Artdeco

Ár:   5690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ayer02, az összetevőket feltöltötte: Lauu, Módosítva: 2015. február 10.

Kiszerelés:   1,5 ml
Lelőhely:   Douglas, Müller

Extra tartós filces szemkontúrtus, mely 3 árnyalatban kapható, fekete, zöld és barna színben. A kiváló minőségű nylon hegy pontos, könnyed felvitelt és egyenletes színelosztást tesz lehetővé. Gyorsan szárad, nem kenődik el és illatanyag mentes.

Lills

2013. november 22.

Végre egy jó tus. :) Nagyon könnyű használni, szép vékony vonalat lehet vele húzni, intenzív színe van és kifejezetten tartós, dörzsölést is simán kibír. Lemosni viszont egyszerű, sminklemosós vattával egy mozdulattal lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 22.

anettpp

2013. július 1.

Filces létére nagyon jó kis szemhéjtus! Ceruzával párban vettem, így bőven megérte az árát, ebben az akciós csomagolásban 4000Ft volt a kettő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Poopika

2013. május 29.

Olyan ez mint a tinta. Este lemosnam Bioderma H2O-val es nem jon. Ugy ertem, ott marad a borbe beszivodott halvany lemoshatatlan csik. Ketsegeim vannak mennyire egeszseges vajon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 29.

emma0121

2013. január 7.

Nekem fekete van, gyönyörű a színe,könnyű vele dolgozni. De, tiszta fekete lesz tőle a szemhéjam. Többet nem veszem.Kár érte :( Szín és csomagolás miatt 3 pont, minőségét nem tudom minősíteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 7.

edy

2012. október 12.

Nekem fekete van,imádom és minden nap használom!A felvitel és az eltávolítás is gyerekjáték!:)Az ára miatt 4 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 12.

Epres

2012. július 22.

Nekem a fekete változat van meg. A felvitel tényleg szuper de lassan szárad. Nem elég fekete, azt hittem ez lesz életem legjobb tusa,de nem. Vékony tusvonalhoz jó, de vastagot húzni egyenesen tilos lenne húzni vele! Igaz ajándékba kaptam, én nem venném meg újra. Ennek a tusnak az előnye szerintem maga a csomagolása, engem teljesen megfogott ez a fémes érzet. De ennyi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

dinolips

2012. július 14.

ajándékba kaptam, talán magamtól nem vettem volna meg, sajna egyelőre nem telne rá a budget-ből. viszont nagyon szeretem, szép, intenzív fekete. néha ha kapkodok elbénázom és túl vastagon húzom, a vége lehetne vékonyabb az ecsetnek. de ez volt a legjobb tusom idáig! tartós és pont elegendő 'adagot' húz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

cinnamon

2012. június 10.

A zöldet vettem meg, csak a színe miatt. Lehetne kicsit pigmentáltabb, de egyenletesen fed és könnyű vele dolgozni. Nem olcsó, de ilyen árnyalattal még más márkánál nem találkoztam. (Esetleg valaki igen?)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

mandarin

2012. június 7.

Én még 3 pontot sem tudok adni ennek a tusnak. Azonnal és súlyosan el - és felkenődik a szemhéjra, nehezen szárad, tartóssága csapnivaló. Egyetlen előnye, hogy könnyen lemosható...(mert mire odaérsz, hogy lemosnád, a zöme magától lekopik)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 7.

Mo0nlight

2012. április 15.

Nekem sajnos nem vált be, ha vastagabb vonalat húztam mindig felkenődött a szemhéjamra, úgyhogy állandóan ellenőrizgetni kellett. A színe is lehetett volna kicsit intenzívebb, ráadásul nem olcsó. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.