Artdeco

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 12.

Kiszerelés:   0,8 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

Prémium formulájának köszönhetően extra tartós, magas pigmenttartalmú, kívánság szerint variálható szemhéjpúderek, melyek újratölthető mágneses Beauty Boxban tárolhatóak.

Kiszerelés: 0,8 g

Ár: 600 , Eladó: Ismea
Állapot: Egyszer hasznalt, Helyszín: Bp, fizetés: Megegyezes szerint
Ár: 800 , Eladó: Vicus7
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: --, fizetés: --
illesjulia

2015. március 11.

Költözködéskor fedeztem fel, hogy van egy rég elfeledett Trio Beauty Boxom, három gyönyörü színnel.
A színek szépek, tartósak, és, ami szerintem az egyik legfontosabb szempont, a helyükön maradnak. Akkora volt a lelkesedés, miután megtaláltam, hogy azóta vettem egy quattro boxot is, három szemhéjpúderrel, és egy pirosítóval :) Nálam mindegyik öt csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

emesebalazs

2015. március 10.

Nagyon szép, erősen pigmentált szemfestékek. Barna árnyalatokat vettem, és hozzá trio boxot. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 10.

purpuratulips

2015. február 7.

Nagyon jó, hogy én válogathatom össze a színeket, így személyre szabott palettám lehet. A 362, 97, 90 és 04-es árnyalatok vannak meg. Gyönyörű átmenetes szemhéjat lehet vele varázsolni. Tartósak és jól pigmentáltak. Szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Veronikakrisztina

2015. január 1.

Párom nagymamájától kaptam ajándékba még tavaly. Egy halvány rózsaszínt árnyalatot választott. Szingliként nem szerettem, a pici dobozkáját többször leejtettem, vagy eltűnt a sminkes dobozomban. Most, hogy selejteztem, megtaláltam és gondoltam veszek neki egy 4-es boxot és még 3 barátot. Most jó helye van. A minősége mindegyik színnek kiváló. Jó ötletnek találom, hogy magam válogathatom össze a színeket. A palettákban mindig van pár szín, amit sosem fogok használni, ennél a márkánál ezt kiküszöbölték.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

linkee

2014. december 29.

Évek óta használom, számtalan árnyalatát. Tartósak, és főleg ahol a minőség szembetűnő, azok a világos árnyalatai. Egy sötét színre satírozva is markánsak maradnak és nem "halnak el". Ez sajnos az olcsó drogériás márkákról nem mondható el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

despoina

2014. december 28.

Egy csillogos arany árnyalatot vásárolta, első használattal kiesett a kezemből (siettem és kapkodtam ) és kettébe tört. Nem tetszik ez a sínes fedő megoldás. Alig lehet hozzájutni a festékhez és túl pici is az egész. Tartós visszont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

zsooofi

2014. december 3.

Nem sikerült barátságot kötni a színekkel, amiket vettem. Kézfejen, alkaron swatch-ként jól néznek ki, de szemre felvíve még rétegezve is gyengusok nagyon. Lehet már a túl jóhoz vagyok szokva a Sleek festékek által, de azért 2000 Ft-ot elkérni egy darab mini gyengén pigmentált festékért szerintem rablás. Jó hír, hogy nem mindegyik árnyalat ilyen rossz pigmentáltságú, mert van a 40-es zöld szín, az egy fokkal jobb. De amiket én próbáltam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

martinique_21

2014. december 1.

Nagyon szép színpaletta, nekem a tartósságára sem volt panaszom. Lehet vele művészkedni, vagy csak egy szimpla kis hangulatot lehelni a szemhéjakra, pl. télen ezüstös árnyalattal, ujjbeggyel felapplikálva.. like!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 1.

Wey1122

2014. november 6.

Nagyon szép színek ,jól variálhatók.Némelyik csillámos potyog sajnos. Szemhélypúder alapozójával használva este is olyan szép ,mint amikor reggel felkentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 6.

kesztviki

2014. október 8.

Nagyon örültem neki amikor kaptam egyet ajándékba, mert már régen ki akartam próbálni, hogy mit is tud tekintve az árát. Az első használat után gyorsan fel is értékelődtek a jól bevált, régóta használt olcsó szemhéjpúdereim. Nálam ez a szemhéjpúder konkrétan eltűnt kb. az 5.-6. órában, valamennyi a ráncokban ült meg a többi "elpárolgott", pedig alapozóval használtam és több rétegben raktam fel. A színétől sem voltam elájulva, egy sima essence púdertől sokkal többet kapok negyed ennyi áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.