Artdeco

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 12.

Kiszerelés:   0,8 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

Prémium formulájának köszönhetően extra tartós, magas pigmenttartalmú, kívánság szerint variálható szemhéjpúderek, melyek újratölthető mágneses Beauty Boxban tárolhatóak.

Kiszerelés: 0,8 g

Ár: 1500 Ft , Eladó: brethalia
Állapot: háromszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta
Ár: 900 Ft/db , Eladó: jampiangel
Állapot: új, nem próbált, a középsőben van a képen látható véletlen belenyúlás, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja

jkrisztie2

2018. november 11.

A napokban jöttem rá, miközben joyozva álldogáltam a drogériás sminkállványok mellett, hogy nekem ez a kedvenc szemhéj púderem! Szerencsére nem is csábultam el, drogériás palettát nem vettem! Helyette ebből rendeltem még pár új színt, ezeket én magam válogatom össze palettába, köszönhetően a kis mágneses tartónak, és biztosan el is használom! Tartós, pigmentált, gyönyörű szép színek, nem porzik. Fényes, csillogó, nagyon csillogó, matt, mindenféle finish megtalálható a szortimentben. Vannak külön szemöldökre való csodálatos barna árnyalatok is, évekre elegendő! Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

ZsebMogyi

2018. október 21.

Rengeteg szín, folyamatosan bővülő választék. Az alapozó után felvive egész napra a helyén marad. Szépen összedolgozhatóak az árnyalatok, úti csomagba is tökéletes a dobozokba válogatva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 21.

zombieunicorn

2018. október 14.

Nagyon szeretem. A legtöbb szín jól pigmentált, jól fed. Az apró kiszerelés praktikus utazáshoz, otthoni használatra nem feltétlenül, és könnyen elkallódhatnak. Viszont így ízlés szerint lehet színeket válogatni. Tapasztalatom szerint a palettákban végül mindig marad 1-2-3 olyan szín, ami majdhogynem érintetlenül éli meg a szavatossági idő végét. :) Én nem tudok jól dolgozni a krémesebb állagú szemhéjfestékekkel, így örülök annak, hogy szárazabb típusú. Mindig használok szemhéj alapozót (Pupa Professional Eye Primer) és gyakran fixálom is a sminkem, szóval a tartóssággal nincs problémám. 20%-os akcióban nagyon jutányos áron hozzá lehet jutni, olyankor szoktam feltankolni. Évek óta használom, még egy darabig biztosan fogom őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

random

2018. augusztus 20.

Nekem a 135-ös árnyalat van meg, ez egy piros (talán a pan-ben enyhén korallos, de ez felvive nem látszik. És végre nem pirosítót használok a szememre :D ). Nahát, a neten azt írják ez egy "pearl" finish, amit nem értek, az enyém teljesen matt, a pan-ben is meg a bőrön is. Amúgy meg roppantul pigmentált, de szépen satírozható, és ha egy ici-picit porzik is, hullani nem hullik. Alappal nem gyűrődik (rejtett szemhéjam van, rajtam ez nagy szó), 8 órát bírja, de a nap legvégére kissé megfakul. Igazából nagyon szeretem, meg minden, de 2000 forintot nehezen adtam ki egy ilyen apró monóért. Emiatt nem hiszem hogy újravenném, ha nem lenne a valóban piros szemhéjfesték olyan ritka. Egyedül az ára miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

havana74

2018. augusztus 4.

Amikor kozmetikus tanuló voltam, a gyakorlati helyemen abban a két évben több márka szemhéjravaló termékeivel találkoztam. Meg azzal a jelenséggel, amikor egy szemhéj kikészítése során össze kell dolgozni a szìneket. Aztán amikor ezek pigmentáltságban, állagban nem kompatibilisek, akkor leláttam, hogy saját célra egyfélét kell gyűjteni.
Ez az Art Deco krémessége, színtelítettsége, folyamatosan bővülő választékra, a színeken belüli változatossága (matt, csillámló, irizáló) a legjobb választás azóta is.
A mágneses talpával persze mindig újabb Beauty Box vásárlására ösztönöz, de megéri az árát. Eddig egyet törtem el, nem a helyén tartottam. :-(
Apró tégelye évekre elegendő mennyiséget tartalmaz.
Van belőle kb. 50 színem és eddig 5-6 db gyakran használt fogyott el teljesen. A matt sötétbarnát mindennap használom a szemöldökömhöz 6 éve és még mindig van benne.
Csak dicsérni tudom. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Apró tégelye évekre elegendő mennyiséget tartalmaz.
Csak dicsérni tudom. :-)

Agnes09

2018. július 28.

Nagyon szeretem. Praktikus, táskában jól hordható mindennap és utazáshoz is. A boxban tudom cserélni a reggeli, esti, nyári, téli színeket. Külön kiemelendő h újratölthető a boxba és nem kell kidobni tartóját, mint más szemfestékeknek. Igazi luxus minőségi termék elérhető áron. Tartós smink egész nap. Nagyon jól pigmentált, szép színekben. Évekig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 28.

Anheszenamon

2018. július 4.

Egy ilyen Artdeco mono volt az első "drágább" szemhéjpúderem és imádtam. A számára nem emlékszem, egy barnás-taupe árnyalt volt apró csillámokkal. Nagyon sokat használtam, lehet, hogy meg is van még valahol. Szépen pigmentált, bár a csillámok hajlamosak a potyogásra, ezért érdemes sminkfixálóval nedvesített ecsettel belenyúlni, hogy ezt kiküszöböljük. Terveztem több árnyalat beszerzését is, aztán inkább paletták vásárlásába kezdtem és a monók mellőzve lettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Alverya

2018. február 1.

Több árnyalatot is vettem, szépen pigmentáltak, tartósak, de nem valami könnyű eldolgozni őket, viszont ha rászánod az idődet, akkor nagyon szép sminket tudsz velük csinálni. Ár-érték arányban van jobb is, de a nagy választék, a tartósság és a személyre szabhatóság miatt jár az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

asdf27

2017. december 29.

én a matt árnyalatokba szerettem bele. tényleg nagyon szépek, de nem igazán tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

bugeyes

2017. november 25.

Sajnos a szemhéjpúdereik (színek+kiszerelés, ár-érték arány) nem igazán nyerték el a tetszésemet. Ajándékba kaptam egy majdnem rozsdabarna árnyalatút, a számra már nem emlékszem, de nem volt meghatározó. Nekem olyan semmilyen, úgyhogy tovább is adtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.