Best of Beauty 2019

Artdeco

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 12.

Kiszerelés:   0,8 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

Prémium formulájának köszönhetően extra tartós, magas pigmenttartalmú, kívánság szerint variálható szemhéjpúderek, melyek újratölthető mágneses Beauty Boxban tárolhatóak.

Kiszerelés: 0,8 g

Ár: 500 , Eladó: Sylvia02
Állapot: Használt, Helyszín: Székesfehérvár, Budapest, fizetés: Fox post, személyes átvétel, banki utalással posta
Cserére keresem! Artdeco Szemhéjpúder
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: ljudith78
Állapot: Lásd a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve posta vagy Foxpost előreutalást követően
bea0926

2012. augusztus 3.

Imádom. Nagyon tetszik, hogy mágneses, így bármilyen palettát összeállíthatok. Tartós, egész nap fennmarad és nem ül meg a ráncokban. Jól pigmentált, könnyű vele dolgozni. Nagyon sokféle árnyalatban kapható, nehéz is a választás :) Müllerben szoktam venni Glamour napokon, így 20%-kal olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

edeseper

2012. július 31.

Nagyon szeretem, nekem simán az alapozóra kenve is nagyon tartós, nem pereg le, nem ül bele a ráncokba. Jól pigmentáltak és megfelelő ecsettel könnyű vele dolgozni.
Én amúgy 1400 Ft körül veszem az Ázsia Centerben (nyugati szárny), eredeti termék és occó is :):)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 31.

krisztinakoteles

2012. július 14.

Tizenéves koromban elég sok kört megtettem, hogy végre találjak egy jól pigmentált és jól fedő fekete szemhéjpúdert, így kötöttem ki az Artdeconál. Vettem egyet, nagyon imádtam, mert teljesítette az elvásáraimat, főleg az Artdeco szemhéjalapozóval, csak sajnos elhagytam valahol. Vettem még egyet, sajnos azt is elhagytam, utána valahogy elfeledkeztem a dologról... Ma már sokkal több sminktermékem van, palettában van feketém ugyan, de csillámos, lehet itt az ideje újra beszerezni az Artdecot :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

bara89

2012. július 5.

Nekem ez a legtartósabb szemhéjpúderem. Sajnos az ára nem valami megnyerő, de rengeteg, tényleg nagyon sok színben kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

szluca

2012. június 17.

Jó néhány színt vettem belőle, szinte minddel elégedett vagyok. Nálam beváltak, erős színük van, tartósak, könnyű őket felvinni, praktikus a csomagolásuk. Viszont sajnos könnyen töredeznek :(
Az egyik kedvenc színem az 527-es barna, ami tökéletes alapja lehet egy sötétebb és egy hétköznapi sminknek is. Teljesen matt, természetes árnyalat, erősen pigmentált.
A másik kedvencem a 96-os, aminek szintén barna az alapja, de lilás, mályvás fénye van, nagyon érdekes, gyönyörű. Ez is elég erős. Azért kicsit drágállom őket. Gondolkodtam az ötösön, de négyes lett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

Szütyő Beauty blog

2012. június 13.

Nagyon sok színem van már belőlük, szeretem őket, eddig nem volt semmilyen problémám Velük. A "fényesebb, csillámosabb" finish-el rendelkezők egy kicsit jobban poroznak, de tűrhető. Nagyon jól tapadnak, erősen pigmentáltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

Lillaberek

2012. június 13.

Érdekes, ennél is ugyanazt tapasztalom, mint a körömlakkoknál: azonos márkán belül egyes színek tartósak, mások tényleg gyorsan eltűnnek. Nekem volt már vagy 15 féle, és ebből 3 olyan, hogy az alapozó sem tartja meg. Ez talán a pigmentek különbözősége miatt lehet, nem tudom. A színek gyönyörűek, és még a rossz tapasztalat sem tud eltántorítani attól, hogy néha megvegyek egy újat. Négy csillagot szavazok neki, az egyenletlen minőség miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 13.

volhova

2012. június 6.

Gyönyörűek a színek, de már nem dőlök be...:( Szemhéjalapozóval, vagy anélkül, rólam seperc alatt eltűnik, lepereg, vagy meg sem látszik...Pedig olyan gyönyörűek az állványon...Csak a választék miatt nem 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 6.

brizsitke

2012. június 1.

Nagyon szep szinek, jol kenheto, pigmentalt..3 darabot tudhatok magamenak, de nem
hasznalom oket. Viszont baratnom imadja az oveit, jar a 4 pont, mert jók, de en sokkalok egy szinert annyit, és valszeg nem tud sokkal többet néhány olcsóbb típusnál. (Plane h nem hasznalom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 1.

Katie27

2012. május 13.

Szeretem, rengeteg színpigmentet tartalmaz, érdemes alá tenni vmit, hogy tartós legyen, a színei gyönyörűek, nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 13.