Artdeco

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 12.

Kiszerelés:   0,8 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

Prémium formulájának köszönhetően extra tartós, magas pigmenttartalmú, kívánság szerint variálható szemhéjpúderek, melyek újratölthető mágneses Beauty Boxban tárolhatóak.

Kiszerelés: 0,8 g

Ár: 500 , Eladó: Sylvia02
Állapot: Használt, Helyszín: Székesfehérvár, Budapest, fizetés: Fox post, személyes átvétel, banki utalással posta
Cserére keresem! Artdeco Szemhéjpúder
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: ljudith78
Állapot: Lásd a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve posta vagy Foxpost előreutalást követően
Csicsii

2014. február 4.

Nekem a 311-es (fekete ezüst csillámokkal) van meg belőle, valami eszméletlen szép, bulizni mindig ezt használom, nagyon pigmentált, gyönyörű szín. Igaz nem vagyok enagy szemhéjpúder használó, de ha fogok venni, tuti ilyet veszek megint.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Gogo89

2014. január 11.

Egy brutálisan erős matt piros szemhéjpúdert vettem a professional matt kollekcióból. Hihetetlen színe van nagyon erős és tartós nem csíkoz alatta az artdeco szemhéjalapot használom. Akkor ez volt az utolsó darab a müllerben ebből és azóta se láttam többet illetve nem tudom milyen színek lehettek még a kollekcióban de szívesen vettem volna ehhez hasonló színeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

MissNickole

2013. december 28.

Tökéletes, nagyon szeretem...
Én használom alá az Art Deco szemhéjalapozót, hát azzal 2 napig is kitart, ha este nem mosom le:)
Nem kell ennél jobb, minden szín nagyon szép és szerencsére rengeteg árnyalat kapható. Amit külön nagyon szeretek benne, hogy egy tartóba magam választhatom össze, hogy melyik 3-4 színt szeretném egymással használni, nem pedig a gyártó mondja meg, hogy rak össze nekem 4 színt, amiből 2 használhatatlan...
Sok gyártónál ezt nem szerettem, hiába volt jó minőségű a szemhéjpúder kénytelen voltam megvenni egy dobozban egy szín miatt 3 másikat is....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

Tökéletes, nagyon szeretem...

OAdrienn

2013. december 24.

Erősen pigmentált, tartós festékek, amik egy icipicit poroznak. Vettem egy tokot is hozzájuk, ami nagyon praktikus. Enélkül kizárt, hogy kedvem lenne elővenni ezeket az amúgy picike szemhéjpúdereket, de így palettában sokkal egyszerűbb kezelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

vds

2013. november 29.

két szín (817,827) van meg belőle és gyönyörű sminket tudok csinálni velük. annyi a problémám, hogy a világosabb porzik, de összességében elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 29.

dobolank

2013. november 8.

Szépek a színek, de csak a mattokat használom szívesen. A csillámosak leperegnek egyenesen az ember szemébe, porzanak, a fényesek meg nekem túl fényesek, és általában jobban tetszenek a dobozban mint rajtam.
megvettem viszont nagy mágneses tokot, impozáns darab, bár a mac utántöltők kiszorították belőle az artdecókat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 8.

kukkancs

2013. szeptember 21.

Akárcsak a Malu Wilz tesóját őt is imádom. Gyönyörű színek, tartós, nem porzik. Unii palettában szoktam tárolni őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

macskajaj

2013. június 29.

Én valahogy szemhéjfesték terén mindig csalódok, de már rájöttem, hogy kétség kívül az én szemhéjammal van a probléma. Már egy ideje le is tettem az ilyen jellegű sminkekről, amikor is a minap beruháztam egy Artdeco szemhéjalapozóra, és egy gyönyörű mélykék (272) ilyen kis Arcdecos szemhéjfestékre. Hát, komolyan mondom, majd bepisiltem a látványtól, olyan gyönyörű lett. Szárazon is szép, de nedvesen, uramatyám, szóval elképesztő. Na jó, gondoltam, ne igyunk előre a medve bőrére, még mindig kételkedtem, hogy egy óránál tovább bírja... Jelentem, tovább bírta, nyári 40 fokban, kilenc óráig, és akkor is én mostam le, de tökéletes volt, pont úgy nézett ki, ahogy felkentem. Tuti, hogy még beszerzek vagy tíz árnyalatot, mert sok gyönyörű van. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

_ca_

2013. május 31.

Nem tudom eldönteni, hogy az árnyalattól vagy a beszerzés idejétől függ-e, de a fényes-csillámos világosabb színek nálam nagyon csúnyán porzanak (ezeket körülbelül egyszerre vettem). A sötétebb és a matt árnyalatok viszont kötelességtudóan maradnak a helyükön a nap végéig, és nagyon szépen lehet velük dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 31.

vivoo

2013. május 12.

Nekem egy fekete csillámos, és egy fehér csillámos van belőle. Nagyon szeretem, mert gyönyörű sminkeket lehet vele készíteni. Kis mágneses tokot is kaptam hozzá, amelybe 4-et tudok rakni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.