Artistry

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   135 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. szeptember 29.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Az Artistry Essentials háromlépéses bőrkiegyensúlyozó sorozatának tagja.

Ez a könnyű gél egyetlen lépésben alaposan tisztítja és eltünteti a sminket, a fényvédőt és a szennyeződéseket, miközben megőrzi a bőrt védő nedvességgátat.

Kiszerelés: 135 ml

stiffi90

2012. augusztus 10.

Nagyon szerettem, isteni az illata, jól tisztít, nem irritált, nem szárította szét a bőröm, pont annyira szedte le a zsírt, hogy jól érezzem magam. De az én bőrömre egy idő után gyenge lett, a tinédzserkori hormonok miatt a bőröm elég problémásba csapott át, ezért váltanom kellett. (Roaccutant szedtem, szóval én tényleg klinikai eset voltam...) Kombinált-zsíros bőrre, aki nem küzd kóros pattanásokkal annak best. Persze mellette normális étrend.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Yndre

2012. július 31.

Nagyon kellemes, hatékonyan tisztít bőrhúzódás nélkül. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 31.

Nagyon kellemes, hatékonyan tisztít bőrhúzódás nélkül. Én nagyon szeretem.

Beni1234

2012. március 2.

Szuper arclemosó a normál vagy vegyes, enyhén zsíros bőrre. Nekem nagyon bevált, évek óta használom. Nem szárít, hanem kiegyensúlyozza a bőrömet, és valóban jól tisztít. Nagyon kiadós, megéri az árát. Már többször újra vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 2.

annapanni

2012. január 24.

Nekem bevált. Könnyen lejön még a szempillafesték is, nem húzódik a bőr utána, nem is csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 24.

Antioxidánsok: Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: PEG-8, Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Trehalose
Vitaminok: Panthenol

Kókuszolajból előállított gyengéd tisztítószer, felületaktív anyag, habképző és sűrűség szabályozó. Samponokban is gyakran használt hajkondícionáló és elektromos töltődést megakadályozó anyagként.

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.

Magyar nevén vérfű, melynek a gyökeréből készítenek kivonatot. A CosIng besorolása szerint baktérium ellenes és tonizáló összetevő.