Best of Beauty 2019

Artdeco

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 12.

Kiszerelés:   0,8 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

Prémium formulájának köszönhetően extra tartós, magas pigmenttartalmú, kívánság szerint variálható szemhéjpúderek, melyek újratölthető mágneses Beauty Boxban tárolhatóak.

Kiszerelés: 0,8 g

Ár: 500 , Eladó: Sylvia02
Állapot: Használt, Helyszín: Székesfehérvár, Budapest, fizetés: Fox post, személyes átvétel, banki utalással posta
Cserére keresem! Artdeco Szemhéjpúder
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: ljudith78
Állapot: Lásd a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve posta vagy Foxpost előreutalást követően
Vanity

2013. május 7.

Meglepve olvastam sok véleményt, amik negatívan nyilatkoztak. Ma reggel megvettem egy gyönyörű, matt bőrszínt (551-es), és persze azonnal ki kellett próbálnom. Jelentem 9. órája tökéletesen ott, és úgy van, ahogy odatettem. Persze van alatta szemhéjpúder alapozó, de én azt mindig használok. Ennek függvényében, bár nem olcsó, de jár az 5*, mert tökéletesen bevált. Felvitele is egyszerű, nem porzik, nem potyog.

Update: Azóta már még 2 db árnyalatom van, egy rózsaszínesen-aranylóan irizáló pezsgőszín (28), és egy matt csokibarna (527).

Bővebben a blogomon tudtok utánuk olvasni:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 7.

Bővebben a blogomon tudtok utánuk olvasni:

Rebeka99

2013. április 21.

Update: Számomra még mindig örökös alap darabok, mindig ez van rajtam, bár az extrémebb csillogás kedvéért most már rászoktam, hogy mikor meg van a sminkem, a mozgó részre ugyanolyan színárnyalatból rakok a miss rose, vagy hasonló olcsóbb márkából rá egy leheletnyit, mert imádom az extravagáns csillogást. Simán az olcsóbb termékes sminkpalettákat nem is használom másra, mert folyton kudarc ér velük. Ebből az Artdecosból pedig mihelyst lesz a Mullerben az akció, azonnal beszerzek még párat, mert sikerült egy kis boxot beszereznem, a 12-es mellé. Szuper termékek szerintem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 21.

estrella22

2013. április 3.

Alapvetően szeretem, jó, hogy én válogathatom össze a színeket. Én vettem hozzá kis tartót is. Alapozó nélkül nem a legtartósabb, de azzal rendben van. Kicsit hullik, de nem vészes. Nagyon szépek a színei.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 3.

chris2007

2013. március 30.

A színválaszték pompás, és jól is néz ki felkenve, de ha nem tudnám, hogy mennyibe került, azt gondolnám, hogy ez egy átlagos szemhéjfesték. Amiért csalódott vagyok, hogy töredezik, pedig nem ejtettem le, így nagyon nehéz vele dolgozni. A sokkal olcsóbb essence-szel ezerszer elégedettebb vagyok. Többet nem veszek ilyet, mert a minőséghez képest drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 30.

rata.sum

2013. március 29.

Több színem is volt/van ebből a márkából, elsősorban selyemfényűek. Egy matt színt birtokolok, egy sötétbarnát, amit kontúrozásra, szemceruza fixálására használok. Kevésbé tartósak, mint pl. egy Mac, de napi egyszeri igazítással nekem teljesen megfelelő a minőség, amit nyújtanak. A mennyiséghez képest magas az áruk, emiatt levonok egy csillagot. Jó választás, ha inkább többféle, kisebb mennyiségű színt szeretnél birtokolni és az ára nem riaszt el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 29.

ramnaat

2013. március 23.

A mai, kissé viszontagságos nap után a Müllerben jártam, és egy picit "mert megérdemlem" hangulatba kerülve megvettem első, régóta áhított Artdeco szemfestékemet. 90-es árnyalat, csodaszép enyhén csillámos lila. Felkenve is pompás, érdekes, hogy eddig sosem mertem bevállalni lilát. A tartósság-csomósodás ügyében még nem tudok nyilatkozni, úgyhogy egyelőre örömömben kap 5 csillagot. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

jibjab

2013. március 22.

Jól pigmentált és az Art Deco szemfesték alapozóval tartós is. Imádom, hogy hatalmas választékban kapható és nagyon krémes. Nekem vagy 5 színben volt már, de még legalább 15-öt tudtam volna választani. Én sem vettem hozzá tartót. Jó volt, hogy kicsi, kis helyen is elfér így buliban kis táskába belerakja az ember egy applikátorral (bár én néha az ujjammal nyúltam bele és úgy igazítottam ki) és nem kell mindig minden színt cipelni, csak, amit éppen aznap viselek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 22.

erika81

2013. március 15.

Szeretem a csillámos szemhéjpúdereket. Ezek közül vettem 4 színt, amik csillámosak, viszont a csillámok a szememben kötöttek ki, amitől könnyeztem. Eléggé porzik, így én sajnos hanyagolom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

nagyorsolya78

2013. március 13.

Jól pigmentált, tartós, bár nem mindegyik szín egyforma minőségű. Teljes áron nekem nem éri meg, a Kryolan utántöltői olcsóbbak, és top minőség. Nemrég akciós (800 HUF) volt több szín, be is vásároltam. Boxot nem vettem hozzá, a fém tolltartómban is remekül megtapad... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 13.

FDK

2013. március 13.

Szépen el lehet dolgozni, és rengeteg színben elérhető. Keveset használva nappali smink, erősebben pedig alkalmi is lehet. Legtöbbet a 327est és a 350est használom én is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 13.