Astor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Hügieia, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2012. február 23.

Az Extreme Black formula egyenletesen és csomósodásmentesen felvihető és a különlegesen fekete pigmentek pedig éjfekete pillákat eredményeznek.

25% hidratáló összetevővel, tápláló B5 Provitaminnal, kollagénnel és Nutri-keratinnal.

A nagyméretű, dús sörtéjű puha kefe maximálisan dúsítja és szétválasztja a pillákat.

kockaorchidea

2013. augusztus 2.

Tökéletes!!!!!!!!! 1180.- forintért vásároltam akciók keretein belül, bóvlinak tartottam hiszen miért szabadulnának meg tőle ilyen áron? Eddig nézegettem féltem tőle, L'oréal Volume Million Lashest használtam előtte. Nem csomósodtam, szép hosszú és ívelt pilláim vannak, egyszerűen nem hiszem el, hogy egy szempillaspirál már felbontás után tökéletes legyen!! Még nem tudom mennyire morzsolódik, de már tökéletesen elégedett vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

ancsika3

2013. július 31.

A legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam! Csodaszép hosszú és dús pillákat tudok vele varázsolni.
A vastag kefe miatt mindig összefestem a szemhéjamat, de annyi baj legyen, könnyen eltávolítható egy fülpiszkálóval. Nekem kicsit pereg, de nem durván, tényleg csak egész picit.
Viszont allergiás vagyok rá... Egyszer sajnos lesírt szempillaspirálos szemmel sikerült elaludnom, és reggelre bedagadtak a szemhéjaim. Nem bírtam teljesen kinyitni a szemem. De gyorsan lemostam és pár órán belül nyoma sem volt már a duzzanatnak. Tanulság: ne aludj el lesírt szempillaspirállal. :D
Viszont kezdetben, mikor nagyon sok festék volt benne, nem volt épp a kedvencem, mert elég macerás volt, hogy sok festék került a pilláimra. De most már teljesen okés.
Leszámítva ezt az 1-2 kellemetlenséget, nekem tényleg ez a favorit. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

Vikcike

2013. július 31.

Elsétáltam volna a csoda mellett, ha nincs a Krémmánia, szóval először is köszönöm, hogy vagytok!!! Szempillaspirál mániás lévén, amikor megláttam a Rossmannban 799 Ft-ért, gondoltam miért ne, kipróbálom! És most azt mondhatom, hogy ez a legjobb spirálom, pedig soha nem rajongtam az Astor termékekért, főleg nem a spiráljaikért. No de ez... Ez egy csoda!!!!!! Akkora szempilláim lesznek tőle, hogy még én magam is megijedek tőlük... Hosszít, de annyira mint a Telescopic, göndörít, de mint állat és mellette dúsít is! Plusz nem pereg, tartós!!! Kicsit a szemhéjam összekenődött de ezt egy fülpiszkáló megoldja, és nem azért kentem össze mert gagyi a cucc hanem mert a szempilláim az egekig érnek!!!! Imádat van!!!

greengirl115

2013. július 30.

Jó pár hónapja használom már ezt a spirált, majdnem napi szinten. Állagra nekem még mindig túl híg (pedig szerintem olyan március-április környékén vehettem egy akció keretén belül, egyébként eszembe nem jutott volna), ennyi idő alatt más spirálok már kevésbé voltak folyósak.. A színe fekete, ez eddig rendben is van. A hatása: hááát, igazából nincsenek se túl hosszú, se túl dús pilláim, úgyhogy a bizonyítási lehetőség adott a szempillaspirálok számára :D, azonban nem igazán tapasztaltam se dúsítást, se hosszítást. Fekete lesz tőle a szempillám, látszik, hogy van valami, két rétegben nem tapaszt (ha sikerül ügyesen felvinni, max még a homlokod is festékes lesz a bazi nagy kefe miatt :D), de semmi extra hatás számomra.
Eleinte nem potyogott a szemem alá, de mostanában már hajlamos erre is (de nagyon minimális mennyiségben, úgyhogy ezt elnézem neki). Az összetevői szépek, és igazából amiért tőlem nagy-nagy piros pontot kap, az az, hogy egyáltalán nem irritálja a szememet (ami pedig nagyon érzékeny, és a legtöbb spiráltól nap végére könnyezni kezd).
All in all, hétköznapra kiváló, akciósan pedig abszolút megérte, de nem ettől lesz műszempilla hatású szempillám. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

