (!), de nem is fakó, krétaporos, ami a matt pirosítók egyik átka.

Egyedül az összetevő-lista második helyén szereplő alumínium-származékkal nem vagyok kibékülve, de mivel a pirosítót úgysem közvetlenül a csupasz bőrre viszem fel, hanem lealapozott, vagy bepúderezett felületre, ettől ebben az esetben el tudok tekinteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 19.

despoina

2014. június 12.

Nem rég akadtam rá a nesszeszeremben. Egy sötétebb barackos árnyalatban van meg. Feltéve nagyon szépen kiemeli az arccsontom. De aki túl világos börű annak vigyáznia kell vele, ha picit is többet rakunk fel könnyen úgy nézhetünk ki mint akit arconcsaptak pirosítóval. Ár érték arányban jó darab. 5* ezért.

Update: Megtaláltam rajta a kódszámot, a 44-es Art. No. 330.44
red orange blush-t használom.

Egy világos rózsaszín rúzst használok mindennap és sokszor rózsaszínű árnyalatú ruhákat hordok kellett egy rózaszínű pirosító mert az erösebb téglás színnel nem harmonizál az összahatás. Gondolkoztam a Clinique limitált kiadású virágos pirosítójában, de az Artdeco mellett maradtam mert sokkal jobb ár -érték arányban és a különbség elenyésző a 2 márka között a végeredményben. Artdecoból is a limitált Dita von Teese kollekciósból vittem haza, a 20 számú világosrószaszínt. Nagyon szép diszkrét szín. Harmonizál a rúzsom színével! örülük hogy mellette döntőttem végül!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

Update: Megtaláltam rajta a kódszámot, a 44-es Art. No. 330.44
red orange blush-t használom.

Dana1983

2014. június 4.

Egy fél óráig nézegettem őket a Müllerben, mert ami tetszett az csillogós volt, olyat meg nem akartam. Végül a 32-es, matt, pirosas rózsaszínt vettem meg. Olyan sz@r a fény ezekben a boltokban, hogy ez tisztára téglavörösnek látszott, míg meg nem néztem napfényben. Amúgy nagyon jó kis pirosító, természetes színe van, tartós, szépen fel lehet vinni és jól el lehet dolgozni a bőrön. Az adagolásával vigyázni kell, ha nem akarunk magunkból (szó szerint) bohócot csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 4.

gretam17

2014. május 26.

imádom gyönyörű színek, tartós, nem drága 1 picike 1évig elég !!!30 as pink em van és egy msik lazacos-narancsos szín, douglesben müllerben kapható!gondoltam h próbaképp macra cserélem de azt drágának találom-tapasztalat?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

2014. március 23.

Három árnyalatom van belőle, egy rózsaszínes, egy barackos és egy barnás-lazacos (számokat nem tudom fejből). Viszonylag jó minőségű mindhárom, de valószínűleg nem fogom újra venni mert kissé drágállom őket, és az utóbbi időben több jó minőségű, olcsóbb pirosítóval is találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

karina

2014. március 4.

Ez egy nagyon jó kis pirosito, igaz nekem csak a Dita kollekció bol van (22-es), de gondolom a tobbi is ilyen. Ez egy nagyon babas rózsaszín, szépen eldolgozhato, tartós, nem porol, lassan fogy. Nagyon nagyon finom csillám van benne, olyan chanel pirosito szeru:) Nem tudok rosszat mondani rola, talan hogy sok szint unalmasnak tartok, de hát kinek mi.:) nem tudom hogy ez valakinek érdekes-e de én azt kulon imádom hogy beauty boxba tehető, pár kedvenc szemhejpuderrel (konkrétan 5 szemhejpuder 1 pirosito - ez a dita beauty box de van többféle), igy nagyon praktikus utazáshoz is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

Emolliensek: Isopropyl Lanolate, Cetyl Acetate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Acetylated Lanolin Alcohol, Cyclohexasiloxane, Lanolin Oil
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate, Acetylated Lanolin Alcohol, Lanolin Oil
Szilikonok: Cyclohexasiloxane
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 12085, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Red 28 Lake / CI 45410, Carmine / CI 75470, Ultramarines, CI 77491, CI 77491, CI 77499, Ferric Ferrocyanide, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.