Artdeco

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pappeszt, az összetevőket feltöltötte: koczevi, Módosítva: 2020. november 16.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Dúsító szempillaspirál ovális kefével, gyengéd ápoló formulával, amely vízálló változatban is elérhető. A kefe hegyével a szempillák precízen elválaszthatók, míg a középső részének segítségével dús hatás érhető el. Volumen növelő hatása mellett gyengéd formulát tartalmaz. E-vitamint és panthenolt tartalmaz, amelyek ápolják és kondicionálják a szempillákat.

Ár: 3000 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan (dobozban van) , Helyszín: Budapest XIII. kerület, fizetés: Fizetés banki átutalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

barbyka01

2016. október 18.

Még Pixiben volt, nagyon szép természetes hatású, hosszú, fekete, ívelt pillákat varázsolt. Újra nem venném azért, de jó volt kipróbálni egynek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

crocs

2016. szeptember 16.

Hétköznapra ezt használtam és elégedett vagyok. Szép fekete színe van. Kitartott egész napra, nem maszatolódott el. Vízálló sminkhez való szemfestéklemosóval könnyen lejött

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

csill87

2016. július 17.

Ud.: Visszajöttem adni neki még egy csillagot. Már egy hónapja elfogyott és hiányzik! Jelenleg két szempillaspirált használok, az egyik a Loreal Miss Manga Punky, az a sárga csomagolású, nah az nekem túl sok hétköznapra. A másik Avon supershock, amin meglepődtem, mert nem is rossz, csak sajnos kevés... Ez tökéletes volt, úgyhogy újravevős!

2016. április 28. Hétköznapokban a természetes pillákat szeretem, ez pedig arra való, ettől nem lesz drámai a tekintetünk. Egyébként nekem tartós és szép fekete a színe, mértékkel hosszít és dúsít is. Reggelente nyugodtan használom ezt, mert tudom, hogy biztosan nem fogom elrontani a festést, nem fognak összetapadni a pillák, megbízható darab.
Szerintem ez egy jó kis szempillaspirál és még csak nem is drága. Nekem is Pixiben volt és ha nem lennék kísérletező típus, tuti hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

miraolajos

2016. július 14.

Nekem borzaszto volt összeragadtak tőle a pilláim. A keféje használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Nekem borzaszto volt összeragadtak tőle a pilláim. A keféje használhatatlan.

Wiikii

2016. július 4.

Pixivel kaptam én is, nekem bevált. Szerencsésnek tartom magam, mivel a legtöbb szempillaspirállal szépen ki tudom festeni a pilláimat. Ezzel is szép hosszúak és sötétek lesznek a pilláim, nem pereg, nem maszatolódik, a nap végén mégis könnyű lemosni. Az viszont igaz, hogy nem nyújt annyival többet, mint a Lovely spirálom, viszont sokkal drágább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

encuuu

2016. június 20.

Tényleg semmi extrát nem tud, de szerintem egy átlagos hétköznapra tökéletes. A keféje tök jó, nem állnak össze csomókba a szempilláim, és nem is maszatolódik össze-vissza, vagy pereg le a nap folyamán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Gica81

2016. június 12.

Pixiboxban kaptam. Már régóta szerettem volna kipróbálni. Nem igazán nyerte el a tetszésemet. Ennél alacsonyabb árkategóriájú termékek is vannak amik jobbak, szerintem. Szóval, újból megvásárolni nem fogom, de elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 12.

erika81

2016. március 20.

Miután írtam az előző véleményemet jobb lett a festék. Dúsított ahogy kell. Kb. 1 hete viszont használhatatlan. Szárad nagyon. Nem egységesen viszi fel a festéket. Általában a szemem közepén a legrövidebb, máshol viszont igen csak hosszú. Elég igénytelen hatást tudok vele elérni.
Ha teljes áron vettem volna meg, igen csak dühös lennék, hogy 1,5 hónap után kikukázhatom, így csomagban kevésbé fáj, viszont tuti nem veszem meg!
2016.02.21.
Kb két hete használom. Nekem is Pixboxban volt. A természetes pillákat szeretőknek ajánlom. Hatása alapján inkább hosszít mint dúsít, pedig a neve alapján nem erre számítottam. Egy próbának jó, de én jobban szeretem a feltűnőbb pillákat. Lemosni picit nehéz, mert tartós darab.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

2016.02.21.

Langel

2016. március 17.

Pixiboxban kaptam, próbálgattam, de igen haszontalannak tartom.
Vízállónak írják, de egyáltalán nem az, kicsivel jön le nehezebben mint a normál spirálok, vízzel kenődik.
Elsőre fura érzése volt a szememnek, de adtam második esélyt és onnantól már nem éreztem a furcsa zsibbadós érzést.
Nekem kisebb pilláim vannak és nincsenek is túl sokan, a nevéhez képest nálam ez se nem dúsít se nem hosszabbít. Ha nagyon választanom kéne akkor dúsít, de csak akkor amikor már harmadszorra kenem. Nem tudom hogy hamar szárad e vagy a kefe rossz vagy szimplán a festéke, de nekem az esetek nagy részében igen csúnyán viszi fel a festéket, értem úgy hogy nem egyenletes, összeragad és kis fekete pöttyök lesznek a pillákon. Próbáltam már úgy is hogy lehúztam a festéket a keféről szinte teljesen nem túl sok pozitív eredménnyel... Az eddig használt bevált spiráljaim sokkal jobbak nála.
Barátnőm megjegyzése, hogy ő azon gondolkodott hogy ki van e festve egyáltalán a szempillám, szerintem mindent elmond...

Összességében szerintem az árához és a nevéhez képest egy nagy nulla! Szerintem nem is fogom elhasználni, max ha kenyérért kell lemenni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

Pixiboxban kaptam, próbálgattam, de igen haszontalannak tartom.

Fenolia

2016. március 14.

Én hétköznapra ezt használgatom most és nagyjából elégedett vagyok. Teljesen átlagos spirál semmi extrát nem tud, szép fekete színe van és közepesen hosszítja a pillákat. Sajnos kicsit összetapaszt és kenődik is , ezért nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.