Best of Beauty 2019

Artdeco

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: lucacica, az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2014. június 5.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kiemeli az arc vonalait, kellemes színt és természetes ragyogást kölcsönöz. Ideális PH értékű. A Beauty Boxba helyezhető kompakt pirosító a tökéletes smink elengedhetetlen része.

Ár: 799 , Eladó: Alexia
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Blahánál, vagy II. János Pál Pápa téren, vagy foxpost előre utalás után (vevőt terheli)
Artdeco Kompakt Pirosító 29; selyemsállal
Ár: 1.500,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Egyszer kipróbált állapotban, új selyemsállal, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
mintberry.crunch

2013. április 17.

Nem sok reményt fűztem hozzá, de hatalmas volt a meglepetés! Két színt használok, a 30-ast és 70-est, mindkettő nagyon jól teljesít. Szuper tartós, még este is olyan, mintha nemrég vittem volna fel. A színek intenzívek, ezért tényleg óvatosan kell felvinni, de szerencsére jól építhetők. Rajtam sokkal tartósabbak, mint a mac pirosítók és fele annyiba kerülnek. Nincs felesleges csomagolás, tükör, ecset, kicsi és pillekönnyű. Egyedül azt sajnálom, hogy nincs nagyobb állandó színválaszték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 17.

Szütyő Beauty blog

2013. március 10.

Egy csodás pink árnyalatú (31) boldog tulajdonosa vagyok és imádom! Van már tapasztalatom másfajta Artdeco pirosítóval, de ezzel a kis kompakttal most először. Isteni színe van, bár nagyon pigmentált, így óvatosan kell vele bánni a felvitelnél. Szuperül eldolgozható, igaz picit tényleg porolódik, de egy újabb finom ecsetvonással ezt is meg lehet oldani. Még szeretnék egy barackos 7-es árnyalatot belőle, és tavaszra le vagyok tudva :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

zalla

2013. március 5.

Az itt olvasott vélemények és a hihetetlenül kedvező áruk miatt vettem meg a 09-es és 27-es árnyalatokat. Mindkét árnyalat szerintem a világosabb bőrszínhez áll jól, de szerencsére az én sötétebb arcbőrömön is jól mutat.
A felvitel: Bár olvastam wishes hozzászólásában, hogy a 9-es porol, de nem gondoltam volna, hogy ennyire... Félreértés ne essék, hamar rájön az ember, hogy hogy kell vele bánni, de az első ecsetmártás sokkolt.
Az eredmény nagyon természetes, és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

Az eredmény nagyon természetes, és tartós.

wishes

2013. február 25.

A Dita von Teese különkiadás részeként vettem meg a 09-est, ami egy halvány barackos-pinkes árnyalat.
Kissé poros, de ez felvitelnél nem zavar, foltmentesen terül, és ez az árnyalat nagyon szépen beleolvad a bőrbe, és üde színt ad a pofimnak.
Ja és ez az egyik legtartósabb pirosítóm :)
Én is Müller outletben vettem, kemény 700 Ft volt, azóta is álom érte az eszem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

Ja és ez az egyik legtartósabb pirosítóm :)

Rebeka99

2013. február 19.

Évekkel ezelőtt vettem egy narancs és egy erősebb pirosas színt, azóta is napi rendszerességgel használom, imádom őket. Nagyon könnyen el lehet dolgozni, akár ujjakkal is. A tartóban lehet látni hogy nagyon erős színek, féltem is tőlük, de mikor felvittem, akkor finom, bársonyos, természetes bőrpírt adtak, estére pedig vagy alkalomra lehet erősebben használni, vagy akár keverni, ha a szemsminkhez az állna jobban. Most majd egy cukorka rózsaszínűt szeretnék venni, mert mostanában a pink és hasonló színárnyalatokra kattantam rá. De megvárom a Mülleres nagy Artdecos leárazást. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 19.

annapanni

2013. január 26.

barátnőm nagyon szereti ezeket a pirosítókat, amikor itthon jár mindig feltankol. eszem ágában sem volt venni, de glamour napok alatt egy promóciós lány megtámadott. meglepetésemre egy narancsos 07-es árnyalatot ajánlott, feltéve már nem is csillog. elhoztam, és azóta használom is. nem bántam meg, bár valahogy nem értem a színt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 26.

lokodilaura

2013. január 26.

kedvenc pirosítóm. a 32es, ami egy intenzívebb pink, és a 20as, ami egy halvány-babarózsaszín van meg. az utóbbit picit jobban szeretem, mert inkább illik a világos bőrszínemhez. remek termék, tartós, szép színű, jól építhető...tökéletes! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

babciika

2012. december 26.

Célom egy enyhe barack tónussal ellátott pirosító megtalálása volt, és jelentem megtaláltam! :) A 09-es színt hoztam el, nem erős, de gyönyörűen építhető! Ha azt mondom, hogy annyira megtetszett, hogy betankoltam belőle még egy db-ot, az elmond mindent, nem?:) Nagyon szép színek vannak belőle egyébként, hétköznapra, alkalmakra egyaránt, érdemes szétnézni az Artdeco polca táján!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

klaresz

2012. november 26.

gyönyörû, tartós színek, rengeteg árnyalatban. a 32est hoztam el. sokáig tart, alkalmi pirosító, mert túl intenzív napközbenre. pár napja kipattogtam, lehet, h ettöl, úgyh csak 4es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

lucacica

2012. április 23.

Glamour napokon szerettem volna magamnak nyárra egy minőségi pirosítót, először Bourjoist szerettem volna, aztán megláttam ezeket. Nagyon szép színük volt, szaténos fénnyel. Megtetszettek és elhoztam egyet, ami bronzos. Egész nap tart, nem tűnik el,s zép fénye van. Picit drága, de újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

Emolliensek: Isopropyl Lanolate, Cetyl Acetate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Acetylated Lanolin Alcohol, Cyclohexasiloxane, Lanolin Oil
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate, Acetylated Lanolin Alcohol, Lanolin Oil
Szilikonok: Cyclohexasiloxane
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 12085, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Red 28 Lake / CI 45410, Carmine / CI 75470, Ultramarines, CI 77491, CI 77491, CI 77499, Ferric Ferrocyanide, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.