Best of Beauty 2019

Artdeco

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 12.

Kiszerelés:   0,8 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

Prémium formulájának köszönhetően extra tartós, magas pigmenttartalmú, kívánság szerint variálható szemhéjpúderek, melyek újratölthető mágneses Beauty Boxban tárolhatóak.

Kiszerelés: 0,8 g

Ár: 500 , Eladó: Sylvia02
Állapot: Használt, Helyszín: Székesfehérvár, Budapest, fizetés: Fox post, személyes átvétel, banki utalással posta
Cserére keresem! Artdeco Szemhéjpúder
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: ljudith78
Állapot: Lásd a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve posta vagy Foxpost előreutalást követően
ostin

2019. május 9.

A "jó öreg" Artdeco :) Régebben sokat kisérletezgettem, de mostanra megállapodtam nála és a Macnél szemfestékben. Nekem ez a kettő tart egész nap, akár alapozás nélkül is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

Franciska007

2019. február 22.

Évekig a kedvenc szemhéjfestékem volt egy árnyalata, azt megszűntették, a hasonló árnyalatok pedig már nem voltak az igaziak. Csak emiatt váltottam. Drága, de sokáig elég, tartós és nagyon praktikus a többféle méretű, mágneses tartó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 22.

Lussi

2018. december 2.

Az 527-es árnyalatból többet is elhasználtam már, ez a tökéletes matt csokibarna szín a szemöldökömre. Nagyon puha, tartós és pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

jkrisztie2

2018. november 11.

A napokban jöttem rá, miközben joyozva álldogáltam a drogériás sminkállványok mellett, hogy nekem ez a kedvenc szemhéj púderem! Szerencsére nem is csábultam el, drogériás palettát nem vettem! Helyette ebből rendeltem még pár új színt, ezeket én magam válogatom össze palettába, köszönhetően a kis mágneses tartónak, és biztosan el is használom! Tartós, pigmentált, gyönyörű szép színek, nem porzik. Fényes, csillogó, nagyon csillogó, matt, mindenféle finish megtalálható a szortimentben. Vannak külön szemöldökre való csodálatos barna árnyalatok is, évekre elegendő! Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

ZsebMogyi

2018. október 21.

Rengeteg szín, folyamatosan bővülő választék. Az alapozó után felvive egész napra a helyén marad. Szépen összedolgozhatóak az árnyalatok, úti csomagba is tökéletes a dobozokba válogatva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 21.

zombieunicorn

2018. október 14.

Nagyon szeretem. A legtöbb szín jól pigmentált, jól fed. Az apró kiszerelés praktikus utazáshoz, otthoni használatra nem feltétlenül, és könnyen elkallódhatnak. Viszont így ízlés szerint lehet színeket válogatni. Tapasztalatom szerint a palettákban végül mindig marad 1-2-3 olyan szín, ami majdhogynem érintetlenül éli meg a szavatossági idő végét. :) Én nem tudok jól dolgozni a krémesebb állagú szemhéjfestékekkel, így örülök annak, hogy szárazabb típusú. Mindig használok szemhéj alapozót (Pupa Professional Eye Primer) és gyakran fixálom is a sminkem, szóval a tartóssággal nincs problémám. 20%-os akcióban nagyon jutányos áron hozzá lehet jutni, olyankor szoktam feltankolni. Évek óta használom, még egy darabig biztosan fogom őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

random

2018. augusztus 20.

Nekem a 135-ös árnyalat van meg, ez egy piros (talán a pan-ben enyhén korallos, de ez felvive nem látszik. És végre nem pirosítót használok a szememre :D ). Nahát, a neten azt írják ez egy "pearl" finish, amit nem értek, az enyém teljesen matt, a pan-ben is meg a bőrön is. Amúgy meg roppantul pigmentált, de szépen satírozható, és ha egy ici-picit porzik is, hullani nem hullik. Alappal nem gyűrődik (rejtett szemhéjam van, rajtam ez nagy szó), 8 órát bírja, de a nap legvégére kissé megfakul. Igazából nagyon szeretem, meg minden, de 2000 forintot nehezen adtam ki egy ilyen apró monóért. Emiatt nem hiszem hogy újravenném, ha nem lenne a valóban piros szemhéjfesték olyan ritka. Egyedül az ára miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

havana74

2018. augusztus 4.

Amikor kozmetikus tanuló voltam, a gyakorlati helyemen abban a két évben több márka szemhéjravaló termékeivel találkoztam. Meg azzal a jelenséggel, amikor egy szemhéj kikészítése során össze kell dolgozni a szìneket. Aztán amikor ezek pigmentáltságban, állagban nem kompatibilisek, akkor leláttam, hogy saját célra egyfélét kell gyűjteni.
Ez az Art Deco krémessége, színtelítettsége, folyamatosan bővülő választékra, a színeken belüli változatossága (matt, csillámló, irizáló) a legjobb választás azóta is.
A mágneses talpával persze mindig újabb Beauty Box vásárlására ösztönöz, de megéri az árát. Eddig egyet törtem el, nem a helyén tartottam. :-(
Apró tégelye évekre elegendő mennyiséget tartalmaz.
Van belőle kb. 50 színem és eddig 5-6 db gyakran használt fogyott el teljesen. A matt sötétbarnát mindennap használom a szemöldökömhöz 6 éve és még mindig van benne.
Csak dicsérni tudom. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Apró tégelye évekre elegendő mennyiséget tartalmaz.
Csak dicsérni tudom. :-)

Agnes09

2018. július 28.

Nagyon szeretem. Praktikus, táskában jól hordható mindennap és utazáshoz is. A boxban tudom cserélni a reggeli, esti, nyári, téli színeket. Külön kiemelendő h újratölthető a boxba és nem kell kidobni tartóját, mint más szemfestékeknek. Igazi luxus minőségi termék elérhető áron. Tartós smink egész nap. Nagyon jól pigmentált, szép színekben. Évekig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 28.

Anheszenamon

2018. július 4.

Egy ilyen Artdeco mono volt az első "drágább" szemhéjpúderem és imádtam. A számára nem emlékszem, egy barnás-taupe árnyalt volt apró csillámokkal. Nagyon sokat használtam, lehet, hogy meg is van még valahol. Szépen pigmentált, bár a csillámok hajlamosak a potyogásra, ezért érdemes sminkfixálóval nedvesített ecsettel belenyúlni, hogy ezt kiküszöböljük. Terveztem több árnyalat beszerzését is, aztán inkább paletták vásárlásába kezdtem és a monók mellőzve lettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.