Artdeco

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 12.

Kiszerelés:   0,8 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

Prémium formulájának köszönhetően extra tartós, magas pigmenttartalmú, kívánság szerint variálható szemhéjpúderek, melyek újratölthető mágneses Beauty Boxban tárolhatóak.

Kiszerelés: 0,8 g

Artdeco szemhéjpúder, 82 és 85
Ár: 2400 Ft + postaköltség , Eladó: djkaty
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Fizetés előreutalással, szállítás GLS-sel, Fosposttal vagy postán maradóként
5000.-Artdeco Szemhéjpúder
Ár: 5000 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: Új, bontatlan csomagolásban!, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost előre utalással!
ramnaat

2013. március 23.

A mai, kissé viszontagságos nap után a Müllerben jártam, és egy picit "mert megérdemlem" hangulatba kerülve megvettem első, régóta áhított Artdeco szemfestékemet. 90-es árnyalat, csodaszép enyhén csillámos lila. Felkenve is pompás, érdekes, hogy eddig sosem mertem bevállalni lilát. A tartósság-csomósodás ügyében még nem tudok nyilatkozni, úgyhogy egyelőre örömömben kap 5 csillagot. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

jibjab

2013. március 22.

Jól pigmentált és az Art Deco szemfesték alapozóval tartós is. Imádom, hogy hatalmas választékban kapható és nagyon krémes. Nekem vagy 5 színben volt már, de még legalább 15-öt tudtam volna választani. Én sem vettem hozzá tartót. Jó volt, hogy kicsi, kis helyen is elfér így buliban kis táskába belerakja az ember egy applikátorral (bár én néha az ujjammal nyúltam bele és úgy igazítottam ki) és nem kell mindig minden színt cipelni, csak, amit éppen aznap viselek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 22.

erika81

2013. március 15.

Szeretem a csillámos szemhéjpúdereket. Ezek közül vettem 4 színt, amik csillámosak, viszont a csillámok a szememben kötöttek ki, amitől könnyeztem. Eléggé porzik, így én sajnos hanyagolom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

nagyorsolya78

2013. március 13.

Jól pigmentált, tartós, bár nem mindegyik szín egyforma minőségű. Teljes áron nekem nem éri meg, a Kryolan utántöltői olcsóbbak, és top minőség. Nemrég akciós (800 HUF) volt több szín, be is vásároltam. Boxot nem vettem hozzá, a fém tolltartómban is remekül megtapad... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 13.

FDK

2013. március 13.

Szépen el lehet dolgozni, és rengeteg színben elérhető. Keveset használva nappali smink, erősebben pedig alkalmi is lehet. Legtöbbet a 327est és a 350est használom én is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 13.

karina

2013. március 9.

Nagyon szeretem oket, a 372est es a 350 eset hasznalom szinte minden nap, hetkoznapi sminkhez tokletes. Csillamosak, de nem tolakodoan, szemhejon alig eszreveheto, nagyon kifinomult:) (ezt szerintem semmilyen mas marka nem tudja, legalabbis amikkel en eddig talalkoztam). a 372- es szemzugba a kedvencem. A ditas beauty box nagyon jo, 1 pirosito es 4 szemhejpuder fer bele, es mivel cserelgethetoek, barmilyen alkalomra ossze lehet allitani megfelelo kombot:)
nem a legolcsobbak, de viszonylag sokaig tartanak, en pl a mac meretu kiszerelest indokolatlannak tartom, ha valaki csak magat sminkeli, egy elet keves ahhoz hogy elhasznalja... Eszmeletlen a szinvalasztek is, bar mar lenyugdtam, de regen ujjongott a lelkem a kulonleges szinek lattan:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

Petronella

2013. március 7.

A Müller outletben jutottam hozzájuk darabja 400 és 500 Ft-ért, szerintem nagyon megérte ennyiért, teljes áron biztos nem vettem volna meg, ráadásul nagyon szép, különleges színek ezek, tökéletesek lesznek tavaszra:) 245-ös (mentazöld) és 83-as (gyönyörűűű, fogalmam sincs hogyan nevezik kék), alig várom, hogy használjam őket:) Egyelőre csak az ujjamon tesztelgettem.

Ha szeretnétek megnézni a két színt, nálam itt lehet:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

Ha szeretnétek megnézni a két színt, nálam itt lehet:

rekag

2013. március 5.

Évek óta artdeco rajongó vagyok. A szemhéjpúdereit is rendszeresen használom, tartósak szépek. Mivel olajos a szemhéjem én is használok alá szemhéjalapozót (malu wilz), ettől a reggel felvitt színek még este is szépek, nem csomósodnak össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

Cristine

2013. február 27.

Számomra ez a szemhéjpúder óriási szívfájdalom és csalódás. A magas pigmenttartalomból és az extra tartósságból - amit ígér- semmi nem valósult meg. Fél óráig látszik a szemhéjamon, utána pedig szó szerint eltűnik. Hiába használom szemhéjalapozóval. :( Persze valószínűbb, hogy nem volt szerencsém a választott áranyalatokkal (amik egyébként gyönyörűek lennének!): 212 (gyöngyházrózsaszínes-barackos) és egy sötét padlizsános-lila. A hatalmas színválaszték miatt 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Rebeka99

2013. február 19.

Legalább 5 éve napi rendszerességgel használom őket, van is egy nagy boxom tele színekkel, amiket állandóan kevergetek s így még egyedibb színeket kapok, szuper szemhéjpúderek. Még a nagy kánikulában is megállják a helyüket, pici alappal persze, de nagyon szép színűek, rengeteg színárnyalat van, és talán háromféle csillámtípus. Matt, selyem, és csillámos. Mindenki megtalálhatja a kedvének és igényeinek megfelelőt. Ráadásul szoktak lenni rájuk nagyobb akciók is, akkor kifejezetten megéri többet venni, persze ha nem kapkodják el az ember orra elől.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 19.