Artdeco

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 12.

Kiszerelés:   0,8 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

Prémium formulájának köszönhetően extra tartós, magas pigmenttartalmú, kívánság szerint variálható szemhéjpúderek, melyek újratölthető mágneses Beauty Boxban tárolhatóak.

Kiszerelés: 0,8 g

Ár: 600 , Eladó: Ismea
Állapot: Egyszer hasznalt, Helyszín: Bp, fizetés: Megegyezes szerint
Ár: 800 , Eladó: Vicus7
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: --, fizetés: --
Viki9727

2017. július 17.

2 szín van meg (572,554). Elsőre tetszett a szín, de később ért a csalódás. Alig pigmentáltak, 10 rétegben kell felvinni hogy halványan látszódjon. Iszonyatosan porzik és potyog. Drága és kicsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Ricky001

2017. július 13.

Fehér csillámos és matt árnyalatot használok, a napi sminkem elengedhetetlen része, volt már tartósabb szemfestékem is, de mivel jó áron vettem (Notino akció), így megérte. Napi használat mellett is három évig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

Redlips

2017. július 5.

Egy sötétbarna matt árnyalat volt meg, amit szemhéj árnyékolásra használtam. Sajnos, a felirat már lekopott róla, így nem tudom melyik árnyalat. Nagyon minőségi, tartós termék, jól pigmentált, nem porzik egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. június 29.

Sok év használat után mindig ugyanoda jutok: úgy tűnik, hogy nekem nincs az EL szemhéjfestékei után annál jobban teljesítő minőség. Ha mégis lenne, megírom majd azt is,ígérem! Összehasonlítva: 10 óra elteltével nálam az EL még mindig ugyanott marad, ennyi idő után viszont, ha tükörbe nézek, már alig látok valamit a reggeli ARTDECO-ból.

... kap még egy pontot, korábban túl szigorú voltam vele is, úgy érzem. Kánikulában is viselve, egészen jól teljesített. Emellett az ARTDECO termékei nagyon igényesek, ami hangsúlyozandó, minden évben meglep minket olyan termékekkel, ami vásárlásra csábít. Emellett persze az ár-érték-arány is fontos, úgyhogy módosítok is, felfelé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 29.

Cathi

2017. június 14.

Nagyon drága, kicsi kiszerelés, alig pigmentalt szín. Nem volt érdemes megvenni. Az eurós boltban vett szemhejfestek fényévekkel jobban pigmentalt, mint ez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 14.

nikolett

2017. április 10.

Három nagyon szépen csillogó árnyalatom van, lilás-rózsaszínesek. Hármas dobozt is vettem hozzá. ArtDeco szemhéjalappal használom. Nem kenődik, pigmentált, jó minőségű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

ZoeAZs

2017. február 27.

Az a különleges csillámos vonal a kedvencem...annyira hihetetlenül egyedi...373, 383 és hasonlók. Visszafogott, sikkes, és extra nőies egyben. Tartós és tényleg nagyon sokáig elég attól függetlenül, hogy picike.

Érdemes megnézni kínai üzletekben, mert teljesen bontatlan termékekre lehet rábukkanni az ár töredékéért ;) Just FYI ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Nokedlee

2017. február 3.

Egy időben iszonyatosan rá voltam kattanva a piros színre, de ilyen szemhéjpúderem nem volt. Rengetet keresgéltem, de mindenhol inkább ilyen narancsos színeket találtam, és nem olyan igazi pirosat,amilyet kerestem.. Aztán kb 2 óra eszetlen rohangálás után találtam meg az igazit, a 466-os árnyalat "személyében". Imádom! Nagyon tartós, nem mászik el, gyönyörű élénk színe van, és nagyon gazdaságos is, hiába a pici méret.
Szerintem nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Szerintem nagyon megéri az árát.

Matzee

2017. február 2.

Nagyon szeretem, hatalmas szinvalasztek, jó kiszerelés, imádom hogy beauty boxban gyűjthető :) szerelem, bár kalandozom más márkák felé, de mindig elcsabulok új és új színekre :) jól pigmentalt, jó ecsettel nagyon jól eldolgozhato! Tartós, primerrel használva :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

natosimon

2017. január 28.

Imádom az artdeco-s szemhéjpúdereket!Nagyon tartósak és jól pigmentáltak.Eleinte azt gondoltam,hogy nem lesz elég ez a kis kiszerelés de aztán kellemesen csalódtam mivel elég sokáig bírta:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 28.