Artdeco

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 12.

Kiszerelés:   0,8 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

Prémium formulájának köszönhetően extra tartós, magas pigmenttartalmú, kívánság szerint variálható szemhéjpúderek, melyek újratölthető mágneses Beauty Boxban tárolhatóak.

Kiszerelés: 0,8 g

Ár: 600 , Eladó: Ismea
Állapot: Egyszer hasznalt, Helyszín: Bp, fizetés: Megegyezes szerint
Ár: 800 , Eladó: Vicus7
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: --, fizetés: --
MsKors

2017. január 22.

Nagyon jó minőségű és az ötlet, hogy beautyboxban gyűjthető... Világszám. "Szerezd meg hát mind!" :D
Nagyon tetszik, gyűjtögetem őket serényen, ahogy a keret engedi, nagyon szépek, mindig másikba szeretek bele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Adrienn83

2017. január 16.

Nagyon szeretem az Artdeco termékeit, így gondoltam kipróbálom a szemhéjpúdert a 3 in 1 eye primerrel együtt. Gyönyörű színei vannak, viszont nekem 3-4óra után már kissé "maszatolódik" a szemhéjamon. Úgy gondolom, hogy egy ilyen primerrel tovább kéne tartania. Azért még próbálkozom, hátha csak a felviteli technikámon kell javítani. 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

Recsu

2016. december 11.

Szerencsem volt,kaptam kulfoldrol 3 szint is. Gyonyoru színek,pigmentaltak,kicsit porzanak,de elnezem,hiszen bazissal es anelkul is tartanak. De a szemhéjam nem olajos,így lehet ellenkező esetben maskepp reagal. Számomra megfelelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

Renike0824

2016. december 9.

Nagyon jó minőségű termék. Eyeshadow Basel használom és gyönyörű sminket tudok vele készíteni. Erősen pigmentált.borsos az ára de abszolút megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

Kingus23

2016. december 6.

Szuper pigmentált színek nagy választék,egyedüli negatívum a borsos ára! :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Szuper pigmentált színek nagy választék,egyedüli negatívum a borsos ára! :/

lujzi

2016. november 24.

korábban már volt egy art decos próbálkozásom egy pirosítóval, az nem hagyott bennem mély nyomokat. most összeraktam magamnak egy négyes palettát - gyönyörű, szépen pigmentált, elég tartós színek. nagyon pozitívan csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

szakalydori

2016. szeptember 29.

Nagyon szeretem ezeket a kisebb szemhéjpúdereket. Egyenesen függő lettem tőlük. Az áruk sem vészesek. Jól pigmentáltak és tartósak is. Persze nem kell a legszuperebb dologra gondolni, de az átlagnál jóval jobb teljesítményt nyújt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Cannes

2016. augusztus 24.

Nagyon sokat vártam de nekem nem vált be nagyon átlagos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Nagyon sokat vártam de nekem nem vált be nagyon átlagos

Ciprus

2016. július 5.

Hát nem rossz de jelentősen többet vártam nem a legpigmentáltabbak

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 5.

Hát nem rossz de jelentősen többet vártam nem a legpigmentáltabbak

birdy70

2016. június 26.

Szép szín, de többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 26.

Szép szín, de többet vártam tőle.