Astor

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2015. szeptember 29.

Az ötletes "butterfly" kefe hullámos alakjának köszönhetően minden egyes pillát kifesthetünk, tökéletesen illeszkedik a pillák vonalához. A kefe szálai rugalmasan követik a szempillákat, még a legeldugottabbakat is elérik a szem külső és belső sarkában. A spirál formulája zselés, könnyed, viaszt, és mély, intenzív színű pigmenteket tartalmaz. Ennek köszönhetően spirálozás után dús, rugalmas szempilla az eredmény.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Mazsidrazsi9

2016. január 4.

Csomagolás: nagyon csajos, vonzza a szemet, tuti leveszed a polcról. Kinyitod: a kefe alakja elsőre megdöbbentett, aztán elkezdtem gondolkodni, jó is lehet az az ív benne, jól eléri a belső pillákat. Megvettem. Egyelőre úgy érzem hiba volt. Amikor spirálozok vele kb semmi sem történik. Elérni eléri az összes pillát, de se nem dúsít, se nem ível. Maga a festék normál állagúnak tűnik, nem csomósodik, jó illata van. Hagyom majd egy picit állni, hátha akkor beindul valami, mert eddig nagyon karcsú a teljesítménye...Se pillangók, se ívek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

kicsikocsi

2015. december 17.

Eddig kétszer vettem ezt a márkát, az első ugyan ilyen rózsaszín volt, nem mondom, hogy a legjobb, de elégedett voltam vele, viszont most a fekete verzióját vásároltam a joy napok alkalmával, és borzalmas! Egyáltalán nem emeli ki a pillákat, nem dúsít és nem ad sűrűbb hatást, ráadásul annyi festék jön ki a kefével hogy folyton elkenődik. Nem tudom mi ez a nagy különbség köztük, de az eredeti árát abszolút nem éri meg, de ez a fekete még az akciósat sem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

VanillaBlossom

2015. december 11.

Az első pár hétben borzalmas volt, folyton elmaszatolódott, nehéz volt vele dolgozni. Azonban 1-2 hónap múlva valami miatt megváltozott az állaga és azóta egész jónak tartom. Nem pereg, szép, dús pillákat varázsol. Nem fogom ismét megvenni, de elégedett vagyok vele.

UPDATE: sajnos le kell vonnom egy csillagot! Egy ideig hagyni kell, hogy száradjon. Tehát kb. másfél hónapig nem nyúltam hozzá, de muszáj volt pihentetni egy kicsit..... Egy darabig tökéletes volt, viszont pár hét használat után annyira kiszáradt, hogy folyton pereg a festék....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

nollan

2015. november 16.

Akciósan vettem, a reklámok hatására. Egy rétegben szépen fed, hosszú pillákat lehet vele csinálni, estig nem pereg le.
Viszont szerintem a kefén mindig nagyon sok a festék, törölgetni meg nem akarom állandóan, így nagyon oda kell figyelni. A kefe formája nekem nagyon nem jött be, talán azért, mert elég kicsi a szemem, és nem győzöm forgatgatni. Szerintem kicsit túlspirázták a kefe formáját.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 16.

Stephanieee

2015. november 5.

Kedvenc.Főlleg a keféje miatt,az összes pillához könnyen hozzáférsz vele. Nem kenődik,nem ragadnak össze a pillák,nagyon tartós,és ahogy a neve is mondja, tényleg nagy,pillangó pillákat varázsol. 5 csillag!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

MAnna24

2015. október 18.

Glamour napokon vettem, de nem vagyok tole teljesen elragadtatva. Nem gondoriti tulzottan, es nem is dusitja a pillaimat. Viszont kibirja az egesz napot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 18.

marryjane

2015. szeptember 15.

Szerintem a legtöbben egyetértünk azzal, hogy a csomagolása nagyon szépre sikerült. Öröm kézbe venni, és jól is zár.
A különleges kialakítású keféje miatt minimum egy hét kell ahhoz, hogy hozzászokjunk a használatához, bele kell jönni. Elég nagy, ezért a kis szeműeknek és rövid szempillájúaknak meggyűlhet vele a baja, de hozzá lehet szokni.
Megéri szenvedni vele, mert egy jó szempillaspirálról van szó. Először is fontosnak tartom kiemelni, hogy gyönyörűen íveli a pillákat! Szépen hosszabbít is, valamint a festék igazi korom fekete színű, de dúsító hatást nem igazán vettem észre. Amit nem szeretek benne, az az, hogy néha összeragasztja a pilláim, ahelyett, hogy szépen szétválasztaná őket. Nem pereg, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.