Astor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Hügieia, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2012. február 23.

Az Extreme Black formula egyenletesen és csomósodásmentesen felvihető és a különlegesen fekete pigmentek pedig éjfekete pillákat eredményeznek.

25% hidratáló összetevővel, tápláló B5 Provitaminnal, kollagénnel és Nutri-keratinnal.

A nagyméretű, dús sörtéjű puha kefe maximálisan dúsítja és szétválasztja a pillákat.

fittike97

2015. november 29.

Nem tetszik, nem erte meg az arat. Tetszett a kefeje, ezert ettem meg, de nagyo sok festeket vesz fel, es osszacsomositja a pillakat. Nem kolcsonoz szep, termeszetes hatast egyaltalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 29.

papucsallatka

2015. június 18.

nagyon sok festéket visz fel, a keféje jónak TŰNIK, de még sem az igazi, gondolom a folyós festék miatt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 18.

Tvylvis

2015. január 27.

Nagyon nem szeretem. Nem vagyok kezdő a szempillaspirálok használatában (szempillaspirál nélkül nem megyek utcára.... minden más elhagyható, ez nem), de ezzel nem békültem ki. A fej mérete nem lenne baj, viszont kb. az összes tubusban lévő festéket felveszi, amit lehúzni sem nagyon lehet, a tubus nyílásánál minden összegyűlik. Így persze nem lehet szépen felvinni, pillanatok alatt összeragasztja, "póklábasítja" a pillákat. Küzdöttem vele sokat, de nem tudtam megzabolázni. A színe szép, egész tartós is, ezért kap két pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 27.

csontosmeggymag

2014. december 31.

Négyszer-ötször biztos újravettem ezt a spirált. Régi nagy kedvenceim egyike. Aztán volt, hogy hónapokig sehol nem lehetett kapni és áttértem. Azóta a krémmánia kedvencet használom, pedig sosem gondoltam volna előtte, hogy ilyen olcsó spirált valaha a kezembe veszek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.

maow

2014. augusztus 11.

Hát, nekem egyáltalán nem jött be: már egy húzásból összetapasztotta a pilláimat, a kupakja pedig tönkrement, amikor nem is erősen csavartam le. Ennyiért, sőt, kevesebbért ezerszer jobb spirált veszek. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Nera

2014. február 17.

700 Ft-ért vettem a Rossmannban, nagyon akciósan, bár nem tudom miért volt ilyen olcsó. Annyit tud, mint egy NYC Big Bold vagy egy Lovely Specular me. Nekem nem vált be, átlagos.

Hagytam kicsit állni és tökéletes lett. Kicsit mintha sűrűsödött volna, nagyon jól használható azóta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

Fedline

2014. január 13.

Másodjára vettem meg néhány hónapja, mert úgy emlékeztem, hogy nagyon jó kis spirál, de már megbántam. Rémlett, hogy kicsit több festéket vesz fel, mint az szükséges, de első alkalommal nem volt zavaró a dolog. Most viszont el vagyok szörnyedve azon a mennyiségen, ami a kefén csucsog. Lehet csak az én spirálommal van baj, de ha nem húzgálom le jó alaposan a felesleget, enyhe kifejezés, hogy összetapadnak a pilláim... Ezen felül mostanra csomósodni is kezdett.
Az első ilyenem sem volt csodaszer, de teljes nyugalommal vettem meg másodszor is, mert az még megfelelt az alap kívánalmaknak: szépen fedett, valamennyire hosszította és dúsította is a szempillámat.
Legutolsó tapasztalataim alapján viszont tuti nem veszem meg harmadszor is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

Legutolsó tapasztalataim alapján viszont tuti nem veszem meg harmadszor is.

DFI

2013. november 5.

Update
Úgy tűnik mégis bevált. Mostanában ezt használom és többen megkérdezték, hogy műszempillám van-e. Hozzászoktam a bumszli keféjéhez is. Nekem nem pereg egyáltalán, nap végéig fennmarad, kb. fél centit hosszabbít, dúsít. Tényleg kissé összeállnak a pillák, de pont azt szeretem. Szóval nagyon megszerettem.

Szempillaspirál mániás vagyok, mindig keresem a tökéletes, drámai tekintetet ígérő spirálokat, ezért ezt is megvettem amikor kijött. Nem rossz-nem rossz, de nem az igazi. A keféje nekem nem működött, egy régi oriflames kefét dugdostam bele, azzal már jobb volt. Átlagos pillákat csinált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 5.

Update

Dorinaa

2013. szeptember 8.

Nekem tetszik a végeredmény, természetes de hosszabb pilláim lesznek, és szeretem, hogy könnyű lemosni, de ennek ellenére tartós ! :) Hétköznapokra tökéletes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Berberis

2013. augusztus 17.

Nem szeretem. Olyan, mintha nem is használtam volna semmit. Nem nagyon csinál semmit, csak kicsit összeragasztja a szempilláim. Az állaga pedig nagyon folyós, lehet ez a baj vele. A száradási ideje elég hosszú, ráadásul a nagy keféjével sokszor össze is kenem magam. Most pihentetem egy kis ideig, hátha pozitív változáson megy keresztül. Ha így lesz, update-elek. Azonban így csak 1 csillagot tudok neki adni.

Update: Kicsit sűrűbb lett az állaga, így már sokkal jobb, bár azért nem csodaszer számomra. Az én pilláimat elsősorban dúsítja és megemeli, hosszabbítani kevésbé tudja őket. A szétválasztás sem olyan szembetűnő. Összességében felpontozom hármasra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.