Artdeco

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 12.

Kiszerelés:   0,8 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

Prémium formulájának köszönhetően extra tartós, magas pigmenttartalmú, kívánság szerint variálható szemhéjpúderek, melyek újratölthető mágneses Beauty Boxban tárolhatóak.

Kiszerelés: 0,8 g

Artdeco szemhéjpúder, 82 és 85
Ár: 2400 Ft + postaköltség , Eladó: djkaty
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Fizetés előreutalással, szállítás GLS-sel, Fosposttal vagy postán maradóként
5000.-Artdeco Szemhéjpúder
Ár: 5000 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: Új, bontatlan csomagolásban!, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost előre utalással!
Kaha91

2013. február 13.

Rengeteg szín közül lehet választani, jól variálhatók! Nagyon tetszik, hogy magam állíthatom össze a palettát! Nem olyan régen kötöttem örök szerelmet a márkával eddig 2 db-ot sikerült beszereznem a 11-es és 14-es számút. Nagyon megvagyok elégedve, szép szín, tartós még szemhéjalap nélkül is. Könnyű dolgozni vele, ahhoz képest, hogy nem vagyok egy nagy sminkmester! Érzékeny bőrűként sem volt semmi problémám vele!
Negatívumot nem is tudok említeni, megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

Negatívumot nem is tudok említeni, megérdemli az 5 csillagot!

bogibooo

2013. február 5.

Szeretem, mert elég tartó és könnyű vele dolgozni, szép az eredmény. Két zöldes árnyalatom van, egy selymes-barackos és egy kékes szürkés. Ami mindegyiknél hiba és ezért levonok egy csillagot, hogy a gardróbomban, a neszeszeremben tartva (amit nem dobálok) mindegyik összetöredezett és már por állagú/állapotú lett. Ezt más terméknél még nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

lokodilaura

2013. január 26.

csodás kis szemhéjpúderek! mesés a színük, tartósak, szépek...számomra a tökéletes termék! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

emma0121

2013. január 7.

Gyönyörű színek. Csak a csillámoshoz tudok hozzászólni, mert abból van vagy 9. Nagyon jól pigmentált, alap nélkül is gyönyörűen kiadja a színeket, csak nagyon pereg, alappal és nélkül is. Az egész arcom tiszta csillám. Még akkor is zavaró ha kizárólag csak szilveszterre használom. Ebben az árban ha színekben nincs is akkor választék, de minőségben van sokkal jobb. Színek miatt 4 pont, mert azok tényleg csodásak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 7.

Kodi

2012. december 26.

Ebből van a legtöbb szemfestékem, mindig visszakanyarodom hozzájuk. Óriási színválasztéka van, gyönyörű natúr palettát lehet összeállítani például. De rengeteg színes van, a zöldek nagy kedvenceim még. Kell alá az artdecos szemhéjalapozó, de én mindenhez azt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 26.

babciika

2012. december 26.

Nemrég szereztem be belőle a 2. darabomat is, ami a csillogó szín után egy natúr enyhe barna színt takar! :) Én mindig szemhéjalapozóra teszem, kibírja az egész napos hajtást, nem kenődik, szépen a helyén marad! Amilyen kicsi a bors, olyan sokáig tart - annak ellenére, hogy porzik, pereg az tény, de nem zavar, mert azt is felszedem és eldolgozom:) Hihetetlenül széles a színválaszték, nekem nagyon tetszenek most a natúr színek, szerintem náluk vannak a legszebbek - mondom ezt azután, hogy körbebolyongtam az összes állványt. Mivel tényleg sokáig kitart, szerintem ár-érték arányban megfelelő, na meg a színek... ugye?:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

bennu

2012. december 18.

Próbáltam már egy pár színben, de mindegyik túl poros, össze-vissza pereg, és nem valami tartós, a pigmentáltsága sem az igazi. Bár szinte minden színben megvásárolható, az ár-érték arány egyáltalán nem megfelelő. A minőségéhez képest drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

fdorottya

2012. november 21.

Szerintem nagyon jó kis szemfesték! Egész nap fennmarad, nem csómosodik össze, nem üll meg sehol a festék! Nem valami sok festék van benne, de érdekes mód nagyon sokáig elég! Ezek után szerintem az árát is megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

Guttmann Natasa

2012. november 17.

Tartozik hozzá fekete Beauty Box is, amit akkor kaptam meg, mikor már nem tudtam hova pakolni az árnyalatokat. Emlékeim szerint négy pakkom volt, amiből bájos lendülettel összetörtem kettőt. (Nem az én hibám volt! Elromlott a zárja és nap végére porzásik zúztam a festéket a retikülömben-a tükörrel együtt.)
Az utolsó kettőből egyet leejtettem. A tükör tönkrement, a festéket meg átalakítottam krémes pirosítóvá pár csepp hidratálókrémmel kikeverve. Egy hátránya volt: hamar megromlasztották egymást. Most is igyekszem egymáshoz passzoló színeket dobozolni. Egy 296-os (mikrocsillámos mályva), 284-es (mikrocsillámos világos lila), és egy 06-os (mikrocsillámos ragyogó szürke) árnyalatot birtoklok. Alá dukál az Artdeco szemhéjalapozója, így estig is kitartó szemsminket készíthetek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

n.andi

2012. november 12.

Számomra ez a tökéletes szemhéjpúder, évek óta csak ezt használom. Kiválóan felvihető és eldolgozható, nem pereg és egész nap tart. Szivacsos applikátorral és ecsettel is szépen felvihető. A színválaszték is nagyon jó, ár-érték aránya szerintem korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 12.