Artdeco

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 12.

Kiszerelés:   0,8 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

Prémium formulájának köszönhetően extra tartós, magas pigmenttartalmú, kívánság szerint variálható szemhéjpúderek, melyek újratölthető mágneses Beauty Boxban tárolhatóak.

Kiszerelés: 0,8 g

Ár: 600 , Eladó: Ismea
Állapot: Egyszer hasznalt, Helyszín: Bp, fizetés: Megegyezes szerint
Ár: 800 , Eladó: Vicus7
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: --, fizetés: --
Nancika

2016. június 20.

Nagyon szeretem ezeket a kis szemhéjpúdereket, ráadásul ajándékba kaptam hozzájuk egy gyönyörű, stílusos kis tartót, úgyhogy amellett, hogy nagyszerű termék (tartós, szép színekkel, jól felvihető és eldolgozható, füstös szemek készítésére a legjobb), még nagyon stílusos is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

ayse

2016. június 14.

Nagyon szeretem ezeket a pici szemhejpudereket.kellokeppen pigmentaltak

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 14.

Nagyon szeretem ezeket a pici szemhejpudereket.kellokeppen pigmentaltak

missus

2016. június 14.

Régen nagy kedvencem volt, nagyon sok színben kapható, nagyon praktikus a csomagolása is, bármilyen paletta összeállítható vele, nem kell "felesleges" színeket megvenni, a színek pigmentáltsága jó, és a szemhéjalapozójával lerobbanthatatlan. Csak a Naked paletta elcsábított a gyönyörű bronzaival.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Ryana

2016. május 18.

Erősen pigmentált, sokáig fent marad. Kicsit drága, de sokáig kitart. Szeretem nagyon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

Londa

2016. április 22.

Szep es jo , bar sokkal pigmentaltabbra szamitottam. Vennek belole tobbet is , de ha belegondolok, hogy utolag a tartot is megkell venni... kicsit sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

souzanna

2016. április 20.

Mit mondhatnék, imádom. Főleg a matt, bézs színeket. Gyönyörűen fed, jó az állaga és garantáltan fenn marad a szemhéjon. Külön imádom, hogy én válogathatom össze a színeket és állíthatom össze a saját palettámat. A mágneses megoldás zseniális és szuper praktikus, imádom a tartóját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

tonic

2016. április 2.

Szép színekben kapható, nekem bevált, kedvencem egy csillámos sötétszürke,ami igazán esti vagy alkalmi megjelenéshez a legjobb.A mágneses tartó árát mindig sokallom,de hát ez van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 2.

sztinke

2016. március 16.

Én nem vagyok elájulva tőle. 2 árnyalatom van, Pixi box-ból. Magamnak nem választanék csillámos színeket, de attól még a minősége meggyőzhetett volna.
Sajnos a színek nem eléggé pigmentáltak, viszont tele vannak óriási csillámokkal, amik -bázis használata mellett is- borzasztóan porolnak, hullanak és 1-2 órán belül az egész arcot beborítják.
Nem kétlem, hogy itt is van minőségbeli különbség a színek között, de ezek után kedvem sincs kísérletezni velük. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 16.

bomberoo

2016. február 26.

Legjobb szemhélypúder. Tartós, a helyén marad egész nap, pigmentált és rengeteg gyönyörű színben kapható. Mindenki megtalálhatja a kedvencét :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

diaben

2016. február 9.

Szép színekben kapni, nagyon tartós /8 óra akár/. Egyik kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

Szép színekben kapni, nagyon tartós /8 óra akár/. Egyik kedvenc.