Artdeco

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 12.

Kiszerelés:   0,8 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

Prémium formulájának köszönhetően extra tartós, magas pigmenttartalmú, kívánság szerint variálható szemhéjpúderek, melyek újratölthető mágneses Beauty Boxban tárolhatóak.

Kiszerelés: 0,8 g

Ár: 600 , Eladó: Ismea
Állapot: Egyszer hasznalt, Helyszín: Bp, fizetés: Megegyezes szerint
Ár: 800 , Eladó: Vicus7
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: --, fizetés: --
bunny00

2012. március 5.

Sok fele szinem van belole. A kedvencem a 311-es fekete csillamos volt egy idoben. Nem rossz, de vannak olcsobbak is amik legalabb ilyen jok. Eleg sokaig eleg viszont egy ilyen kis utantolto. Tartot erdemes hozza beszerezni, mert nekem volt mar ami leesett, es dobhattam is ki. Jol ala kell alapozni a szemet, ha azt akarom, hogy tartos legyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 5.

Panda

2012. március 2.

Túl "száraz" az állaga- állandóan pereg az ecsetről- szép színeik vannak de ár-minőség arányban nem vagyok elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 2.

cingarela

2012. február 17.

Nagyon szép élénkzöld van belőle, szeretem!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 17.

Nagyon szép élénkzöld van belőle, szeretem!:)

zsuzsi.toth.1983

2012. február 17.

Elfogadható árú és jó minőségű, tartós szemhéjpúderek. Nekem 3 van egy kis palettában és szeretem őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 17.

svivko

2012. február 13.

Én két mikrocsillámosat szereztem be belőle (383-arany csill., 372-ezüst csill.) és imádom. Artdeco szemhéjalappal a mikrocsillámok gyönyörűen sorakoznak. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 13.

szterke

2012. január 20.

Szep szinek, es jo kis gyujtemenyt lehet belole osszerakni, nem kenyes ra a szemem, de 4-5 oranal tovabb nem tart sajnos. Osszerancosodnak a szemhejon a szinek szemhejalapozo nelkul.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 20.

Tamina

2012. január 5.

Nekem egy sminkes ajánlotta, aki sok más márkával is dolgozik, de azt mondta, ha jót akarok venni jó áron, ez az. Azóta sem bántam meg, van már 3 dobozkám, amiben cserélgethetem a színeket :) Az ne csodálkozzon, akinek összetörik, mert ezek utántöltők, és bár meg lehet venni önállóan, de sztem megéri befektetni a dobozba. Amit legrégebben vettem, van vagy 6-7 éves, már rég behozta az árát... Az egyik nagy kedvencem a 02-es grafitszürke árnyalat, szoktam világos színnel keverni, ha hétköznapi sminket akarok; buliba meg önmagában felviszem az egész szemhéjamra, nagyon szép füstös sminket lehet vele csinálni (vagy ha még erősebbet akarok, kis feketével keverem), Kb. 15 színem van, elégedett vagyok mindegyikkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 5.

KissNiki

2011. december 29.

02-es csillámos fekete szín van meg. Én ezt a színt inkább szürkének mondanám. A pigmentáltsága lehetne erősebb. Kb. 3 hónap és ötszöri használat után apró darabokra hullott, úgyhogy mostmár por szemhéjpúderem van! :-( A többi szín tetszik, amiket néztem a Müllerben, de nem biztos, hogy veszek többet, maximum, ha valamilyen nagy akciója lesz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 29.

ljudith78

2011. december 18.

Ha ár/érték arányt nézek, akkor bizony le kell rontanom az Artdeco szemhéjpúder átlagát, mert egy Sleek-hez vagy Coastal Scent-hez képest sehol nincs pigmentáltságban, árban bezzeg magasan veri mindkettőt (főleg a Sleek-et). Pont ennél a szemhéjpúdernél tudatosult bennem, hogy a márka bizony nem garancia a minőségre. De a szemhéjalapozóját még mindig nagyon szeretem, és nem cserélném le semmi másra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 18.

belle

2011. december 1.

Egész jónak mondhatóak, nagyon széles a színválaszték belőle. Praktikus, hogy a saját palettánkat hozhatjuk létre azokkal a színekkel amiket kedvelünk. Jól pigmentáltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 1.