Best of Beauty 2019

Artdeco

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pappeszt, Módosítva: 2014. augusztus 11.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Különösen hosszantartó hatású. Panthenolt és E-vitamint tartalmaz.Ajánlkott érzékeny szeműeknek és kontaklencsét viselőknek.

SMH

2019. július 1.

Mélységes nagy csalódás. Nem elég hogy szinte semmit nem csinál a pilláimal, még potyog és kenődik is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

kriszreni

2017. november 24.

Nagyon szépen kinyitotta a pilláimat és egész nap tartott, nem potyogott, kényelmes volt a használata.
Egy évig is tudtam használni.
A szívem csücske szempillaspirál lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Egy évig is tudtam használni.
A szívem csücske szempillaspirál lett.

tonic

2017. augusztus 6.

Szép fekete volt, az igaz. A keféjét nem igazán tudtam megszokni, nem is mindig éreztem teljesen vízállónak, nem tudom,h újravenném-e. Jelenleg a Trend it Up jóval kevesebbért sokkal jobban tetszik, remélem hosszabb távon is beválik majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 6.

gabcsyyii

2017. április 18.

Az egyik pixiboxban volt,teljes áron nem venném meg.Erős fekete a színe, dúsabbá teszi a pillákat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

Hanna83

2017. február 20.

Számomra teljesen használhatatlan volt, hatalmas a keféje, nem lehet vele szépen kifesteni a szempillákat. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Mundow

2017. február 6.

Egyszerre sok festéket visz fel, összetapasztja a pillákat és lepereg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

Egyszerre sok festéket visz fel, összetapasztja a pillákat és lepereg.

csokibeka

2017. január 20.

Elég szép pillákat csinál, nem extrémet, inkább hétköznapokban hordhatókat. Nem, vagy csak minimálisan tapasztotta a pilláimat, sokáig nem száradt be. Vízálló, de nálam a minimális(széltől) való könnyezést sem bírta, sőt nap végére mindig pandamaci lettem. Nem venném újra, de azért elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

feketefanni

2016. december 2.

Én is Pixiboxban jutottam hozzá, teljes árát nem éri meg. Nekem nem jött be annyira a keféje, sokszor összetapasztotta a pilláimat. Drogériás, olcsóbb árkategóriában találni ennél sokkal jobbat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

petyszi

2016. november 17.

Pixiboxban volt benne nekem is, a keféje kifejezetten tetszett és szép fekete a színe is, jó pillákat lehet vele festeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

barbyka01

2016. október 18.

Még Pixiben volt, nagyon szép természetes hatású, hosszú, fekete, ívelt pillákat varázsolt. Újra nem venném azért, de jó volt kipróbálni egynek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

PVP 0 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.