Artdeco

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. február 24.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Víz- és csókállóvá teszi az ajakrúzst. Megtartja a rúzs eredeti színét. Szájfények fixálására nem alkalmas. Alkalmazás: Kontúrozzuk és rúzsozzuk az ajkakat, majd a felesleget itassuk le. Alkalmazzuk vékony rétegben a rúzsfixálót.

RitukaPituka

2015. január 31.

Nagy reményeket fűztem hozzá a komik alapján, de sajnos nekem semmit nem ér. :( Akármilyen rúzst használhatok alá, 0.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 31.

kókusz90

Bőrprobléma: Kombinált
2014. március 24.

Azért ez sem egy pillanat ragasztó! :D A matt vagy apró csillámos rúzsokhoz szépen használható, ami már fényes, illetve a szájfényekhez nem, mert értelem szerűen az alkohol elpárolgássával bemattul a fénye!!! Felkenés után picit csíp, addig próbáljuk meg nem mozdítani a szánkat, erre fel szoktam hívni a vendégeim figyelmét. :) Miután elpárolgott, össze húzta picit az ajkakat, akkor fixálta teljesen a rúzst. Persze, nem kell utána megenni egy jó kis zsíros, sajtos-tejfölös lángost!!! :D De cigizést, ivást és óvatos evést is kibír, majd ha feladta, egyenletesen kopik le az ajkakról! Fontos, hogy megvárjuk amíg teljesen megszárad!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Kombinált |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 24.

Silmaril

2014. március 12.

Valóban tartóssá teszi a rúzst, de hogy csókálló? Az mese. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 12.

Valóban tartóssá teszi a rúzst, de hogy csókálló? Az mese. :)

dobolank

2013. november 8.

nem az igazi, az előttem szólóval kell egyetértenem, csak a matt, magától is nagyjából a helyén maradó rúzsokat tartósítja + nekem csíp a felkenéskor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 8.

Kriszet

2013. október 3.

Az első vélemény alapján vettem meg, mert mindig is tetszett a rúzs az ajkakon, de az enyémről valahogy eltűnik, úgy röpke fél óra alatt. De ez.....egy csoda! Megéri az árát az utolsó forintig. Leitattam a rúzst, vékonyan felkentem (csíííííp), aztán vártam fél percet. Ragadósnak érzem most is, de TART! Kávéztam, ittam....még nem ettem, de update-elek mindenképpen. Szerintem egy igazi jó termék. Douglas-ben vettem, ahol még sok csodás Artdeco termék szólatott meg. Óhhhh, jaj.

Update: megreggeliztem, sajna azt nem bírta ki. Igaz szépen kopott le a szélekig. Ott maradt még egy kis szín. De mégis jóval tartósabb. Lehet, hogy másik rúzzsal másképp fog viselkedni. Ma Essence rúzs volt rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 3.

edeseper

2012. december 15.

Varázsszer. Rajtam még soha semmilyen rúzs nem maradt meg fél óránál tovább, dohányzom, eszem-iszom, csókolom a páromat, de ha ezt használom, órákig mozdulatlan a legcsúszkálósabb rúzs is.
A már felkent és megszáradt rúzsra először a széleken, majd a ismét száradás és a teljes ajakon kell felvinni egy kis ecset segítségével. Először a benne található alkohol miatt picit csíp, de tűrhető és pár másodperc múlva már nem érezni semmit. Nem szárít, felvitel után is megmarad a rúzs krémes állaga. Nagy melegben elkezdhet kicsit csomósodni az ajkakon, de ez már tényleg csak szőrszálhasogatás.
Áldom az Artdecot érte, imádom, *5!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

Áldom az Artdecot érte, imádom, *5!!!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Limonene, Linalool

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

További info az összetevőről a KM-blogon >>