Artdeco

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pappeszt, az összetevőket feltöltötte: koczevi, Módosítva: 2020. november 16.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Dúsító szempillaspirál ovális kefével, gyengéd ápoló formulával, amely vízálló változatban is elérhető. A kefe hegyével a szempillák precízen elválaszthatók, míg a középső részének segítségével dús hatás érhető el. Volumen növelő hatása mellett gyengéd formulát tartalmaz. E-vitamint és panthenolt tartalmaz, amelyek ápolják és kondicionálják a szempillákat.

Ár: 3000 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan (dobozban van) , Helyszín: Budapest XIII. kerület, fizetés: Fizetés banki átutalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

Captainblonde

2016. március 10.

Nem rossz. Nem ragasztja össze a pillákat és szépen ível. Azt nem mondom hogy 'perfect volume' lesz tőle a pillám, de alapnak jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

zsuzsoka0925

2016. február 7.

3-4 rétegben nagyon szép, természetes hatást kelt. Teszik, tetszik, mégsem érzem azt a "húdeimádom" érzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Biamaki

2016. január 24.

Nem vagyok elájulva tőle. Inkább hosszabbít mint dúsít de semmi extra. Az oriflame Giordani spirálok jobbak. Csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 24.

sjohanna

2015. december 18.

A Pixiboxban látva nagyon megörültem neki, mondom ennyi pénzért biztos tud is valamit. Hát nem rossz nem rossz, de semmi extra. Nem csinál extra dús vagy hosszú pillákat, olyan korrekt hatása van. Jó lesz pótnak, de össze sem hasonlítható pl a Maybelline Colossal Volume Express-el

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

kessi91

2015. december 16.

Amikor meglattam a Pixiboxban, egybol arra gondoltam, hogy ugyis felrakom ide, mert en a Maybelline Lash Sensationalt biztosan nem csalom meg.
De vegul megis felreleptem, es nagyon kellemesen csalodtam. Suru, de en ket retegben szepen tudok dolgozni vele, es az egesz napot kibirja, tovabba a kontaklencses es hipererzekeny szememet sem irritalja.
A vizallossagarol annyit, hogy nem az, ugyhogy aki pancsikolashoz szeretne viselni, az szerintem nezzen mas utan. Ket ora edzest amugy gond nelkul kibir.
Az ara miatt biztosan nem veszem ujra, meg hat nem is csinal nekem olyan muszempilla kinezetet, amit a Lash Sensational igen (es az arban is 1500 Ft-tal olcsobb).
De osszessegeben egyaltalan nem tartom rossz termeknek, szivesen fogom elhasznalni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

orybea

2015. december 10.

Az én frissen bontott tubusomban olyan sűrű a kence, hogy alig tudok a kefével anyagot felvenni. :( Gyorsan szárad, tartós, szép mély fekete. Pont a volumennövelő hatását nem tudom kipróbálni, mert örülök, ha egy rétegben jól fel tudom vinni a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 10.

Regi84

2015. augusztus 30.

Nekem sajnos nem igazán vált be ez a spirál... Kb meg se látszik a felső szempilláimon, az alsóra egész bevált, oda fogom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Krisz003

2015. augusztus 18.

Alapjáraton szeretem az ArtDeco-t,erről sem tudok rosszat mondani, csak annyi,hogy picit több festéket vesz fel és le kell húzni mielőtt felvinném. De ha ez a művelet megvan, akkor szép pillákat csinál. Ha elfogy, akkor inkább az All In One testvérét fogom megint megvenni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Lena800805

2015. április 23.

Könnyű felvinni, nem kenődik el még a nap végére sem. Szép fekete, természetes szempillákat eredményez. Nem irritálja az (újabban) érzékeny szemet sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

eveheart

2015. január 13.

új kedvencem:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

új kedvencem:)

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.