Artdeco

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 12.

Kiszerelés:   0,8 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

Prémium formulájának köszönhetően extra tartós, magas pigmenttartalmú, kívánság szerint variálható szemhéjpúderek, melyek újratölthető mágneses Beauty Boxban tárolhatóak.

Kiszerelés: 0,8 g

Ár: 900 Ft/db , Eladó: jampiangel
Állapot: új, nem próbált, a középsőben van a képen látható véletlen belenyúlás, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja
Ár: 900 , Eladó: csengekormoczy
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp. személyesen, előre utalás után posta

vds

2013. november 29.

két szín (817,827) van meg belőle és gyönyörű sminket tudok csinálni velük. annyi a problémám, hogy a világosabb porzik, de összességében elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 29.

dobolank

2013. november 8.

Szépek a színek, de csak a mattokat használom szívesen. A csillámosak leperegnek egyenesen az ember szemébe, porzanak, a fényesek meg nekem túl fényesek, és általában jobban tetszenek a dobozban mint rajtam.
megvettem viszont nagy mágneses tokot, impozáns darab, bár a mac utántöltők kiszorították belőle az artdecókat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 8.

kukkancs

2013. szeptember 21.

Akárcsak a Malu Wilz tesóját őt is imádom. Gyönyörű színek, tartós, nem porzik. Unii palettában szoktam tárolni őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

macskajaj

2013. június 29.

Én valahogy szemhéjfesték terén mindig csalódok, de már rájöttem, hogy kétség kívül az én szemhéjammal van a probléma. Már egy ideje le is tettem az ilyen jellegű sminkekről, amikor is a minap beruháztam egy Artdeco szemhéjalapozóra, és egy gyönyörű mélykék (272) ilyen kis Arcdecos szemhéjfestékre. Hát, komolyan mondom, majd bepisiltem a látványtól, olyan gyönyörű lett. Szárazon is szép, de nedvesen, uramatyám, szóval elképesztő. Na jó, gondoltam, ne igyunk előre a medve bőrére, még mindig kételkedtem, hogy egy óránál tovább bírja... Jelentem, tovább bírta, nyári 40 fokban, kilenc óráig, és akkor is én mostam le, de tökéletes volt, pont úgy nézett ki, ahogy felkentem. Tuti, hogy még beszerzek vagy tíz árnyalatot, mert sok gyönyörű van. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

_ca_

2013. május 31.

Nem tudom eldönteni, hogy az árnyalattól vagy a beszerzés idejétől függ-e, de a fényes-csillámos világosabb színek nálam nagyon csúnyán porzanak (ezeket körülbelül egyszerre vettem). A sötétebb és a matt árnyalatok viszont kötelességtudóan maradnak a helyükön a nap végéig, és nagyon szépen lehet velük dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 31.

vivoo

2013. május 12.

Nekem egy fekete csillámos, és egy fehér csillámos van belőle. Nagyon szeretem, mert gyönyörű sminkeket lehet vele készíteni. Kis mágneses tokot is kaptam hozzá, amelybe 4-et tudok rakni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Vanity

2013. május 7.

Meglepve olvastam sok véleményt, amik negatívan nyilatkoztak. Ma reggel megvettem egy gyönyörű, matt bőrszínt (551-es), és persze azonnal ki kellett próbálnom. Jelentem 9. órája tökéletesen ott, és úgy van, ahogy odatettem. Persze van alatta szemhéjpúder alapozó, de én azt mindig használok. Ennek függvényében, bár nem olcsó, de jár az 5*, mert tökéletesen bevált. Felvitele is egyszerű, nem porzik, nem potyog.

Update: Azóta már még 2 db árnyalatom van, egy rózsaszínesen-aranylóan irizáló pezsgőszín (28), és egy matt csokibarna (527).

Bővebben a blogomon tudtok utánuk olvasni:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 7.

Bővebben a blogomon tudtok utánuk olvasni:

Rebeka99

2013. április 21.

Update: Számomra még mindig örökös alap darabok, mindig ez van rajtam, bár az extrémebb csillogás kedvéért most már rászoktam, hogy mikor meg van a sminkem, a mozgó részre ugyanolyan színárnyalatból rakok a miss rose, vagy hasonló olcsóbb márkából rá egy leheletnyit, mert imádom az extravagáns csillogást. Simán az olcsóbb termékes sminkpalettákat nem is használom másra, mert folyton kudarc ér velük. Ebből az Artdecosból pedig mihelyst lesz a Mullerben az akció, azonnal beszerzek még párat, mert sikerült egy kis boxot beszereznem, a 12-es mellé. Szuper termékek szerintem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 21.

estrella22

2013. április 3.

Alapvetően szeretem, jó, hogy én válogathatom össze a színeket. Én vettem hozzá kis tartót is. Alapozó nélkül nem a legtartósabb, de azzal rendben van. Kicsit hullik, de nem vészes. Nagyon szépek a színei.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 3.

chris2007

2013. március 30.

A színválaszték pompás, és jól is néz ki felkenve, de ha nem tudnám, hogy mennyibe került, azt gondolnám, hogy ez egy átlagos szemhéjfesték. Amiért csalódott vagyok, hogy töredezik, pedig nem ejtettem le, így nagyon nehéz vele dolgozni. A sokkal olcsóbb essence-szel ezerszer elégedettebb vagyok. Többet nem veszek ilyet, mert a minőséghez képest drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 30.