Artdeco

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 12.

Kiszerelés:   0,8 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

Prémium formulájának köszönhetően extra tartós, magas pigmenttartalmú, kívánság szerint variálható szemhéjpúderek, melyek újratölthető mágneses Beauty Boxban tárolhatóak.

Kiszerelés: 0,8 g

Ár: 500 , Eladó: Sylvia02
Állapot: Használt, Helyszín: Székesfehérvár, Budapest, fizetés: Fox post, személyes átvétel, banki utalással posta
Cserére keresem! Artdeco Szemhéjpúder
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: ljudith78
Állapot: Lásd a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve posta vagy Foxpost előreutalást követően
mrsgrob

2014. július 5.

Nagyon szeretem egy matt árnyalatukat, mert nehéz elég világos és megfelelően szürkés natúr árnyalatot kapni: 514, matt light grey beige
A duochrome sorozatukból a 218, soft brown mauve van meg, különleges valóban ez a kettős hatás. Kissé talán fényesebb mint azt vártam.
Mindkettő szépen felépíthető egészen halványtól a teljes színerősségig és nagyon passzolnak egymáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 5.

Aquariusgirl

2014. június 14.

Én leragadtam Atrdeco-éknál kb 15 éve. A színválaszték elképesztő, a minőségével is elégedett vagyok (de elismerem, h némelyik szín nagyon potyog és a natúr, halvány színek alap nélkül szinte láthatatlanok,), a palettán mindig megtalálom azt a színt, amire vágyom. A mágneses Beauty Box-ban mindig csak az épp szükséges színeket viszem magammal. Időnként próbálgatok más márkákat is, de valahogy mindig visszakanyarodok hozzájuk :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 14.

Melda

2014. június 14.

Az Artdeco-tól vettem jópár éve az első komolyabb kategóriás szemhéjpúdereimet. Ami a márka előnye, az a nagy színválaszték, és a Beauty Box-szisztéma, amibe mindenki maga válogathatja össze a kívánt színárnyalatokat. A szemhéjpúderek tartóssága azonban hagy maga után kívánnivalót, árnyalatonként változó, általában a világosabb színek nem annyira tartósak, hamar lekopnak, begyűrődnek, és alap nélkül szinte láthatatlanok. Számomra a prémium kategória túlzás, inkább középkategóriásnak mondanám, ráadásul azóta megjelentek olyan drogériás szemhéjpúderek is - pl. Catrice -, amik jóval kedvezőbb áruk ellenére is felveszik a versenyt az Artdeco-sokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 14.

Babika20

2014. május 30.

Több árnyalatom is van, és imádom mindegyiket! Évekkel ezelőtt kaptam őket, de ugyan olyan jók. Gyönyörű a színük, a csillogósokat használom főleg. Nagyon tartós , az este végén is szépen fent van ( úgy, hogy én szemhéjalap nélkül használom). A választék valóban hatalmas, a bőség zavara.. 5 csillag!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

senskin

2014. április 20.

Lányok, ha elindultok Artdeco felfedező túrára ne felejtsetek el vinni kaját magatokkal, mert órákat is képesek lesztek válogatni a szemhéjpúderek között! Annyi árnyalat van belőle és csodálatos színek, hogy csak ámulni fogtok! Mindent szeretnétek majd megvenni, de nehéz lesz szerintem választani közülük! :) Nekem a 253, a 263, a 272 és a 273 színek vannak meg: zöld, türkiz, metál sötétkék és lila. Egyelőre. Még lenne kedvem válogatni közülük, mert nagyon jó választásnak tartom ezeket a kis aranyos kiszereléseket!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 20.

Judiit

2014. február 21.

UD:
Áh.... totál belezúgtam a csillámos sminkekbe. Erre nem szembejön velem leárazva a D-ben pár csillámos árnyalat . Persze, hogy vennem kellett egyet, egy gyönyörű szép csillámos kékes-lila árnyalatot. Meseszép . Véleményem változatlanul 5 csillag, mert rajtam nagyon ragaszkodóak ezek a szemhéjfestékek. Harácsolom is rendesen , ha leárazáson kapom őket.

Ismét csak dicsérni tudom. Beszereztem egy 80-as kékből barnába irizáló árnyalatot. Valami isteni füstös sminket lehet vele készíteni. Alappal használom és nincs is vele semmi gond egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 21.

UD:

2014. február 13.

Jó néhány árnyalatom van még évekkel ezelőttről, amikor még hajlamosabb voltam könnyelműen venni a drágább sminkeket is (mert azért valljuk be, ez nem egy olcsó termék, egy színért ennyi pénzt kiadni, ráadásul mérete is elég kicsi). Igazából két szín van amit sokat használtam, szetettem őket, de véleményem szerint annyira nem kiemelkedő a minősége, hogy indokolja ezt az árat érte. Tartóssága csak alappal igazán jó, úgy meg rajtam szinte bármilyen szemfesték tartós, pigmentáltsága színtől és finishtől függő, több szín is meglehetősen porzik. Összességében közepest tudok adni neki, mert nem nyújt többet egy átlag drogériás, jóval olcsóbb terméknél. Ennél a terméknél igaz, hogy a márkanevet fizeti meg az ember, jó borsosan. Ha azt vesszük egy szín drágábbra jön ki mint mondjuk a jóval minőségibb Urban Decay Naked palettákban... Ma már nem vennék belőle, esetleg ha valami rendkívül gyönyörűséges, egyedülálló szín jelenne meg amilyet nem találok meg más, általam preferált márka kínálatában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 13.

Mandel

2014. február 12.

3 színem van, nem vettem hozzá tokot, mert drágának találom, viszont találtam otthon egy fém tolltartót, amiben most néhány szemceruzát és az Artdeco szemhéjpúdereket tartom, mágneses, így nem mozognak benne :P. A szemhéjpúderek színe, pigmentáltsága tetszik, kicsit porzik és nagyon drága, emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 12.

Szuszi

2014. február 7.

Egy korallos és többféle zöld és nude árnyalat van a birtokomban.Igazán pici a csomagolás, de nekem alig fogynak :) szinte mindent inkább ecsettel szeretek felvinni, de se a Mac, se a Bobbi brown ecseteimet nem szerette,de még az artdecosat sem, viszont a kis szivacsos applikátorral könnyen fel tudom vinni. A szineket imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

zsofia93

2014. február 5.

Még a neten rendeltem és ott úgy írták, hogy 8 g, amikor megkaptam igencsak lestem hogy 0,8 g-os kiszerelést kaptam, viszont megkegyelmeztem mivel nagyon szép, tartós kis szemhéjpúder és sokáig elég! :) nekem a sötétbarna csillámos van meg, de nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 5.