Artdeco

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 12.

Kiszerelés:   0,8 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

Prémium formulájának köszönhetően extra tartós, magas pigmenttartalmú, kívánság szerint variálható szemhéjpúderek, melyek újratölthető mágneses Beauty Boxban tárolhatóak.

Kiszerelés: 0,8 g

Ár: 1500 Ft , Eladó: brethalia
Állapot: háromszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta
Ár: 900 Ft/db , Eladó: jampiangel
Állapot: új, nem próbált, a középsőben van a képen látható véletlen belenyúlás, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja

senskin

2014. április 20.

Lányok, ha elindultok Artdeco felfedező túrára ne felejtsetek el vinni kaját magatokkal, mert órákat is képesek lesztek válogatni a szemhéjpúderek között! Annyi árnyalat van belőle és csodálatos színek, hogy csak ámulni fogtok! Mindent szeretnétek majd megvenni, de nehéz lesz szerintem választani közülük! :) Nekem a 253, a 263, a 272 és a 273 színek vannak meg: zöld, türkiz, metál sötétkék és lila. Egyelőre. Még lenne kedvem válogatni közülük, mert nagyon jó választásnak tartom ezeket a kis aranyos kiszereléseket!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 20.

Judiit

2014. február 21.

UD:
Áh.... totál belezúgtam a csillámos sminkekbe. Erre nem szembejön velem leárazva a D-ben pár csillámos árnyalat . Persze, hogy vennem kellett egyet, egy gyönyörű szép csillámos kékes-lila árnyalatot. Meseszép . Véleményem változatlanul 5 csillag, mert rajtam nagyon ragaszkodóak ezek a szemhéjfestékek. Harácsolom is rendesen , ha leárazáson kapom őket.

Ismét csak dicsérni tudom. Beszereztem egy 80-as kékből barnába irizáló árnyalatot. Valami isteni füstös sminket lehet vele készíteni. Alappal használom és nincs is vele semmi gond egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 21.

UD:

2014. február 13.

Jó néhány árnyalatom van még évekkel ezelőttről, amikor még hajlamosabb voltam könnyelműen venni a drágább sminkeket is (mert azért valljuk be, ez nem egy olcsó termék, egy színért ennyi pénzt kiadni, ráadásul mérete is elég kicsi). Igazából két szín van amit sokat használtam, szetettem őket, de véleményem szerint annyira nem kiemelkedő a minősége, hogy indokolja ezt az árat érte. Tartóssága csak alappal igazán jó, úgy meg rajtam szinte bármilyen szemfesték tartós, pigmentáltsága színtől és finishtől függő, több szín is meglehetősen porzik. Összességében közepest tudok adni neki, mert nem nyújt többet egy átlag drogériás, jóval olcsóbb terméknél. Ennél a terméknél igaz, hogy a márkanevet fizeti meg az ember, jó borsosan. Ha azt vesszük egy szín drágábbra jön ki mint mondjuk a jóval minőségibb Urban Decay Naked palettákban... Ma már nem vennék belőle, esetleg ha valami rendkívül gyönyörűséges, egyedülálló szín jelenne meg amilyet nem találok meg más, általam preferált márka kínálatában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 13.

Mandel

2014. február 12.

3 színem van, nem vettem hozzá tokot, mert drágának találom, viszont találtam otthon egy fém tolltartót, amiben most néhány szemceruzát és az Artdeco szemhéjpúdereket tartom, mágneses, így nem mozognak benne :P. A szemhéjpúderek színe, pigmentáltsága tetszik, kicsit porzik és nagyon drága, emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 12.

Szuszi

2014. február 7.

Egy korallos és többféle zöld és nude árnyalat van a birtokomban.Igazán pici a csomagolás, de nekem alig fogynak :) szinte mindent inkább ecsettel szeretek felvinni, de se a Mac, se a Bobbi brown ecseteimet nem szerette,de még az artdecosat sem, viszont a kis szivacsos applikátorral könnyen fel tudom vinni. A szineket imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

zsofia93

2014. február 5.

Még a neten rendeltem és ott úgy írták, hogy 8 g, amikor megkaptam igencsak lestem hogy 0,8 g-os kiszerelést kaptam, viszont megkegyelmeztem mivel nagyon szép, tartós kis szemhéjpúder és sokáig elég! :) nekem a sötétbarna csillámos van meg, de nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 5.

Csicsii

2014. február 4.

Nekem a 311-es (fekete ezüst csillámokkal) van meg belőle, valami eszméletlen szép, bulizni mindig ezt használom, nagyon pigmentált, gyönyörű szín. Igaz nem vagyok enagy szemhéjpúder használó, de ha fogok venni, tuti ilyet veszek megint.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Gogo89

2014. január 11.

Egy brutálisan erős matt piros szemhéjpúdert vettem a professional matt kollekcióból. Hihetetlen színe van nagyon erős és tartós nem csíkoz alatta az artdeco szemhéjalapot használom. Akkor ez volt az utolsó darab a müllerben ebből és azóta se láttam többet illetve nem tudom milyen színek lehettek még a kollekcióban de szívesen vettem volna ehhez hasonló színeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

MissNickole

2013. december 28.

Tökéletes, nagyon szeretem...
Én használom alá az Art Deco szemhéjalapozót, hát azzal 2 napig is kitart, ha este nem mosom le:)
Nem kell ennél jobb, minden szín nagyon szép és szerencsére rengeteg árnyalat kapható. Amit külön nagyon szeretek benne, hogy egy tartóba magam választhatom össze, hogy melyik 3-4 színt szeretném egymással használni, nem pedig a gyártó mondja meg, hogy rak össze nekem 4 színt, amiből 2 használhatatlan...
Sok gyártónál ezt nem szerettem, hiába volt jó minőségű a szemhéjpúder kénytelen voltam megvenni egy dobozban egy szín miatt 3 másikat is....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

Tökéletes, nagyon szeretem...

OAdrienn

2013. december 24.

Erősen pigmentált, tartós festékek, amik egy icipicit poroznak. Vettem egy tokot is hozzájuk, ami nagyon praktikus. Enélkül kizárt, hogy kedvem lenne elővenni ezeket az amúgy picike szemhéjpúdereket, de így palettában sokkal egyszerűbb kezelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.