Artdeco

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: lucacica, az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2014. június 5.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kiemeli az arc vonalait, kellemes színt és természetes ragyogást kölcsönöz. Ideális PH értékű. A Beauty Boxba helyezhető kompakt pirosító a tökéletes smink elengedhetetlen része.

angyallány

2013. május 28.

Még tavaly egy nagyon helyes sminkes lány ajánlotta ezt a márkát, vásároltam is belőle, mert pont Glamour napokon talált meg :-). Ajánlott még pár terméket, de úgy voltam vele, hogy előbb ezt kitapasztalom, és majd utána vásárolok mást is. Jól pigmentált, szép színei vannak, elég sokáig elég, mert keveset kell belőle használni. Naponta egyszer azért szoktam frissíteni a sminket, mert kicsit beszívja a bőröm. Sajnos mostanában nem nagyon találom azt a színt meg üresek is az üzletek, nincs áru. Lehet, hogy megszűnik Magyarországon? Müllerben kerestem, de nem nagyon volt választék, ezért 3-as. Most a NYX-et próbálom ki, arról majd később :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.

turquoise_pianist

2013. április 21.

a Müller outletben vettem 500 forintért egy mályvás árnyalatút, nagyon pigmentált, tartós és nem porzik. ráadásul kevés helyet foglal a neszeszerben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

bara89

2013. április 19.

Nagyon jó minőségű, kevés kell belőle, gyönyörű színekben kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Nagyon jó minőségű, kevés kell belőle, gyönyörű színekben kapható.

Szütyő Beauty blog

2013. március 10.

Egy csodás pink árnyalatú (31) boldog tulajdonosa vagyok és imádom! Van már tapasztalatom másfajta Artdeco pirosítóval, de ezzel a kis kompakttal most először. Isteni színe van, bár nagyon pigmentált, így óvatosan kell vele bánni a felvitelnél. Szuperül eldolgozható, igaz picit tényleg porolódik, de egy újabb finom ecsetvonással ezt is meg lehet oldani. Még szeretnék egy barackos 7-es árnyalatot belőle, és tavaszra le vagyok tudva :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

zalla

2013. március 5.

Az itt olvasott vélemények és a hihetetlenül kedvező áruk miatt vettem meg a 09-es és 27-es árnyalatokat. Mindkét árnyalat szerintem a világosabb bőrszínhez áll jól, de szerencsére az én sötétebb arcbőrömön is jól mutat.
A felvitel: Bár olvastam wishes hozzászólásában, hogy a 9-es porol, de nem gondoltam volna, hogy ennyire... Félreértés ne essék, hamar rájön az ember, hogy hogy kell vele bánni, de az első ecsetmártás sokkolt.
Az eredmény nagyon természetes, és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

Az eredmény nagyon természetes, és tartós.

wishes

2013. február 25.

A Dita von Teese különkiadás részeként vettem meg a 09-est, ami egy halvány barackos-pinkes árnyalat.
Kissé poros, de ez felvitelnél nem zavar, foltmentesen terül, és ez az árnyalat nagyon szépen beleolvad a bőrbe, és üde színt ad a pofimnak.
Ja és ez az egyik legtartósabb pirosítóm :)
Én is Müller outletben vettem, kemény 700 Ft volt, azóta is álom érte az eszem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

Ja és ez az egyik legtartósabb pirosítóm :)

Rebeka99

2013. február 19.

Évekkel ezelőtt vettem egy narancs és egy erősebb pirosas színt, azóta is napi rendszerességgel használom, imádom őket. Nagyon könnyen el lehet dolgozni, akár ujjakkal is. A tartóban lehet látni hogy nagyon erős színek, féltem is tőlük, de mikor felvittem, akkor finom, bársonyos, természetes bőrpírt adtak, estére pedig vagy alkalomra lehet erősebben használni, vagy akár keverni, ha a szemsminkhez az állna jobban. Most majd egy cukorka rózsaszínűt szeretnék venni, mert mostanában a pink és hasonló színárnyalatokra kattantam rá. De megvárom a Mülleres nagy Artdecos leárazást. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 19.

annapanni

2013. január 26.

barátnőm nagyon szereti ezeket a pirosítókat, amikor itthon jár mindig feltankol. eszem ágában sem volt venni, de glamour napok alatt egy promóciós lány megtámadott. meglepetésemre egy narancsos 07-es árnyalatot ajánlott, feltéve már nem is csillog. elhoztam, és azóta használom is. nem bántam meg, bár valahogy nem értem a színt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 26.

lokodilaura

2013. január 26.

kedvenc pirosítóm. a 32es, ami egy intenzívebb pink, és a 20as, ami egy halvány-babarózsaszín van meg. az utóbbit picit jobban szeretem, mert inkább illik a világos bőrszínemhez. remek termék, tartós, szép színű, jól építhető...tökéletes! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

babciika

2012. december 26.

Célom egy enyhe barack tónussal ellátott pirosító megtalálása volt, és jelentem megtaláltam! :) A 09-es színt hoztam el, nem erős, de gyönyörűen építhető! Ha azt mondom, hogy annyira megtetszett, hogy betankoltam belőle még egy db-ot, az elmond mindent, nem?:) Nagyon szép színek vannak belőle egyébként, hétköznapra, alkalmakra egyaránt, érdemes szétnézni az Artdeco polca táján!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

Emolliensek: Isopropyl Lanolate, Cetyl Acetate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Acetylated Lanolin Alcohol, Cyclohexasiloxane, Lanolin Oil
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate, Acetylated Lanolin Alcohol, Lanolin Oil
Szilikonok: Cyclohexasiloxane
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 12085, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Red 28 Lake / CI 45410, Carmine / CI 75470, Ultramarines, CI 77491, CI 77491, CI 77499, Ferric Ferrocyanide, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.