Best of Beauty 2019

Artdeco

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 12.

Kiszerelés:   0,8 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

Prémium formulájának köszönhetően extra tartós, magas pigmenttartalmú, kívánság szerint variálható szemhéjpúderek, melyek újratölthető mágneses Beauty Boxban tárolhatóak.

Kiszerelés: 0,8 g

Ár: 500 , Eladó: Sylvia02
Állapot: Használt, Helyszín: Székesfehérvár, Budapest, fizetés: Fox post, személyes átvétel, banki utalással posta
Cserére keresem! Artdeco Szemhéjpúder
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: ljudith78
Állapot: Lásd a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve posta vagy Foxpost előreutalást követően
pi

2015. október 9.

Nagyon szeretem ezeket a pici csodákat, eddig 3 van ,de mind a 3 szuper, jól pigmentált, tartós, szép sminket lehet vele készíteni, gyűjtögetem őket :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 9.

giudittak

2015. július 20.

Egy időben sok ilyen kis szemhéjfestéket vettem, volt amikor négy darabhoz ajándék négyes boxot adtak. Szépek a színek, jó minőségű a por, és tényleg praktikus, hogy saját maga állíthatja össze az ember a palettát, bár könnyen mellé is tud nyúlni az ember, ha mégsem egymással harmonizáló színeket, árnyalatokat válogat össze. Árban viszont nem túl nyerő, akkoriban 1.500 Ft volt darabja, biztosan felment azóta, és hát nem túl nagy a kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 20.

Pillamilla

2015. július 9.

Rengeteg árnyalatom van belőle, többségében halvány, pasztell színek, illetve barnás-zöldes árnyalatok. Nagyon egyszerű vele dolgozni, tipikusan az a szemhéjpúder, ami akár még ecsetet vagy alapot sem igényel. A kis mágneses tokot (nekem olyan van, amibe három fér csak) nem merem sehova sem vinni, könnyen törnek, és nekem amúgy is használhatatlan a poros tükör.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

Alocasia

2015. május 25.

Több világos, seszínű, fényes vagy gyöngyházas árnyalatom van meg belőle. Mindegyik teljesen ugyanúgy funkcionál. Fényesek, selymesek, puhák, könnyű a használatuk. gyönyörű a színük, drogériás márkáknál nem léteznek ilyen kifinomult színek és fények. Amióta ezek vannak, nem nagyon használom a többi szemfestékemet. DE: úgy bánok velük, mint a hímes tojással, nem viszem sehova és még így is a legtöbb betöredezett. Meg ha ecsettel használom, akkor azért kerül oda is egy minimális csillám, ahova nem szeretném, tehát porzik. Nedves applikátorral nem csinálja ezt. De amúgy mindenkinek szívből ajánlom ezt a nedves applikátoros trükköt, ami valamiért nem olyan közismert, pedig nagyon hasznos, például ha porzik a szemhéjfesték vagy ha nem eléggé pigmentált, rosszabb minőségű vagy csak ha fényesebb, szebb végeredményt akarunk elérni. Szerintem újra fogom venni, de csak mert nem vagyok teljesen százas, túl sok a hibája, de nincs jobb a fényes-világos szemfestékek megszállottjainak. Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert rajtam szinte minden az.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

kukutka

2015. április 28.

Ennyi pénzért egy kicsit többre számítottam azért. Bár gyönyörűek a színek, de sajnos néhány órányi viselés után "elpárolog" a szemhéjamról, estére közel sem olyan intenzív a színe még az egyik legsötétebb csokoládébarnának sem, mint reggel, amikor felvittem (alapnak csak a korrektor van a szemhéjamon). A csillámosak - számomra legalábbis - rettentő nehezen kezelhetőek, nagyon porzik, potyog (egy Douglas-os ecsettel, amit egyébként nagyon szeretek). A szemem alatt végzi a csillámpor fele, amit a szemhéjamra szántam, utána meg nehéz onnan leszedni. A mattakkal sokkal könnyebb bánni.
Lehet, hogy ArtDeco alappal jobban teljesítene, de azért az bosszantó, ha minden fenét be kell ahhoz szerezni, hogy kibírjon 8-10 órát, mert ezt a mutatványt önmagában nem tudja megoldani a termék.
Azért adok négy pontot, mert a színek valóban gyönyörűek és hatalmas a választék (végre mattokból is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

tamarella

2015. április 26.

Gyönyörű színekben vannak. Nekem kb 5-6 szín van, eleinte nagyon szerettem (talán az áruk miatt éreztem, hogy szeretnem KELL ;)) de nem vagyok teljesen megelégedve vele, mert pár óra után csíkozódnak, kicsit elmásznak a pislogástól. Másik hátrány, hogy szinte csak otthon lehet használni, mert amint magaddal viszed, szinte biztos, hogy összetörik, főleg, ha már nincs teli, bár ez lehet, hogy általános jellemzőjük a szemhéjpúdereknek. Egyébként nagyon szépen mutatnak, csak frissíteni kell gyakran a makeup-ut!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

fausztdori

2015. március 14.

17-est és 27-est használom jelenleg mint hétköznapi szemsmink és nagyon szeretem, este is fent van. Egy icipicit a szemredőben estére már összegyűlik, de nem zavaró. Van még egy szín, amelyet harmadikként vettem meg a hétköznapi szemsminkhez, de azt annyira eltaláltam, hogy a bőröm színe konkrétan és abszolút nem látszik :D
Előnye, hogy az ember összeválogathatja magának a palettáját, hátránya, hogy a termékek nagyon picik, könnyen elveszhetnek, ha nem vigyáz az ember.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

illesjulia

2015. március 11.

Költözködéskor fedeztem fel, hogy van egy rég elfeledett Trio Beauty Boxom, három gyönyörü színnel.
A színek szépek, tartósak, és, ami szerintem az egyik legfontosabb szempont, a helyükön maradnak. Akkora volt a lelkesedés, miután megtaláltam, hogy azóta vettem egy quattro boxot is, három szemhéjpúderrel, és egy pirosítóval :) Nálam mindegyik öt csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

emesebalazs

2015. március 10.

Nagyon szép, erősen pigmentált szemfestékek. Barna árnyalatokat vettem, és hozzá trio boxot. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 10.

purpuratulips

2015. február 7.

Nagyon jó, hogy én válogathatom össze a színeket, így személyre szabott palettám lehet. A 362, 97, 90 és 04-es árnyalatok vannak meg. Gyönyörű átmenetes szemhéjat lehet vele varázsolni. Tartósak és jól pigmentáltak. Szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.