Best of Beauty 2019

Artdeco

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: lucacica, az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2014. június 5.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kiemeli az arc vonalait, kellemes színt és természetes ragyogást kölcsönöz. Ideális PH értékű. A Beauty Boxba helyezhető kompakt pirosító a tökéletes smink elengedhetetlen része.

Ár: 799 , Eladó: Alexia
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Blahánál, vagy II. János Pál Pápa téren, vagy foxpost előre utalás után (vevőt terheli)
Artdeco Kompakt Pirosító 29; selyemsállal
Ár: 1.500,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Egyszer kipróbált állapotban, új selyemsállal, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
KMarcsi

Korcsoport: >54
2014. február 28.

Egy mályvás árnylatot vettem eddig, de tervezek egy másikat is belőle. Élvezet használni, abszolút nem porzik, könnyen eldolgozható, természetes hatást ad. Tartós, nekem a nap végén is még halványan látható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. február 28.

Gogo89

2014. január 11.

Nagyon szeretem ezt a pirosítót. Egyáltalán nem porzik már egy ecsetvonástól is látszik de nem olyan nagyon erős hogy könnyen túlzásba lehessen esni. Az egyetlen szívfájdalmam hogy a 20-as árnyalatot használom a limitált szériás Dita von Teese kollekcióból ami egy pasztell rózsaszín mindenféle csillám nélkül és ha egyszer elfogy nehéz lesz hasonlót találnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

OAdrienn

2013. december 24.

Nekem egy aranyfényű rózsaszín van meg, amit imádok! Gyönyörűen pigmentált, tartós és bár kicsit porzik, de ettől eltekintek, mert tökéletesen illik a bőrszínemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

Tike

2013. december 15.

Hűűű, ha belegondolok talán már 4-5 éve ugyan azt a színt, a 11-es számút veszem meg... Ez egy kimondottan erős narancs szín, de mivel nem vagyok egy hófehérke, és még szolizok is néha, így szükségem is van rá. Nyáron meg igazából csak ez látszik meg a barna bőrömön. :) Nagyon sokáig elég, általában mindig úgy végzik be, hogy leejtem a neszeszeremet, és upsz..széttörik. :( Na olyankor már nincs idegzetem hozzá. De volt már olyan is, hogy középen kilyukadt, mert ott használtam többet, és azért törött el. Tartósságra lehetne jobb is, de mivel ilyen erős narancsot más márkában nem találtam, és mivel nem csillámos, mint egy-kettő pirosító, marad ez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

hiperter

2013. szeptember 17.

30-as és 35-ös van meg, mindkettő nagyon szép árnyalat, szerintem legalább 2 évig elég lesz, alig kell belőle egy hangyaszempillányi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

chili-p2

2013. július 26.

Szép és tartós, jó minőségű pirosító.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 26.

Szép és tartós, jó minőségű pirosító.

aclasta

2013. július 9.

Ez egy szuper pirosító, nekem személy szerint az első az Artdecótól, de minden bizonnyal nem az utolsó. :) A 09-es, barackos szín van meg, a Dita Von Teese-kollekcióból. Egy jó pirosítóecsettel tökéletes párost alkotnak, igazán különleges, hamvas hatást nyújt világos bőrön. Még néhány hónapja, a Váci utcai Müller Outetben 700 Ft-ért lehetett kapni - bízom benne, adódik még a közeljövőben hasonló akció. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

angyallány

2013. május 28.

Még tavaly egy nagyon helyes sminkes lány ajánlotta ezt a márkát, vásároltam is belőle, mert pont Glamour napokon talált meg :-). Ajánlott még pár terméket, de úgy voltam vele, hogy előbb ezt kitapasztalom, és majd utána vásárolok mást is. Jól pigmentált, szép színei vannak, elég sokáig elég, mert keveset kell belőle használni. Naponta egyszer azért szoktam frissíteni a sminket, mert kicsit beszívja a bőröm. Sajnos mostanában nem nagyon találom azt a színt meg üresek is az üzletek, nincs áru. Lehet, hogy megszűnik Magyarországon? Müllerben kerestem, de nem nagyon volt választék, ezért 3-as. Most a NYX-et próbálom ki, arról majd később :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.

turquoise_pianist

2013. április 21.

a Müller outletben vettem 500 forintért egy mályvás árnyalatút, nagyon pigmentált, tartós és nem porzik. ráadásul kevés helyet foglal a neszeszerben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 21.

bara89

2013. április 19.

Nagyon jó minőségű, kevés kell belőle, gyönyörű színekben kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Nagyon jó minőségű, kevés kell belőle, gyönyörű színekben kapható.

Emolliensek: Isopropyl Lanolate, Cetyl Acetate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Acetylated Lanolin Alcohol, Cyclohexasiloxane, Lanolin Oil
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate, Acetylated Lanolin Alcohol, Lanolin Oil
Szilikonok: Cyclohexasiloxane
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 12085, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Red 28 Lake / CI 45410, Carmine / CI 75470, Ultramarines, CI 77491, CI 77491, CI 77499, Ferric Ferrocyanide, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.