Artdeco

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 12.

Kiszerelés:   0,8 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

Prémium formulájának köszönhetően extra tartós, magas pigmenttartalmú, kívánság szerint variálható szemhéjpúderek, melyek újratölthető mágneses Beauty Boxban tárolhatóak.

Kiszerelés: 0,8 g

Ár: 900 Ft/db , Eladó: jampiangel
Állapot: új, nem próbált, a középsőben van a képen látható véletlen belenyúlás, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja
Ár: 900 , Eladó: csengekormoczy
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp. személyesen, előre utalás után posta

sztinke

2016. március 16.

Én nem vagyok elájulva tőle. 2 árnyalatom van, Pixi box-ból. Magamnak nem választanék csillámos színeket, de attól még a minősége meggyőzhetett volna.
Sajnos a színek nem eléggé pigmentáltak, viszont tele vannak óriási csillámokkal, amik -bázis használata mellett is- borzasztóan porolnak, hullanak és 1-2 órán belül az egész arcot beborítják.
Nem kétlem, hogy itt is van minőségbeli különbség a színek között, de ezek után kedvem sincs kísérletezni velük. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 16.

bomberoo

2016. február 26.

Legjobb szemhélypúder. Tartós, a helyén marad egész nap, pigmentált és rengeteg gyönyörű színben kapható. Mindenki megtalálhatja a kedvencét :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

diaben

2016. február 9.

Szép színekben kapni, nagyon tartós /8 óra akár/. Egyik kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 9.

Szép színekben kapni, nagyon tartós /8 óra akár/. Egyik kedvenc.

Pucorka

2016. január 26.

Eddig csak 2 árnyalatot használtam, maximálisan elégedett vagyok velük. Alapozóval használom, így 8-10 órát fennmarad.

Már vettem több szín is. Tetszik a matt és csillámos árnyalat is. Sajnálom, hogy egy kicsit drága. Mire az ember összeválogat egy színskálát, addigra egy kisebb vagyont hagy a boltban. Először egy kétdarabos mágnespalettát vettem, de már az kevés. A tartó beszerzése meg tovább drágítja a gyűjteményt. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 26.

lolli83

2016. január 22.

Nagyon sokat vettem belőle. Könnyen lehet vele árnyékolni, nagyon tartós és szép színei vannak. Ami nekem még lényeges volt, hogy egyiknek sem zsírosodott le a felszíne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

rockroka

2015. november 10.

Kettőt vettem még glamour napok alkalmával (matt). Nekem abszolút pozitív a tapasztalatom intenzitást és tartósságot illetően is. Szerintem nagyon befolyásolja a szemhéjpúder tartósságát, hogy mivel alapozik az ember, ezért lehet, hogy azok akiknek negatív tapasztalatuk volt, nem használtak alapozót vagy rossz minőségűt. Én Urban Decay szemhéjalapozót használok, és egész nap bírja vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

pi

2015. október 9.

Nagyon szeretem ezeket a pici csodákat, eddig 3 van ,de mind a 3 szuper, jól pigmentált, tartós, szép sminket lehet vele készíteni, gyűjtögetem őket :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 9.

giudittak

2015. július 20.

Egy időben sok ilyen kis szemhéjfestéket vettem, volt amikor négy darabhoz ajándék négyes boxot adtak. Szépek a színek, jó minőségű a por, és tényleg praktikus, hogy saját maga állíthatja össze az ember a palettát, bár könnyen mellé is tud nyúlni az ember, ha mégsem egymással harmonizáló színeket, árnyalatokat válogat össze. Árban viszont nem túl nyerő, akkoriban 1.500 Ft volt darabja, biztosan felment azóta, és hát nem túl nagy a kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 20.

Pillamilla

2015. július 9.

Rengeteg árnyalatom van belőle, többségében halvány, pasztell színek, illetve barnás-zöldes árnyalatok. Nagyon egyszerű vele dolgozni, tipikusan az a szemhéjpúder, ami akár még ecsetet vagy alapot sem igényel. A kis mágneses tokot (nekem olyan van, amibe három fér csak) nem merem sehova sem vinni, könnyen törnek, és nekem amúgy is használhatatlan a poros tükör.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

Alocasia

2015. május 25.

Több világos, seszínű, fényes vagy gyöngyházas árnyalatom van meg belőle. Mindegyik teljesen ugyanúgy funkcionál. Fényesek, selymesek, puhák, könnyű a használatuk. gyönyörű a színük, drogériás márkáknál nem léteznek ilyen kifinomult színek és fények. Amióta ezek vannak, nem nagyon használom a többi szemfestékemet. DE: úgy bánok velük, mint a hímes tojással, nem viszem sehova és még így is a legtöbb betöredezett. Meg ha ecsettel használom, akkor azért kerül oda is egy minimális csillám, ahova nem szeretném, tehát porzik. Nedves applikátorral nem csinálja ezt. De amúgy mindenkinek szívből ajánlom ezt a nedves applikátoros trükköt, ami valamiért nem olyan közismert, pedig nagyon hasznos, például ha porzik a szemhéjfesték vagy ha nem eléggé pigmentált, rosszabb minőségű vagy csak ha fényesebb, szebb végeredményt akarunk elérni. Szerintem újra fogom venni, de csak mert nem vagyok teljesen százas, túl sok a hibája, de nincs jobb a fényes-világos szemfestékek megszállottjainak. Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert rajtam szinte minden az.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.