Artdeco

Ár:   5690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ayer02, az összetevőket feltöltötte: Lauu, Módosítva: 2015. február 10.

Kiszerelés:   1,5 ml
Lelőhely:   Douglas, Müller

Extra tartós filces szemkontúrtus, mely 3 árnyalatban kapható, fekete, zöld és barna színben. A kiváló minőségű nylon hegy pontos, könnyed felvitelt és egyenletes színelosztást tesz lehetővé. Gyorsan szárad, nem kenődik el és illatanyag mentes.

Thirteen

2015. december 16.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, eredeti ára 5000 valamennyi, Joy kuponnal olcsóbb volt. Nagyon nagy csalódás volt. Én minden nap használok szemtust, és a 800 forintos miss sporty simán lepipálja ezt. Kenődik és maszatolódik, egyáltalán nem tartós. Próbáltam szemhéjpúderrel, szemhéjalapozóval, csak úgy simán, sehogyansejó. Felrakás után egy órával már fekete csík van a szemhéjam tetején tőle. Ennyi pénzért nagyon nem ezt vártam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

nyuszita

2015. október 27.

Nagyon szeretem, ilyen szuper szemkontúrtusom még sosem volt az életben. Én totál amatőr vagyok, plusz reggel nagyon gyorsan kell elkészülnöm, ezen kívül a 2,5 éves kisfiamhoz rohangálok percenként, aki nyaggat, hogy ezt meg azt adjam oda neki, és még így is nagyon szép - mármint magamhoz képest szép - vonalat tudok vele húzni. Nem irritál, tartós, de könnyen lemosható sminklemosóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

sminkdoboz

2015. szeptember 25.

Egyszer vásároltam ilyet, jól teljesített. Sokáig tudtam használni, nem fogyott ki néhány hónap alatt. Hamar száradt, anélkül lehetett vastagítani a vonalat, hogy csíkozódott volna a festék. Az utóbbi időben ismét megszerettem a filces tusokat, így lehet, hogy nemsokára újra fogom vásárolni ezt a típust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Tvylvis

2015. július 13.

Minőségi külső, minőségi beltartalom. A fekete és a smaragdzöld van meg, szeretem mindkettőt. Igazán akkor nyúlok utánuk, ha sietek, és nincs kedvem a tégellyel és ecsettel bajlódni (alapból azt a megoldást jobban szeretem), vagy utazáskor ezt szoktam magammal vinni. Tartós, szép a színük, vékony és vastag vonalat is szépen lehet húzni vele. Ami nagy pozitívum, hogy sok filces tussal ellentétben sokáig nem szárad ki. Jó a színválaszték is. Kap egy ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

emesebalazs

2015. március 10.

Nagyon nagyon szuper, a legjobb tus, már 3x vettem újra. Ilyen mély fekete tus nincs még egy! És iszonyat könnyű vele bánni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 10.

madri

2014. december 29.

Drága, de megéri. Legjobb tus, amit valaha használtam, nagyon szép fekete, nagyon könnyű vele dolgozni, nem folyik el, tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

nagyheni92

2014. november 15.

Én nagyon szeretem! Kicsit borsosnak tartottam az árát, de nagyon megérte. nekem kék van, ami szinte már majdnem fekete. Nagyon tartós, nem kenődik el, sőt..alig bírom esténként levakarni a szemhéjamról :-D Még rajta is marad egy pici :-D Ami viszont számomra egy kicsit negatív tulajdonság ebben a termékben, hogy picit kemény a tusa. de ettől függetlenül lehet, hogy újra fogom még vásárolni :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

Shennny

2014. július 22.

Volt! Nagyon szerettem, de egy idő után márcsak szürke vonalat húzott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

Volt! Nagyon szerettem, de egy idő után márcsak szürke vonalat húzott!

mesi.blzs

2014. július 22.

A zselés tusom mellett ezt használom, imádom, a kedvencem, már sokszor újravásároltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 22.

szusmus

2014. január 23.

Nagyon szeretem, a legjobb tus, amit eddig használtam. Könnyen kezelhető, szép, vékony vonalat lehet vele húzni, tartós, és nekem egyáltalán nem kenődik. És ami még mellette áll, hogy hosszú ideig elég. Biztosan újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.