Alexa369

2013. július 15.

nagyon szeretem, ez az eddigi legjobb spirálom (mondjuk a lancome doll eyes-t nem üti de az már felsőbb kategória), tartós, szép pillákat csinál. mondjuk a saját bénaságom valószínűleg hogy az alsó pillákat nem tudom vele normálisan kifesteni mert az valamiért mindig 'bogyós' lesz. csillagos ötöst kapna ha nem gyulladna be tőle a szemem, mondjuk ez minden spirállal így van úgyhogy ezért nem vonhatok le pontot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

Katakatica

2013. július 2.

Általában Max Factort használok, ez akciós volt, így tettem egy próbát, de úgy tűnik, hiba volt. Az ecsete nehezen kezelhető, a fogása ormótlan, összeragadnak tőle a szempillák, és szerintem a false lash hatástól messze van. Egyetlen pozitívuma, hogy nem kenődik. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 2.

Chippewa

2013. május 22.

Tegnap vásároltam egyet a rossmann-os "vidd be a régi szempillaspirálod és lejön egy ezres egy astor szempillaspirál árából" akció keretében. Ez az első jobb minőségű szempillaspirálom, ma kipróbáltam és rácsodálkoztam, hogy hogy bírtam eddig silány spirálokkal beérni. :D Az óriási kefétől először megrémültem és kicsit ki is kentem vele a szemhéjamat, de ez inkább az én ügyetlenségemből fakadt. A következő ijedtséget az okozta, hogy ragacsosnak tűnt elsőre, de amikor megszáradt csak annyit tudtam mondani, hogy wooow :D Sajnos a pilláim se nem dúsak se nem hosszúak, de a maximumot teljesen kihozta belőlük (van az a mondás, hogy sz*rból nem lehet...). Egész nap tartott és egy morzsányi sem pergett le belőle és nem csinált póklábakat sem. Plusz pont hogy este gyakorlatilag egyetlen mozdulattal maradéktalanul le tudtam törölni sminklemosó tejjel (Corine de Farme, nekem az is csillagos ötös). Szóval egy nagy-nagy ötös. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

Agitigi

2013. május 8.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspirált, biztosan újra őt választom, amint elfogy. Dúsít, megfelelő mennyiségben hordja fel a festéket, egész nap "kitart" a hatása. Mivel elég vastag a keféje nehezebb vele dolgozni az alsó szempillák festésénél - bár gyakorlás kérdése az egész. Én mindenképpen ajánlom, túl vagyok már pár szempillaspirálon.. eddig ő a befutó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

BlackDemon

2013. május 7.

Már egy hónapja használom. Szép pillákat csinál, nem pereg nem kenődik. Igaz, hogy két rétekben kell felvinni, hogy erőteljes legyen. De ez a legkevesebb! Szerintem megéri az árát!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Babec

2013. május 7.

Sok jót írtatok róla, az összetevői is nagyon szépek - gondoltam, egy próbàt megér. Rutinos spiràlozónak vallom magam, de a sminkelt szemhéjamat szanaszét kentem vele, nem kis bosszúsàgomra.. A végeredmény szép lett, hosszítàst ugyan nem tapasztaltam, de a pillàkat minden eddiginél jobban szétvàlasztotta, csomót nem hagyott, a festék szépen eloszlott és krémes àllaga ellenére szépen szàradt. Viszont pàr óra alatt az egész lemàszott a szemem alà, amit sok vesződésel jàrt korrigàlni. Drága és így hasznàlhatatlan is, sajnos. Éljen sokà a Lovely Curly Pump Up!! Az ugyanezt tudja, csak nem kenődik szanaszét és dolozni is könnyebb vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.