Artdeco

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 12.

Kiszerelés:   0,8 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

Prémium formulájának köszönhetően extra tartós, magas pigmenttartalmú, kívánság szerint variálható szemhéjpúderek, melyek újratölthető mágneses Beauty Boxban tárolhatóak.

Kiszerelés: 0,8 g

Ár: 1500 Ft , Eladó: brethalia
Állapot: háromszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta
Ár: 900 Ft/db , Eladó: jampiangel
Állapot: új, nem próbált, a középsőben van a képen látható véletlen belenyúlás, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja

martinique_21

2014. december 1.

Nagyon szép színpaletta, nekem a tartósságára sem volt panaszom. Lehet vele művészkedni, vagy csak egy szimpla kis hangulatot lehelni a szemhéjakra, pl. télen ezüstös árnyalattal, ujjbeggyel felapplikálva.. like!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 1.

Wey1122

2014. november 6.

Nagyon szép színek ,jól variálhatók.Némelyik csillámos potyog sajnos. Szemhélypúder alapozójával használva este is olyan szép ,mint amikor reggel felkentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 6.

kesztviki

2014. október 8.

Nagyon örültem neki amikor kaptam egyet ajándékba, mert már régen ki akartam próbálni, hogy mit is tud tekintve az árát. Az első használat után gyorsan fel is értékelődtek a jól bevált, régóta használt olcsó szemhéjpúdereim. Nálam ez a szemhéjpúder konkrétan eltűnt kb. az 5.-6. órában, valamennyi a ráncokban ült meg a többi "elpárolgott", pedig alapozóval használtam és több rétegben raktam fel. A színétől sem voltam elájulva, egy sima essence púdertől sokkal többet kapok negyed ennyi áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 8.

Villango

2014. augusztus 30.

Nagyon nagy reményeket fűzve vettem megy egy színt.
Alapra kentem fel, nem volt sem eléggé pigmentált, sem elég intenzív a szín, ráadásul az ecsettel való felkenés után nemsokkal a szemem alatt kötött ki egy jó része...de miért?!?! :(
Aki tud tanácsot adni hogyan kéne használnom, azt megköszönném és feljebb pontoznám ha működne.
A Bourjois festékeim sosem csinálnak ilyet és sokkal pigmentáltabbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Nagyon nagy reményeket fűzve vettem megy egy színt.
A Bourjois festékeim sosem csinálnak ilyet és sokkal pigmentáltabbak is.

eandi

2014. július 11.

Nagyon pigmentáltak, gyönyörű színek. Nekem a csillogó szemhéjpúderek vmiért sajnos nagyon potyognak. Több árnyalat van meg a simák nekem jobban beváltak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 11.

samuhenrietta

2014. július 5.

Nagyon szeretem az Artdeco-t, van egy jó pár szemhéjpúderem. Jól lehet vele dolgozni, jók a színek, nem pereg le, bírja sokáig, nem ül bele a szemhéj barázdáiba. Nagyon sokáig jó egy, pedig kicsi. Jól fognak a színek, nem kell sokat feltenni hogy látszódjon is valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

mrsgrob

2014. július 5.

Nagyon szeretem egy matt árnyalatukat, mert nehéz elég világos és megfelelően szürkés natúr árnyalatot kapni: 514, matt light grey beige
A duochrome sorozatukból a 218, soft brown mauve van meg, különleges valóban ez a kettős hatás. Kissé talán fényesebb mint azt vártam.
Mindkettő szépen felépíthető egészen halványtól a teljes színerősségig és nagyon passzolnak egymáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 5.

Aquariusgirl

2014. június 14.

Én leragadtam Atrdeco-éknál kb 15 éve. A színválaszték elképesztő, a minőségével is elégedett vagyok (de elismerem, h némelyik szín nagyon potyog és a natúr, halvány színek alap nélkül szinte láthatatlanok,), a palettán mindig megtalálom azt a színt, amire vágyom. A mágneses Beauty Box-ban mindig csak az épp szükséges színeket viszem magammal. Időnként próbálgatok más márkákat is, de valahogy mindig visszakanyarodok hozzájuk :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 14.

Melda

2014. június 14.

Az Artdeco-tól vettem jópár éve az első komolyabb kategóriás szemhéjpúdereimet. Ami a márka előnye, az a nagy színválaszték, és a Beauty Box-szisztéma, amibe mindenki maga válogathatja össze a kívánt színárnyalatokat. A szemhéjpúderek tartóssága azonban hagy maga után kívánnivalót, árnyalatonként változó, általában a világosabb színek nem annyira tartósak, hamar lekopnak, begyűrődnek, és alap nélkül szinte láthatatlanok. Számomra a prémium kategória túlzás, inkább középkategóriásnak mondanám, ráadásul azóta megjelentek olyan drogériás szemhéjpúderek is - pl. Catrice -, amik jóval kedvezőbb áruk ellenére is felveszik a versenyt az Artdeco-sokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 14.

Babika20

2014. május 30.

Több árnyalatom is van, és imádom mindegyiket! Évekkel ezelőtt kaptam őket, de ugyan olyan jók. Gyönyörű a színük, a csillogósokat használom főleg. Nagyon tartós , az este végén is szépen fent van ( úgy, hogy én szemhéjalap nélkül használom). A választék valóban hatalmas, a bőség zavara.. 5 csillag!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.