Best of Beauty 2019

Artdeco

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 12.

Kiszerelés:   0,8 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

Prémium formulájának köszönhetően extra tartós, magas pigmenttartalmú, kívánság szerint variálható szemhéjpúderek, melyek újratölthető mágneses Beauty Boxban tárolhatóak.

Kiszerelés: 0,8 g

Ár: 500 , Eladó: Sylvia02
Állapot: Használt, Helyszín: Székesfehérvár, Budapest, fizetés: Fox post, személyes átvétel, banki utalással posta
Cserére keresem! Artdeco Szemhéjpúder
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: ljudith78
Állapot: Lásd a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve posta vagy Foxpost előreutalást követően
Alverya

2018. február 1.

Több árnyalatot is vettem, szépen pigmentáltak, tartósak, de nem valami könnyű eldolgozni őket, viszont ha rászánod az idődet, akkor nagyon szép sminket tudsz velük csinálni. Ár-érték arányban van jobb is, de a nagy választék, a tartósság és a személyre szabhatóság miatt jár az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

Zindi

2018. január 28.

a 130-as Pearly Chocolate Truffle árnyalat van meg, sötét, gyöngyház barnás vörös, a szemhéjam külső harmadára és picit köré használom.
Igazából úgy vettem hogy "hát, végülis jónak tűnik" de felkenve tényleg nagyon szép, pont az az árnyalat amit akartam és eddig 3 másik márkájú szín kombinálásával értem el. Jól pigmentált, 1-2x áthúzom rajta az ecsetet és elég egy szememre szóval egy darabig még nem fog elfogyni ahhoz képest hogy elég picike kiszerelés, szemhéjalappal estig is megmarad, kicsit kopik de még szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

asdf27

2017. december 29.

én a matt árnyalatokba szerettem bele. tényleg nagyon szépek, de nem igazán tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

bugeyes

2017. november 25.

Sajnos a szemhéjpúdereik (színek+kiszerelés, ár-érték arány) nem igazán nyerték el a tetszésemet. Ajándékba kaptam egy majdnem rozsdabarna árnyalatút, a számra már nem emlékszem, de nem volt meghatározó. Nekem olyan semmilyen, úgyhogy tovább is adtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

Tatinta

2017. november 13.

Nagyon szeretem őket, mégpedig azért, mert magamnak tudom összeválogatni a színpárokat.
Mióta ők vannak (illetve előtte a Malu Wilzet használtam, de ahhoz sajnos elapadt a beszerzési lehetőségem), csak ezt használom, ugyanis az a tapasztalatom, hogy az összeállított palettákból úgyis csak pár kedvencet használ az ember, így a többi szín felesleges pénzkidobás.
MAC és más sminkem sosem volt, biztosan jók azok is, viszont azon túl, hogy túlárazottnak tartom, az a mennyiség, amennyi egy festékkazettában van, túl sok olyan értelemben, hogy 1 MAC árából jó esetben 3-4 színt is tudok venni, és tudok variálni a színekkel.
Alá az artdeco szemféjfesték alapozóját használom, így estig fent marad, és nem mozdul el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Sisszy

2017. november 8.

A 93-as rózsaszín árnyalatot vettem meg. A szín maga csodás, viszont egyrészről porzik, másrészről csak 3 rétegben mutat szépen. :\ Ár-érték arányban szerintem nem túl jó, ráadásul a kiszerelése sem túl praktikus, ha nem a dobozban tároljuk (amit pluszban kell hozzá venni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

dorotheailly

2017. augusztus 30.

Személy szerint nem tartom túl jó ár/érték arányúnak, van ennél jobb drogériás szemhéjpúder, Nagyon porzik, semmi krémesség nincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Viki9727

2017. július 17.

2 szín van meg (572,554). Elsőre tetszett a szín, de később ért a csalódás. Alig pigmentáltak, 10 rétegben kell felvinni hogy halványan látszódjon. Iszonyatosan porzik és potyog. Drága és kicsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Ricky001

2017. július 13.

Fehér csillámos és matt árnyalatot használok, a napi sminkem elengedhetetlen része, volt már tartósabb szemfestékem is, de mivel jó áron vettem (Notino akció), így megérte. Napi használat mellett is három évig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

Redlips

2017. július 5.

Egy sötétbarna matt árnyalat volt meg, amit szemhéj árnyékolásra használtam. Sajnos, a felirat már lekopott róla, így nem tudom melyik árnyalat. Nagyon minőségi, tartós termék, jól pigmentált, nem porzik egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.