Artdeco

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 12.

Kiszerelés:   0,8 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

Prémium formulájának köszönhetően extra tartós, magas pigmenttartalmú, kívánság szerint variálható szemhéjpúderek, melyek újratölthető mágneses Beauty Boxban tárolhatóak.

Kiszerelés: 0,8 g

Ár: 600 , Eladó: Ismea
Állapot: Egyszer hasznalt, Helyszín: Bp, fizetés: Megegyezes szerint
Ár: 800 , Eladó: Vicus7
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: --, fizetés: --
kiprobaltam.hu

2011. november 22.

Praktikus, könnyen tárolható / szállítható, szép színek, és nekem színpadi sminkként is bevált (Artdeco primerrel, más márkájú szemhéjárnyalóval és pigmentekkel kombinálva). A matt sötétbarna szerintem telitalálat, szemöldökre és mélyítővonalra is ezt használtam évekig. Az aranyszínű csillámos szintén bejött. Van olyan árnyalat, amire aztán mégis ritkábban nyúltam rá, és kevésbé "kezes", de összességében meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 22.

annapanni

2011. november 7.

Nekem is kb 10-12 alapszín van meg belőle, barátnőim is vettek már. Otthoni sminkelésre elég jó, még egy sem fogyott el teljesen. Egyedül a csillámos fekete ment tönkre, biztosan a rázkódástól összetört és darabokban esett ki a tokjából. Valószínűleg én is MAC-et vennék ha lenne rá rengeteg pénzem és sminkes lennék, így elég jó néha napján bővíteni a palettát ezekkel. A mágneses tok előnye, hogy a fémtolltartó tetejére kirakva látom az összes színt, amikor meg hurcolom magammal akkor belerakom.
Mondjuk még nem próbáltam a MAC-et...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 7.

Mondjuk még nem próbáltam a MAC-et...

kisvacok

2011. október 29.

Nekem semmi bajom sincs vele. Hétköznapi sminkeléshez tökéletes.Bulis sminkeléshez én biztos, hogy inkább MAC-et vennék, és még azt is rögzíteném bázissal, mert egy buliban elég könnyű leizzadni magadról a sminket.
Szerintem kifejezetten tartós a hétköznapokra önmagában is, bázissal lehet fokozni a tartósságát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 29.

anita

2011. október 27.

Érzékeny a szemem, sajnos a legtöbb drogériás márkát nem tudom használni, de az Artdeco termékek tökéletesek a számomra. A saját szemhéjalapozóját használom hozzájuk, kb 14 színt vásároltam (alap, erősebb és highligter színek, csillámos-matt-selyemfényű vegyesen) az elmúlt pár évben. A mennyisége elegendő, a pigmentáltság ha alapra használja az ember kitűnő -eddig maximum 12 órát teszteltem, bírta a kiképzést- , nagy többségben nem porzik, ill. csak a csillámok hullanak kicsit az ecsetről. Maga a púder nem kövesedik, nem romlik gyorsan. Párszor sikerült a palettámat leejtenem, 14-ből 1db-nak tört le egy kicsi az egyik sarkából, de az elenyésző mennyiség miatt teljesen menthető volt a helyzet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 27.

kodina

2011. október 26.

Én imádom. Amatőr sminkelésre szerintem tökéletes. Olyan csodálatos színei vannak... Nekem tartós minden alapozó nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 26.

Biocica

2011. október 14.

Én nagyon szeretem a csillogó fényt és azt, h egy kompakt tartóba össze tudom válogatni a színeket. Nem használtam szemhéjalapozó nélkül, így a tartosságáról csak annyit tudok mondani, h szemhéjalapozóval még este is tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 14.

Calo(z)

2011. szeptember 18.

Körülbelül 20 árnyalatot próbáltam ki az Art Deco szemhéjpúdereiből a világos highligter színektől a csillogó feketéig. Pár darab kivételével a közepes minőséget is épphogy elérték, sok szín nem megfelelően pigmentált, nem kellemes sminkelni vele, a világos színek alig építhetőek. Mindemelett jóócskán túlárazott. Egyetlen pozitívumként a mágneses potokat tudom megemlíteni, ami praktikus utazáskor, ha van hozzá való beuaty-boxunk. Kár érte, mert nagyon meggyőző a színskálájuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 18.

pitypango

2011. szeptember 16.

Három, ránézésre gyönyörű árnyalatot kaptam belőle, tényleg telitalálatnak tűnt még ujjal beletapicskolás után is. Bázis nélkül felkenve kissé kezdtem kételkedni, mert jó pár réteg felvitele után kezdett látszódni az az árnyalat, amiről a festék eleinte árulkodott. Kb fél óra elteltével pedig voilá! eltűnt, mint a kámfor...Részemről ez az élmény nem hagy teret a márka további szemhéjpúdereivel való kísérletezésnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 16.

guccigirl

2011. szeptember 6.

Sajnos le kell, hogy rontsam ennek a szemhéjpúdernek az átlagát. Azért vettem meg, mert rengeteg jót olvastam róla, szinte az egekig magasztalta mindenki, nekem viszont nem sokban különbözik egy abszolút alsó árkategóriás, drogériás terméktől. Egy nagyon szép, sötétkék, csillámos árnyalat jött velem haza, teljesen szerelmes voltam belé. Belenyúlva az állaga is tetszett. Az első bevetés alkalmával a barátnőm ott ült velem a fürdőszobában, és várta, hogy mikor készülök már el, ezért mindenféle alap nélkül egy kis pufiecsettel vittem fel. Öreg hiba volt, mert a buli végére, hajnalra (pár óra után, kora tavaszi, hűvös időben) TELJESEN lekopott. Vannak márkák, ahol ez talán elnézhető lenne , de ebben a kategóriában szerintem ez megengedhetetlen. Sokkal olcsóbban, sokkal jobb szemhéjpúdereket vettem már. Lehet, hogy a többi árnyalat működik, és én választottam rosszul, de miután kipróbáltam, nem értettem a magasztos szavakat, amiket erről a termékről zengenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 6.

Judiit

2011. szeptember 1.

Imádom őket :) Viszonylag olcsó egy-egy kis szemhéjpúderkocka. Ha veszel mellé egy mágneses tartót, akkor pirosítóval kiegészítve csinos kis palettát lehet összeállítani. A színek isteniek és nagyon klasszul pigmentáltak. Vannak csillámos, selyemfényű és matt púderek is. Ami nehéz, hogy melyiket válassza az ember lánya :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. szeptember 1.